Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Akne84

Ośrodki Spa

Polecane posty

Gość Akne84

Witam.Zamierzam wykorzystac kilka dni wolnych jakie zaplanowałam na wrzesien i wyskoczyćdo jakiegos dobrego spa.Oczywiscie w towarzystwie najlepszej przyajciółki. Babskie wypady są najlepsze :)P Warto przed jesienią zrobić cos dla ciała i duszy.Może macie jakieś propozycje? Preferuję raczej pólnoc kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka999
Ja byłam w Dąbkach nad morzem, w ośrodku Geovita. Jeżdżę tam od paru dobrych lat, bliziutko do morza, jedzenie różnorodne i smaczne, w ośrodku jest spa z naprawdę przeróżnymi zabiegami, także nie można narzekać na nudę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo polecam azzun pod olsztynem, piekny hotel, dobra jakosc zabiegow, pyszne jedzenie, naprawde bardzo dobrze wspominam pobyt u nich a ja jestem z tych co narzekaja na wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megann84
ewelka999 zdecydowałam się na Geovitę w Dąbkach. Byłam tam podczas weekendu i rzeczywiscie jest bardzo fajnie. Wybralam program spa"wspaniały weekend relaksacyjny i jestem bardzo zadowolona z samych zabiegów jak i z miłej obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak zastanawiacie sie nad wyjazdem do spa, to mozecie wziac udział w konkursie na facebooku Primavera SPA. Do wygrania jest weekend dla calej rodziny w Jastrzebiej Gorze, Trzeba tylko zaproponowac pomysl na animacje, ktroe wprowadza do oferty na 2012 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinszasa87
Świetne spa ma hotel Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim - jako jedyne w Polsce oferuje cały komplet zabiegów winoterapii. Mogą sobie na to spokojnie pozwolić, hotel opiekuje się również bardzo ładną winnicą. Wszystko na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_1984
Witam Polecam Spa z ofert firmy Patrona. Znajdziesz tam spoko ciekawych ofert. Przyznam się, że od kilku lat korzystam z ofert i zawszę jestem zadowolona z rezultatów. Odpoczynek, błogość itd. Itd. Mogłabym wymieniać bez końca. Ostatnio byłam w ośrodku „Villa Park w Ciechocinku. Zawsze jeździłam nad morze w góry a tym razem postawiłam na niziny. Hotel z basenem krytym oraz jacuzzi solankowym, położony w przepięknym Parku Zdrojowym. Hotel może się pochwalić szeroką gamą pakietów SPA, relaksacyjnych, leczniczych oraz dietetycznych. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Polecamy między innymi: zabiegi modelujące sylwetkę, zabiegi kosmetyczne na twarz, masaże, krioterapię, zajęcia Nordic Walking, gimnastykę. A teraz jest jeszcze konkurs świąteczny, ze wspaniałymi nagrodami. Zainteresowanych odsyłam na stronę http://www.patrona.pl/konkurs/ Nagrodą główną jest aparat fotograficzny Nikon Coolpix L120. W konkursie nie ma przegranych każdy dostaje nagrodę a nagrodą gwarantowaną jest jest bon rabatowy na pobyt (w dowolnym czasie w roku!) w jednym ze sprawdzonych Hoteli SPA, ośrodków rehabilitacyjnych, sanatoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinszasa87 ma rację, Głęboczek to świetne spa. Ja uwielbiam ich kuchnię, mają tam na prawdę przepyszne jedzenie, uwielbiam :D i ogólnie taka domowa fajna atmosfera, czuć ciepło od tego miejsca... i polecam winoterapię szczerzeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellissima27
Ja też byłam w Spa Geovita w Dąbkach teraz podczas dlugiego weekendu i jestem z tego miejsca bardzo zadowolona. Bardzo ciekawe zabiegi, sam osrodek bardzo atrakcyjny, bardzo dobre jedzenie a co dla mnie najwazniejsze zlokalizowany w przyrodniczo fajnym miejscu, miedzy morzem i jeziorem. Pgoda tego roku styczniowa jest jak najbardziej sprzyjająca spacerom ktorych sobie nie szczędziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że bardzo ciekawym miejsce na mapie spa w Polsce jest hotel Glęboczek, przede wszytskim zainteresowało mnie to że maja tam zabiegi oparte na winoterpaii, że np. mozna tam się wykąpać w winie, także szczególnie w okresie Walentynek jest to super pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta primavera w jastrzębiej górze wygląda ciekawie :) sto lat nad morzem nie byłam, więc ciągnie mnie w tamte strony... taki weekendowy relaksik, w okresie przesilenia wiosennego to może być fajny pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska234
My jeździmy w góry. Ostatnio mamy upodobanie do ziemi wałbrzyskiej-piękne i bardzo klimatyczne miejsce. W tamtym roku sąsiadka poleciała nam uzdrowisko Szczawno-Jedlina. Na początku miałam wątpliwości, ale pojechaliśmy i było naprawdę super, czułam się jak na ekstremalnej kuracji zdrowotnej;) Masaże, seanse w komorze kriogenicznej(niesamowite uczucie) a do tego wycieczki po okolicy, zabytki i te klimaty. Byliśmy także w Pradze, ponieważ niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spa
miodowa,tobie płaca za ta reklamę tej primawery? Przestań już,bo te nachalne zachwyty na róznych tematach wywołyją już obrzydzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tracerka
