Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

handziula

Pomocy!!Jak pozbyc się moli??!!

Polecane posty

Mam w domu mole spożywcze, pojawiły się nagle, wcześniej ich nie było, teraz są ciągle nowe i nowe! Posprzątałam szafki, przejrzałam wszystkie produkty żywnościowe, w których mogłyby się gnieździc, porozwieszałam pułapki na mole (takie klejące, z feromonami) i owszem, codziennie przykleja się do nich niezła ilośc, ale skąd one się biorą? jak się ich pozbyc na stałe? Tak mnie to brzydzi, bleeee, ohyda, co spojrzę, to nowy delikwent jest przyklejony! Ratunku, macie jakieś sposoby? Proszę, piszcie, bo już mi się śni, że mnie mole obłażą i mam je wszędzie!! Dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkppkkp
podobno lawenda pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spożywcze też? Bo słyszałam, że na odzieżowe. Nie wiesz, czy można ją wkładac do szafek kuchennych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uayayyauauauaa
lawenda Ci nie pomoze. przechodzilismy to samo w domu, so tego stopnia, ze nie moglam wejsc do kuchni i mowic, bo by mi do ust wpadly. usunelismy szafke, gdzie zrobilo swoje "gniazdo", ktore dlugo szukalismy. to bylo obrzydliwe. teraz tez mamy, ale duzo mniej, choc na te paski sie jeszcze duzo przykleja, wspolczuje, szukaj "gniazd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroczacy nick
przez okna wpadają mi do mieszkania, bo Żabka w pobliżu:( Wszyscy sąsiedzi z tym walczą. Podobno w każdej żabce jest siedlisko moli..Brzydzę sie tam kupować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumianka :)
nIe tylko w biedronce ale i w lidlu i spolem i w realu - we wszystkich duzych sklepach Ja zabijalam kazda sztukę- szczególnie te duże,bo to samice i zbieralam gasienice i splukiwalam w zlewie na to trzeba czasu niestety wyrzuc wszystkie mąki, ryze, kasze, suszone grzyby, makarony, papiery wszelkie - tez a'm sa zakamarki pod tapeta i ksiązkach... I DALEJ STOSUJ LEPY powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×