Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Premio Szer Łódź OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobrego warsztatu samochodowego. Jak na razie czytam same dobre opinie o Premio Szer w Łodzi, a Wy co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ich zachwala. W sumie nie kojarzę by kiedyś był z nich zadowolony, ale ja się nie znam, to się nie wypowiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam lepszego warsztatu samochodowego, niż Premio Szer. I mówię to naprawdę szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale moim zdaniem ceny mają ciut wygórowane. Co nie zmienia faktu że są profesjonalni, bo są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie dokładnie znajduje się ten warsztat samochodowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ul. Obywatelska 94 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem gdzie to jest zawsze omijałam serwis szerokim łukiem, bo wydawało mi się, że jest drogo a jak to jest w praktyce? ktoś mi może odkryć rąbka tajemnicy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest wcale drogo :) moim zdaniem mają dobre ceny i dzięki temu można często korzystać z tego serwisu samochodowego :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie miłe zaskoczenie, gdyż miałem problem z autem i w sumie nikt nie miał w mieście dla mnie czasu, ale w Premio Szer jak najbardziej dzięki panowie, że poświęciliście mi swoj czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całą rodziną korzystam z Premio Szer, dla nas są najlepsi w branży i choć nie sa tani, to z pewnością mają duże doświadczenie,którymi posługują się przy naprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie cieszy, że pprócz profesjonalnej kadry pracowniczej dysponują wysokiej klasy sprzętem, który działa i pomaga w wielu trudnych naprawach to się ceni :) warsztat nowoczesny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie, mam problem jak przyspieszam samochód wchodzi na obroty np. do 4,5 tys słabo przyspieszając jakby był uślizg kół takie wrażenie odnoszę. Następnie obroty spadają do 3 tys i znowu zaczyna się wchodzenie na obroty tym razem w miarę normalnie ktoś wie czy w serwisie Szer zajmują sie takimi sprawami? nigdy u nich nie byłem i nie wiem, czy będą wiedzieć co się dzieje z moim autem? martwię się.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie, człowieku ;) przecież to tylko samochód umów się na kontrolę, wszystkiego się dowiesz ważne, żebyś wiedział co dzieje się z samochodem, a jak coś nie będzie ci odpowiadać, to nie musisz korzystać z ich usług nikt cię do tego nie zmusi z własnego doświadczenia wiem, że Premio Szer, to jedyny tak uczciwy warsztat samochodowy w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą i nie bardzo znam się na samochodach, a w Łodzi mieszkam od niedawna, koniecznie muszę pojechać do jakiegoś warsztatu który zna się na instalacjach gazowych czy tutaj zajmują się gazem? czy niekoniecznie? wydaje mi się, że coś z instalacją gazową, bo samochód dziwnie sie zachowuje kiedy dodaje gazu... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedź koniecznie sprawdź co się dzieje,bo to z pewnością nie jest normalnie tak właśnie się kończą instalacje gazowe w samochodzie dlatego nigdy nie chcę mieć gazu w samochodzie więcej problemów i awarii, niż pożytku ten kto myśli,że zaoszczędzi ,to się myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z czym masz problem? Jeśli chodzi o turbosprężarkę to znalazłem speców nie z tej ziemi przy ul Giewont w http://turbo-tech.eu gdzie zrobili regenerację i odratowali turbine dzięki czemu teraz śmiga jak nowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, gaz to najgorsza rzecz ... jak możecie montować w autach gaz ...;/ naprawdę już wolę diesla...o niebo... w premio szer cenię to , że każdego traktują indywidualnie i poważnie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niby ta sekwencja jest teraz lepsza niż te gazy wcześniej, kilka lat temu sam poważnie zastanawiam sie nad gazem choc widzę że ceny za paliwo się zmieniają na naszą korzyść jak myślicie, naprawdę nie ma co katować samochodu gazem? kto jest za a kto jest przeciw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem tobie, że odkąd w Premio Szer zamontowali mi gaz to nie zamieniłbym go na nic innego wg mnie ten dzisiejszy gaz jest o wiele bardziej bezpieczny i wydajny niż ten co kilka lat temu ja jestem "za"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem już po montażu gazu i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie, by teraz przesiąść się znów na benzynę jestem jednak "za" gazem a w Premio Szer potrafią dobrze zająć się klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje montaż instalacji gazowej w tym serwisie? wraz z całym osprzętem oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi mam swoich zaufanych mechaników w serwisie www.turbo-tech.eu którzy specjalizują się w turbosprężarkach i ich regeneracjach. U szefa też da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do montażu LPG wszystko ustalane jest indywidualnie, dlatego, że zależy od twojego auta i marki osprzętu jaki się odpowiednio dostosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, wiecie może w jakiej cenie odbywa się tu pranie tapicerki samochodowej? i jak długo trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykle naprawdę szybko, w jeden dzień samochód będziesz miał do odbioru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam! dawno nie byłem tak zadowolony z czyszczenia tapicerki w tym serwisie naprawdę przykładają sie do tej usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się ja też skorzystałem z usługi prania tapicerki i jestem mile zaskoczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, nie działają mi światła cofania, a żarówki są sprawne, co powinienem teraz sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czujnik ale nie wiem czy znasz się aż tak bardzo na samochodach lepiej podjedź do Premio Szer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ;) z plastikowymi nadkolami szybko się uwinęli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×