Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomużcie mi

POMOCY BO NIE WIEM CO MAM JUŻ ZROBIĆ

Polecane posty

Gość Pomużcie mi

Pisze tu bo nie wiem gdzie :{ moi rodzice mają problem duży tata ciągle pije już od wielu lat nie pamiętam kiedy widziałem go trzeźwego a mama nie sypia tylko ciągle siedzi i płacze jak na nią patrze jest mi strasznie żle i jestem bez radny w dodatku nie dawno temu mama dowiedziała się że ojciec ma długi bardzo duże których nie będzie w stanie spłacić była się dowiedzieć w banku o to wszystko ale nie chcieli jej nic powiedzieć ale po ojcu ona będzie musiała spłacać to a nie będzie zrobić tego w stanie prawdopodobnie trafimy pod śmietnik dodam że ojciec jest już schorowany i ma chore serce był kilka razy w szpitalu chce bardzo im pomóc bo ich kocham ale nie wiem co ja mam zrobić raz chciałem się powiesić :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomużcie mi
ale on musi wyrazić zgodę i nie chcę nie interesuje go nasze życie ostatnio miał takie zaległości że mama musiała pożyczać pieniądze od rodziny i to jeszcze było mało żeby spłacić same zaległe raty :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz da sie skierowac go sadownie na odwyk ale nikt nie powiedzial ze po wyjsciu historia nie powtorzy sie nie ma co zalamywac rąk tylko do dzieła ratu swoją rodzine poki mozesz zglos sie do sądu rodzinnego oni tam ci powiedzą jak to załatwic a jesli sie boisz wstydu sasiadow czy rodziny nie mozesz sie zalamywac wstyd trzeba przezwyciezyc a jak juz go przezywciezysz wszystko wroci do normy i bedziecie tworzyc na nowo szczesliwa rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to prowokacja
ale jeśli nie, a takich przypadków jest znacznie więcej niż ci się wydaje to obawiam się,że nic na to nie poradzisz. Nie jestem pewna, ale za długi męża chyba żona nie powinna odpowiadać, chyba że weźmie z nim rozwód. Jeśli to by było wyjście to chyba jedno z najlepszych w takiej sytuacji. Z kolei sprawy rozwodowe też ciągną się nie raz latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tata tez duzo pije i nie daje na zycie wiec jesli jestes pełnoletni mozesz wniesc wniosek z mama do sadu o przymusowe leczenie albo o przyznanie mu kuratora moze wtedy bedzie sie pilnowal moj tato juz byl na takim leczeniu i mniej pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to prowokacja
współczuję ci, ale pomyśl może o sobie, o założeniu własnej rodziny, żeby się wyrwać z tego piekła. Jak założysz własną to będziesz może i w stanie pomóc kiedyś mamie. Może weźmiesz ją potem do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to prowokacja
odseparowanie się od tego jest chyba najlepszym wyjściem , lepszego nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabriela czy wedlug ciebie dla twojego taty to pomoglo bo piszesz ze pil byl na odwyku a teraz duzo mniej pije?? mi sie wydaje ze nie pomoglo skoro nadal pije... czlowiek po dobrym odwyku i konkretnej terapi nie pije wogole i jest w stanie odmowic kazdego kieliszka wodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomużcie mi
to jest nie stedy prawda ale sprawa wyglada tak ze mama podpisala pismo w banku na najwiekszy dlug jaki byl nie świadomie bo ojciec jej to podsunoł i powiedział że tam jest pare złotych w dodatku ja sam już o tym wiem jak patrzę na ojca że jego godzina niedługo wybije ja nie jestem pełnoletni to jest długa historia rozwód nic nie pomoże ani przepisanie mieszkania bo długi i tak spadną na mamę a ja na to wszystko patrzę i nie wiem co mam zrobić zgłoszenie tego gdzie kolwiek nie pomoże bo jeśli nie będzie ojca to można powiedzieć że nie będzie i nas bo banki nas zjedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROWOKACJA - jak zalozysz rodzine to moze wezmiesz mame do siebie?? DLA MNIE TO JEST GLUPIE WYJSCIE ZOSTAWIC MATKE Z DLUGAMI I SPIERDALAC?? to juz potem nie ma czego wracac do niej jak razem sie zyje to sie razem klepie biede a nie idzie na swoje i wraca sie po kilku latach jak jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeececee
