Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wallora

Portale randkowe? Jakie? Warto?

Polecane posty

Gość wallora

Chciałam się dowiedzieć czy według Was warto szukać faceta na portalach randkowych? Czy szkoda zachodu? Wiem, że lepiej w realu, ale jak nie mam takie możliwości, to może przynajmniej to może być skuteczne? Tylko nie mam pojęcia jakie są te portale, słyszałam o sympatii, teraz widzę sporo reklam edarling. Dobre one są? Jakoś nawet nie za bardzo wiem czym kierować się przy wyborze takiego portalu. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryszkaa
Jasne, nie widzę przeciwwskazań jeśli chodzi o szukanie faceta w internecie. Sposób jak każdy inny. Zawsze jest szansa, że uda Ci się znaleźć odpowiednią osobę. Jeśli chodzi o nazwy, to tak, te które wymieniłaś są jednymi z bardziej popularnych, ale są też inne, może trochę mniej popularne, ale może nawet lepsze? Najlepiej to zajrzyj sobie na raport kupidyna. Jest to serwis, gdzie znajdziesz w jednym miejscu opisane wszystkie (prawie) portale dla singli, a do tego jeszcze będziesz miała tam wymienione słabe i mocne strony każdego z portali, w ten sposób może uda Ci się coś wybrać. A w dodatku są tam też rankingi, więc od razu możesz sobie zobaczyć który portal w jakiej kategorii prowadzi itp. Ponieważ na pytanie: czym kierować się przy wyborze portalu, nie mogę odpowiedzieć, każdy ma swoje upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastik fantastik
zapisani sobie pl terz tam jestem i jest tam forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.insieme.pl - nasz znajomy z Włoch kiedyś usilnie szukał tam Polki, Włosi to super faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jak kto
Pewnie, że warto korzystać z takich portali:) Czemu nie? "Po to one są, po to są one";) Kryszkaa ma rację, ciężko Ci odpowiedzieć jaki portal byłby dla Ciebie dobry, bo niewiele o Tobie wiemy. Ale raport kupidyna faktycznie jest pomocny, dla Ciebie chyba wręcz idealny byłby;) Tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poznałam męża na sympatii. Ale nie bawiłam się w długie gadanie przez neta. Dobrze wybrać kogoś kto stosunkowo blisko mieszka. Wtedy umawiacie się szybko na spotkanie i weryfikuje się wizerunek internetowy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymil
Haha, Rosalinda wie najlepiej o przegranych życiowo - w końcu głosuje na PIS:D A co do portali, to tak, sympatia jest populara i całkiem spoko. A o tym raporcie kupidyna teraz się dowiedziałem, faktycznie całkiem ciekawa sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenestka
wydaje mi sie ze najlepiej kierowac sie opiniami uzytkownikow. ja osobiscie polecam http://flirtcard.pl . juz troche na nim posiedzialam i moge stwierdzic ze mozna poznac kogos fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepis
Zależy gdzie. Na pewno warto na tym - http://sympatie.eu/ Nie wymagają płatności i jakoś to wszystko jest rozsądnie poukładane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOPPP
Na pewno warto na www.sexportal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×