Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarodziejka_Z_Ksiezyca

Pięlęgnacja tatuażu aby nie wyblakł-to w końcu jak?

Polecane posty

Co wejdę na jakąś stronę w internecie, to porady odnośnie pielęgnacji świeżego tatuażu są inne. Ja się stosowałam do tych, które dał mi tatuażysta (myć mydłem antybakteryjnym co godzinę i smarować alantanem maścią; na noc/na dwór umyty z maścią pod folią przez z 3dni. Łącznie 7 dni smarowania). Strasznie mi wyblakł; jak patrzę na wzór i na to, co mam na ręce, to mi się płakać chce. Potrzebuję więc konkretnej, sprawdzonej porady. Tatuaż muszę poprawić... Miał ktoś tak, że trzyma się wyrazisty i nie wyblakły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzelkaa154@gmail.com
p.s skoro Ci wyblakl, to mialas za plytko zrobiony, ja mialam dosc gleboko dlatego tez i pewnie mam wyrazisty. z drugiej strony, jak za gleboko bedzie to zrobi Ci sie blizna ;)) masz wiecej pytan lub jak trzeba cos wytlumaczyc to pisz na e-mail ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwiaKarska
Ja nie używałam tej maści , która została tu wspomniana . Ja po zrobieniu tatuażu używałam w zupełnie naturalny kosmetyk . Zresztą wiele cennych wskazówek jak dbać o świezy tatuaż znajdziesz tutaj ;) http://blog.loveink.pl/jak-dbac-o-swiezy-tatuaz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noteskowa88
Bardzo wazne jest to czym smarujecie ten tatuaż. Jak na samym początku o niego dbacie itd. Co do kosmetyku jakim sie powinno pielegnować, to z mojej strony bardzo polecam Tattoo Butter Loveink. Jest to kosmetyk o składzie wegańskim, zawiera w sobie mieszaninę masel w tym shea oraz oleju kokosowego. i na dodatek pięknie pachnie papają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinkaas

smarowalam tym co polecil tatuazysta, octenicare + octenisept, lepsze leki niz jakies cuda niewiadomo skad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fynka

tez raczej polecam uzywanie sprawdzonych lekow octenicare to ten od firmy z octeniseptu,

tatuaz to rana warto o tym nie zapominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarelka

octenicare + octenisept, dobry komplet na rane, obojetnie co się zatniesz w domu, wszedzie pomaga,

mozna nawet dla malych dzieci bo u nas ciagle rozwalone kolana są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×