Mieszkam niedaleko spa Nałęczów i mogę polecić. Czasami jednak wolę wybrać się gdzieś dalej - zwłaszcza nad morze. Byłam w tym roku w Łebie i spa są na naprawdę dobrym poziomie. Wypoczęłam za wszystkie czasy. Pensjonatów jest sporo: http://www.leba-nadmorzem.net.pl/. Spa też kilka ;) Oferują fajne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfarfar
a ja odkryłam świetne spa w Krakowie w Hotelu Niebieskim moim zdaniem jedno z cudowniejszych miejsc, świetne zabiegi a do tego pachnie wanilią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EterycznaMarita
Pojeździłam trochę już po tych hotelach SPA w Polsce i zdecydowanie moim namber łan jest SPA Nałęczów, tylko tam poczulam nie tylko to, że relaks, odmładzanie itp, ale że faktycznie dostaję to, za co płacę, poza tym przemiła obsluga, naprawdę sympatycznie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbulka
a ta, to i ja mogę potwierdzić, że w SPA Nałęczów jest profesjonalnie, oni naprawdę wiedzą jak wykonać konkretne zabiegi, wiedzą jakie doradzić, robią taki mini wywiad z klientem i na tej podstawie doradzają, a nie wciskają wszystko aby tylko sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam inny number One. Hotel Czarny Potok Resort&SPA w Krynicy. Mają cudowne SPA z łaźniami zdrojowymi. Pyszne jedzenie w kilku restauracjach na terenie kompleksu. I poczułam się tam trochę, jak w lepszym świecie :) Jeśli będziecie miały okazję.. - Sałatka z dyni marynowanej z polędwicą wołową na ciepło podana w koszyku z parmezanem - przepyszna! http://hotelczarnypotok.pl/#/spa/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALCIA9999
A ja tam wolę pieniądze wydać na zabiegi SPA jak już jadę do SPA, poza tym chcę też trochę schudnąć, więc dla mnie to tylko na plus wychodzi, że nie rozbijam się po restauracjach w takich ośrodkach. Też zawsze jeżdżę do SPA Nałęczów i funduje sobie maksymalną ilość zabiegów, jak tylko może ja i mój portfel wytrzymać, www.spanaleczow.pl można sobie luknąć jak wiele mają zabiegów, dla mnie to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeośkaHi
też nie wiem po co bulić za jakieś jedzenie drogie, wymyślne też jeżdżę do SPA Nałęczów i wszystkie moje fundusze przeznaczam na zabiegi, taki weekend to też dla mnie właśnie świetny pretekst, żeby zrezygnować z jedzenia, i po takim weekendzie, po zabiegach, z dietą warzywno owocową czuję się po prostu MEGA i polecam wszystkim to uczucie, a SPA Nałęczów już w szczególności i te ich cudowne masaże, maseczki, peelingi ahhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPA-wielkafanka
oooo widzę, że zebrała się tutaj grupka fanek SPA Nałęczów, może niedługo założymy SPA Nałęczów Spotted na Facebooku ; - ) Też tam często jeżdżę, często jeżdżę sama bo czasem naprawdę trudno zabrać kogoś ze sobą wtedy kiedy nam pasuje to komuś nie pasuje, a ja lubię być nie zależna. Może fajnie byłoby założyć gdzieś jakieś forum czy coś gdzie będzie można umawiać się na jakieś plotki przy basenie czy coś, w kupie zawsze raźniej i ciekawiej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolenniczki albo silna grupa wsparcia. Przynajmniej coś nowego niż SPA w Jastrzębiej. A coś z mniejszych ośrodków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkoLOKO9
jak załozycie takie SPA Nałęczów Spotted to ja się zapisuje na wspólny wyjazd : D nie moge namówić moich koleżanek na taki wypad, a samej jakoś mi tak głupio pojechać, miałam w planach jechać do innego spa, ale jak się zbierzemy razem .... : D może byc fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frutowiczka
podoba mi się, to na kiedy się umawiamy do SPA Nałęczów? moje koleżanki nie chcą jakoś jeździć i nie mam z kim się wybrać, więc jakby udało się zebrać jakąś grupę to ja jestem chętna : - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAWINKA_82
Wróciłam właśnie ze SPA Nałęczów i byłam tak zadowolona i to jakie pieniądze zapłaciłam, że aż musiałam sobie na forum jakieś wejść i poczytać czy też inni mają takie pozytywne wrażenia jak i ja : D No i okazuje się, że tak, więc nie mam się czemu dziwić ; ) Polecam, a jak chcecie zobaczyć listę zabiegów to jest na stronie www.spanaleczow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CelinaLasocka
Lawinka, a po jakich zabiegach czułaś się najlepiej? Jak już polecasz to poleć też jakieś zabiegi czy coś :) Ja bym nawet się tam wybrała, tylko z tego co widzę, to ich oferta jest tak duża że sama nie wiem na co miałabym się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farelka srelka
jak już tak strasznie kochacie to SPA NAŁĘCZÓW to dodajcie je chociaż do jakiejś rozsądnej bazy spa, o ile wiem to na fanpejdżu moja nowa figura na fejsie jest aplikacja miejsca fit :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja cię ale zazdroszczę też bardzo chętnie pojechałabym do spa z moim ukochanym, szczególnie że tutaj http://dworoliwski.pl/ widziałam, że mają bardzo ciekawą ofertę dla dwojga. Ehh taki romantyczny wyjazd na pewno by się nam przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się zawsze spa kojarzyło tylko z takimi babskimi wypadami, nie myślałam, że można z ukochanym pojechać, no i specjalne oferty dla dwojga świetny pomysł, muszę to kiedyś wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×