Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dydkowa

Podróż na Krym SAMOCHODEM!!

Polecane posty

Gość Dydkowa

Hej wszystkim! Wybieramy sie za kilka dni na Krym samochodem i chcialabym sie dowiedziec czy byl ktos z Was moze tam wlasnie taka forma transportu.. jezeli tak to prosilabym o wszystkie pomocne informacje. Z gory bylabym bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Krym
:D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin
czesc. Ja wlasnie mam zamiar sie wybrac na Krym ale nie mam pojecia jakie sa tam ceny.nie wiem ile mam brac kasy. czy sa drogie hotele?Dydkowa - czy wiesz jakie sa tam ceny i wogle ile trzeba miec kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ram bylam
troche pozno pewnie Ja tam bylam z 15 lat temu Bylismy samochodem z rodzicami ale jak pamietam wtedy drogi byly koszmarne. zalapalismy ze 4 razy gume no i oczywiscie nie bylo gdzie kupic nowej opony Wyciagalismy jakas nawet z rowu. Jechalismy tak ze nocleg mielismy w kijowie.Wiecej nie pamietam O ile wiem nad morzem czarnym dalej troche dziadosko ale warto zobaczyc jka tam jest pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi z Krosna
Ja byłem pociagiem a na drugi rok chciałbym samolotem.Wiecie może jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jammal21
witam, wszystkich jest nas 4 osoby i poszukujemy ludzi ktorzy chcieliby z nami przjechac na krym w tarminie kolo 19 sierpnia zapraszam chetnych na gadu moj numer to 6902194 czekamy na chetnychych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liptonek
Bylam na Krymie.......juz nigdy wiecej tam nie pojade.Syff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymówka
drogi sa fatalne, dziury, nie ma pobocza, jeśli Cie nigdzie nie zatrzymaja bedziesz miec duze szczeście. Dobrze, zeby samochód nie rzucał sie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam samochodem - drogi fatalne i kierowcy też. Zanim dojedziecie na Krym to pewnie z 10 razy będziecie musieli dać łapówę. Dużo lepiej pociągiem. Ja jechałam z Lwowa do Simferopola i dalej na wybrzeże trolejbusy. Tanio tam jest i bardzo przyjemnie, ale trzeba przestrzegać Higieny i nie jadać np. ciastek z rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×