po pierwsze to rozdzielność majątkowa - nawet bez rozwodu i w tedy dłużnicy ojca mogą Twoją mamę cmoknąć, po drugie leczenie, a po trzecie najlepsze rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt nie przestal pic ale widze ze sie zmienil i stara sie nie pic do tego szuka teraz pracy jesli ktos ma checi i motywacje to da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to prowokacja
a ile tego długu macie ,jeśli można wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomużcie mi
nic nie pomoże żadna rozdzielność mama już była wszędzie i wszędzie mówili jej to samo że długi przejdą na nią a ojciec z roku na rok przegrywał na hazardach co raz większe sumy i banki nie chciały mu już dać pieniędzy więc wykorzystał ufność mamy a ona w nie wiedzy to podpisała teraz nic tylko ciągle płacze i płacze a ja mam już tego dość życie straciło już sens dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomużcie mi
w jednym banku ma ponad 65 000 zł a długi ma w 6 bankach :{{{{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabriela ja ci powiem tak to dobrze ze widac ze sie stara ale pomysl czy nie lepiej bylo by gdyby przestal wogole?? ja wiem ja rozumiem ze jest ciezko ale szacunek dla ludzi ktorzy probuja sie podniesc z dna... a powiedz mi jak wyglada te duzo mniej?? raz na tydzien zalany w trupa czy jedno piwko gora dwa w tyg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to prowokacja
konieczyna to nie do ciebie więc s.p.i.e.r.d.a.l.a.j :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomużcie mi
co dziennie :{ zarzekał się wiele razy że przestanie pić obiecywał ale nie może przestać a na odwykówkę nie chce iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to prowokacja
65 tys to spora kwota..... nie mogę uwierzyć że Twoja mama podpisała to pismo. To poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastian powiem ci tak zgloscie sie do banku poki jeszcze jest czas bo wtedy moga wam ten dlug rozlozyc na raty da sie dogadac nie ma tak ze was to ominie ... ktos bedzie musial spalcic ten dlug i to wy bedziecie to splacac wiec powiem wam tak zajdzcie do radcy prawnego i porozmaiwajcie co mozecie a czego nie on wam musi doradzic i powiedziec na co mozecie sobie pozwolic, co prawo moze a co nie zebyscie nie padli ofiarami jakos kombinacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz wiedziec juz tak koniecznie choc nie o mnie tu powinna byc mowa to czasem sobie wypije piwo w domu a przedtem to pil co popadnie i to w nieciekawym towarzystwie a teraz zerwal z nimi kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to prowokacja
pic na pewno już nie przestanie. Znam taką osobę i rodzina też robiła wszystko co mogła i na daremno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROWOKACJA nie wazne czy to do mnie czy nie do mnie nie mozna tak stawiac sprawy ze sie zostawia matke i sie spoerdala powiedz bys zostawila swoja?? w takiej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomużcie mi
mama chciała to zrobić ale długi w bankach są tak wysokie ze nie ma już limitu kredytowego i nie można tego ani rozłożyć ani przeniesć do innego banku co automatycznie likwidowało by jej podpis i został by się tylko ojca dodam że wysokość wynagrodzenia to 1600 zł to nie wystarczy żeby pokryć 3 miesięczne raty w bankach a jest ich sporo . Chyba nie mam już wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzeba poprostu go motywawac moim zdaniem zostawienie go samemu sobie nic tu nie da tylko jeszcze gorzej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×