Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Porównaj i wybierz najtańsze OC,

Polecane posty

Gość gość
Na kalkulatorze Cuk można sobie porównać, ja tak znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A OC dla młodego kierowcy gdzie najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towarzystwo w którym wykupisz OC nie ma znaczenia (w każdym warunki są takie same. Istotne jest, aby porównać jak najwięcej ofert przed zakupem i wybrać najtańszą opcję. W tym celu zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki http://mfind.pl, która pozwoli zakupić ubezpieczenie w całości przez internet przez co dodatkowo znacząco zaoszczędzisz i czas i pieniądze :) Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kalkulatorze cuk można też sobie porównać polisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam zaufania do tych wszystkich porównywarek. Dla mnie to są nieautoryzowane wiadomości z drugiej ręki. Wolę już multiagencje ubezpieczeniowe. Jak Optima z Wrocławia - http://www.multiagencja-wroclaw.pl/ . Wszystkie liczące się firmy ubezpieczeniowe w jednym miejscu, od razu mamy rzeczywistą ofertę plus zawsze można "utargować" jakiś bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewniamy, że są jak najbardziej "autoryzowane" :) Nawet bardziej z pierwszej ręki niż u multiagenta ponieważ wszystko co kupujesz widzisz naocznie i możesz porównać zakresy zamiast wierzyć tylko na słowo agentowi :) Zapraszamy do przetestowania naszej porównywarki! PS: Na porównywarkach również można się targować :) Pozdrawiam, Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież cuk to multiagencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już uderzać po polisę to faktycznie najlepiej do jakiejś multiagencji typu cuk, bo mają więcej ofert i tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika8852
Najszybciej najtańsze OC znajdziecie poprzez taką porównywarkę www.superpolisa.pl . Wystarczy że podacie podstawowe dane i od razu od ręki wyświetla się Wam najtańsze opcje ubezpieczenia. Możną je też od razu wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj czytałam że w nowym roku mają podskoczyć ceny oc ...muszę też sobie sprawdzić na tym kalkulatorze cuk ile zapłacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej kupować przez rankomat, bo nie musisz dopłacać prowizji dla agenta - zawsze to parę złotych w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jednak przez kalkulator cuk wyszło korzystniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam oc w concordia, firma szybciutko wypłaca odszkodowanie, składka jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze to nie kupować OC na szybko, na chybił trafił bo moim zdaniem w 9 na 10 przypadków się przepłaci. Dobrze sobie wcześniej albo samemu porównać stawki w różnych firmach, albo przez porównywarkę. Ja korzystałem ze strony http://rankomat.pl akurat i polecam. Szybko, wygodnie i faktycznie tych różnych polis zestawili mnóstwo ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze korzystam z porównywarek internetowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłaca się porównywać ubezpieczenia zamiast tak na łapu capu kupować polisę w pierwszej lepszej firmie jaką się znajdzie na ulicy. Zwłaszcza że teraz porównanie można sobie szybko załatwić online, przez takie porównywarki jak Rankomat choćby (https://rankomat.pl/). Jest kilkadziesiąt firm, a wypełnia się jeden formularz który od razu trafia do wielu ubezpieczycieli żeby się ustosunkowali jaką mają wysokość stawki dla danego konkretnego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×