Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koteczka2

Nie kupujcie wina FRESCO??

Polecane posty

Gość koteczka2

Nie polecam , to nie mam smaku wina ,normalnie czuc siarkę.Kupilam to wino kilka dni temu a teraz moimo ze lubie sie czasami napić wino stoi . Juz wole nic nie pić niz to wino :( Za taką cene widać nie ma nic dobrego,ale to jest wyjatkowo obrzydliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile kosztował
ten nektar??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka2
"Nektar" kosztowal 12,00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buffy
Kochani, po pierwsze te wino kosztuje około 6 zł, a po drugie wcale nie jest takie złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie
;) nie jest złe, jest całkiem ok... i kosztuje około 7 zł (ja z takimi cenami sie spotkałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka2
Nie jest złe? Poruwnajcie sobie z Martini rosso albo chociaz z sophia A za Fresco dałam 12,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wino
Fresco jest ok, za to sophia jest obrzydliwa, a jest drozsza. A wogole to polecam Varne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruwnamy
poruwnamy a co nam zależy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie kupiłaś to wino za 12 zł, może jakieś niedobre, ja kupuję często za 7-8 zł i białe i czerwone i jest b dobre. a już białe półsłodkie naprawdę super choć lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos lubi slodkie wina to polecam Romantica czerwona.Jest dobra i o smaku poziomkowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiav
strasznie przepłaciłaś bo ja kupowalam niedawno za 6 lub 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesco Boy
Nie kupujcie wina FRESCO Pijcie tylko wódkę TESCO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka2
W warszawie to normalna cena za wino Fresco czyli 12zł. A takie za 6 to wole nie ryzykować ,bo od razu widac że to cos okropnego musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he nawet jeśli jest to to samo wino? :O :D dooobre co za gupie ludzie, czy dla was naprawdę co droższe to lepsze? We Francji dobre wino stołowe jest relatywnie jeszcze tańsze niz u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka2
Ale francuskie wina mją tradycje i są z klasą :) Nie wiem czy zachwyca Cie wino o wdzięcznej nazwie Goliat i jaskrawo czerwonym kolorze :) A jak już mam wydać 12,00 na coś co w smaku wina nie przypomina to wole dołozyć i kupić np. Ciociosan vermut to jest cos exta ! Ten smak i lekko korzenny czy ziołowy akcent. Pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że nie cachwyca mnie goliat ale za niewiele wyższą cenę można naprawdę coś wybrać... niektóre Sophie są naprawdę ok i Tokaj i Kadarka może piłaś inne wino Fresco, to jest polskie wino ale jak dotychczas spotykałam się z samymi pozytywnymi opiniami na jego temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka2
To Fresco co kupiłam to semi dolce 10%vol pół słodkie, mnie nie smakuje :( Ale sophia tak jak powiedziałam wcześniej jest ok i kosztuje tyle samo . uśka a to wino kadarka ,słyszałam ale nie spróbowałam tez jest nasze polskie ? I jaki maja wybór ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka jest (bodajże) węgierska ja widuje tylko dwa rodzaje, a piję zawsze czerwone półsłodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipi
ja za Fresco zapłaciłam 10 zł i mi raczej smakowało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie
do hmmm: tanie wina sa ważnym elementem rozwojowym dla wielu młodych Polaków...;) ale Fresco nie jest 'jabolem', mimo, że jest tanie... Jest ok, dobre, niedrogie i bez siarki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia gustu moja droga. Ja kupuje to winko od dawna- przeważnie czerwone-półsłodkie. Kosztuje 9-10 zł. i pobiło rekordy na naszych imprezach. Teraz wszystkich znajomych \"zaraziliśmy\" piciem tego winka i uważam że jest OK. może kupiłaś FRESKO a nie FRESCO ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka2
Doro czarno na biaym przez C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiafr
a ja wole Romantico... ma bardzo specyficzny smak, poziomkowy, i jest rewelacyjne!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fresco i Romantica to są polskie wina i dlatego nie grzeszą dobrym smakiem.Lepiej jest kupować wina francuskie(Noblesse-12 zł), bułgarskie (Kadarka-9-12 zł) lub hiszpańskie(Lopez 10-12 zł). Moim ostatnim odkryciem jest wino typu francuskiego, ale produkowane w Niemczech-Bongeronde(12 zł), czerwone i białe półwytrawne. Pozdrawiam !🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara wyjadaczka
A ja pamiętam czasy kiedy Fresco było dobrym winkiem. Żadna tam siara. Nie piłam go kilka lat. Mogło się zmienić. Ale to były czasy. Eh, stęskniłam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pielka
a mnie to winko smakuje może miałaś przeterminowane ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do licha, co wy pijacie? Nie lepiej dołożyć te 5-7 złotych i kupić choćby zwykłe stołowe wino np. francuskie (kolor akcyzy niebieski, koniecznie)? ... no, chyba, że chodzi tylko o zwykłe nachlanie się, to bardzo przepraszam i zmywam się stąd. Kobiety, trochę klasy, choćby tym tańszym kosztem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fresco
Fresco jest ok :) u nas jest na kazdej imprezie, calkiem dobre i na dodatek kosztuje jakies 7-8zl (gdzie Ty kupilas za 12zl???) pozdrowionka dla Dori, ktora jak zauwazylam tez jest milosniczka Fresco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaaaaa
Fresco to tradycja na naszych imprezach!!!! jest zawodowe i baaaardzo dobre!!! w krakowie 7.99 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Paula
Mnie tam Fresco też odpowiada! ;) Ogólnie nie pijam wiele i kiedyś na miły wieczorek z chłopakiem kupiłam właśnie to, czerwone. Sama jedną lampkę wypiłam a chłopak.. nie mam pojęcia kiedy...... całą resztę :D mówił że taaakie dobre... Muszę teraz spróbować jeszcze białego :) a cena u mnie to 9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×