Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KulturalnaMAYA

ogromny kac !

Polecane posty

Hej, no mam takie pytanie bo nie mam sie kogo poradzić Nie piłam od 3 lat, nie nie miałam żadnego problemu alkoholowego po prostu nie chciałam Ale wczoraj troszkę przesadziłam ogólnie jak się to mówi... urwał mi sie film, a dzis tzn teraz mam ogromnego kaca głowa mnie boli teoretycznie nie mam siły żeby normalnie funkcjonować. Macie jakieś domowe sposoby na poradzenie sobie z kacem ? POMOCY, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliiia
Też mam kaca :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliiia
Też mam kaca :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żałoooooooość
Kawa z cytryną? Tylko to przychodzi mi do głowy ale nigdy nie próbowałam. Zawsze kacora przeczekuje bo i tak wszystkim rzygam, nawet wodą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ból głowy najlepsza jest kawa z cytryną jak już ktoś wcześniej napisał:) Na ból głowy to co Ci normalnie podoba: paracetamol, ibuprofen lub apiryna Do jedzenia jajecznica a na ulżenie ogólnie to woda po ogórkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żałoooooooość
aspiryny nie powinno się brać na kaca bo ona jeszcze bardziej wypłukuję to co i tak alkohol już wypłukał tylko nie pamiętam co to było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuNiaa21
Moj maż na kaca je pol cytryny i je ostro przyprawiony rosół lub zupke gulaszową z amino z pieprzem. Podobno pomaga. Ja nie próbowalam bo nigdy nie mialam kaca... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefir może być
Podobno bardzo pomaga kefir, tak słyszałam nie próbowałam. Koniecznie cytryna, bo alkohol wypłukuje wit. C z organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieć kaca nigdy, nie wiem czy to takie fajne;P trzeba w życiu wszystkiego spróbować;):) ale kaca wystarczy w sumie raz przeżyć i wystarczy:) mój znajomy po sobotniej imprezie ( na której się zarzekał że kaca nie będzie, a nie chciał ode mnie 2kc) rano wypił maslankę, kefir i wiaderko wody po kapuście kiszonej:) nie wychodził z łazienki cały dzień:) sposobów jest więc wiele, ale trzeba i w tym znac umiar;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerina881
kaca trzeba w zyciu chociaż raz przeżyć;P ale jak już go za dużo to faktycznie można się wspomagać 2kc np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to najlepsze z rozwiązań, także 2kc, lepiej zapobiegać niż leczyć to wiadomo, a jak się zapomniało tabletek, to rosołek i magnezu dużo na drugi dzień, choć to tylko złagodzi objawy, a nie je usunie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssuussssss
raczej:) kaca trzeba przeżyc:) a na przyszłość lepiej zapobiegać niż leczyć;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Szymuś
Wow ale masz pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie bylo kaca to chyba ludzie by sie zapili na smierc :P Ja zwykle się pilnuje, ale jak kazdemu, czasmai zdarzy sie chwila slabosci i kacyk gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssuussssss
a pomaga wam jak picie 2kc drink np zamiast redbulla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Picie redbulla z alkoholem nie jest wskazane – Ci z wysokim ciśnieniem mogą tego nie przetrwać. Nie próbowałam nigdy żadnego środka na kaca ani 2kc ani alcovitu – czym one się różnią??*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zawsze przeczekuje, ale przewaznie jak mam kaca to caly dzien wymiotuje! bylo juz tak 3razy:P wiec sie teraz pilnuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak działa 2kc ale działanie alcovitu masz na you tube. Wiąże się z alkoholem także rano budzisz się po imprezie a alkohol ani widu ani słychu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelinda
naprawdę działa?? Nigdy nie zastanawiałam się jak takie środki działają ale jeśli jest tak jak piszesz to mnie przekonałaś. Mój TŻ byłby zachwycony gdyby mógł się napić bez przykrych konsekwencji, bo kac zawsze go męczy niezależnie od ilości i rodzaju alkoholu. Już ja mam mocniejszą głowę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy107
Na kaca najlepsza praca hehe albo coś owocowego, jakies soki albo musy. sa takie ekologiczne, chyba z Rabenhorsta, nazywają sie SMOOTHIE. żadna chemia tylko czyste witaminy, polecam ziomkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to mamusiowy rosołek zawsze stawia na nogi do tego po dobrej imprezie przy łóżku zawsze mam butelke cisowianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×