Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka14

Nad morze, ale gdzie...?

Polecane posty

Witajcie! :) Wybieram się w tym roku nad morze z rodziną. Zastanawiamy się do jakiej miejscowości pojechać. Słyszałam, że w Sopocie jest super, ale sama nie wiem. Czy byliście kiedyś nad morzem? Jeśli tak to w jakim miejscu? Co byście mi polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze wyjedz
do JAROSŁAWCA tam jest fajna miejscowka i pełno aktorów na wczasach,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... sprawdze sobie na necie te miejscowości. Kuzynka poleciła mi ostatnio Sopot, ale sama nie wiem... podobno tam też jest dużo aktorów. A w jakim terminie najlepiej się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 71
zapraszam do Świnoujścia www.parkiplaza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ososbiscie polecam..
jantar:) pieknie, czysto. a sopot to taki syf troszke, bez obrazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władysławowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibsu
nad morzem gdzieby nie wbił bedzie fajnie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CATARINA
kochana gdzie nie pojedziesz gwarantuje bedzie super ja bylam prawie we wszystkich miejscowosciach nad morskich wszedzie bylo fajnie.Chodz we wladyslawowie podobalo nam sie najbardziej .Sprobuj kilka dni tu kilka tam a znajdziesz miejce dla siebie.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy czy cchesz jechac impre
c czy odpoczac:) raczej odradzam mielno(meggga halas, meeega duzooo ludzi, i mlodziezy za duzzzzzo, lansujacej sie wrrr za kase rodzicow) Jastarnie, meeega duzo ludzi, dosc drogo sopot odpada b. brudno... polecam raczej takie wczaoswe miejscowowsci: rowy, jaroslawiec, darlowko badz darlowo... sianozety-troche jednak dziuraaa:) pododbno w gaskach i dabkach jest fajnie, ale tam jeszcze nie bylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Łeba
Polecam Ci Łebę z czystym sercem,byłam tam już trzy razy.Ruchome piaski w Słowinskim Parku Narodowym zapieraja dech w piersiach taki widok ekstra a poza tym w Łebie jest najcieplejsza woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie mają być wczasy na pokaz tylko po to by odpocząć, pozwiedzać troche miejsc. Termin jeśli będzie wolny to wybraliśmy od połowy lipca do jego końca:) Dziękuje bardzo serdecznie za tyle rad. Posprawdzam jeszcze czy są wolna miejsca w tych miastach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wioseczki blisko kurortów-tam odpoczniesz naprawdę:WIsełka,Dziwnów,Wickok/Międzyzdrojów ...wiem,bo mieszkałam tam 24 lata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×