Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odmówili Ci KREDYTu w BANKU ?.

Polecane posty

Gość gość

każdemu przyznajemy pożyczkę lub kredyt! bez bik i krd. dla osób zadłużonych, o niskich dochodach lub bezrobotnych. kilkadziesiąt ofert w jednym miejscu: http://www.credit24h.pl zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja potrzebowałem trochę pieniędzy, po głębszej analizie złożyłem wniosek w kredytach-chwilówkach. Uważam, że najbardziej mi się opłacało wziąć tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki sposób mogę złożyć wniosek w kredytach-chwilówkach. Od razu mówię, że odłączono mi internet i telefon więc nie mam możliwości by tym sposobem zadziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź sobie do placówki... tak będzie najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak w ogóle to jak to się dzieje, że piszesz na forum, skoro odłączyli Ci internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzę w jakiejś knajpie, w której jest internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treset
To jak siedzisz sobie w kanajpce i masz tam dostęp do Internetu to możesz złożyć wniosek na tej stronie http://nmoney.com.pl ,a telefon podaj sąsiada co obok siedzi . Tak w ogóle to bardzo głupie pytanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo na kredyty-chwilówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileram
W nagłych potrzebach nie trzeba się śpieszyć, bynajmniej nie należy robić głupio! Zanim weźmiesz kredyt, to sprawdź oferty i wybierz najlepszą dla siebie. www.sprawdzonagotowka.pl to łatwy sposób na bezpieczną pożyczkę. Porównasz wszystkie oferty i wybierzesz tę, która Ci najbardziej odpowiada. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak odmówili kredytu w banku to trzeba zalatwić sprawę w biku. Ja to załatwiałem poprzez firmę wyczyść bik. Dzięki nim moje nazwisko zostało usunięte z bazy bik, a ja odzyskałam zdolność kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie_spaghetti
nah, jeśłi już, to nalezy zwrocic sie np. do kredytow-chwilowek. to sprawdzona firma, pozyczek nie mozna brak w firmie, ktorej sie nie zna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×