Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jomla

Prezent dla faceta, gadżet?

Polecane posty

Gość jomla

Hejka! Słuchajcie muszę kupić coś swojemu mężczyźnie na gwiazdkę...wiem, że jest to kwestia indywidualna i ciężko tak w ciemno doradzić, ale mam wielki dylemat. Czasu jeszcze trochę jest, ale nie chcę tego zostawiać na tydzień przedświąteczny. On się interesuje komputerami, itp., a ja o tym nie mam zielonego pojęcia. Co można mu kupić i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkas
Każdy facet to gadżeciarz :). Polecam zobaczyć sobie na toys4boys, wiele ciekawych rzeczy można tam znaleźć. A komputerowe bajery widziałam w vobisie, mają teraz taki dział prezenty, wejdź na stronę i sobie przejrzyj. A w jakiej kwocie poszukujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
to zależy ile możesz przeznaczyć na ten prezent pieniędzy..ale zgadzam się, że to powinien być jakiś gadżet, mężczyzni są jak małe dzieci i uwielbiają zabawki..może np. ipod? najlepiej jakiś z górnej półki jak apple: http://www.electro.pl/produkt-APPLE_Odtwarzacz_iPod_nano_5Gen_8GB_Srebrny_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-145355,48.html ma dużo ciekawych funkcji, także Twój facet powinien być zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lubi jeździć samochodem? Bo jeśli tak, to możesz mu kupić CB radio albo nawigację - to też gadżety, ale bardzo przydatne. Myślę, że z takiego zakupu byłby zadowolony. Wejdź na stronę lucasgsm.pl i tam poszukaj czegoś odpowiedniego (gadżetów mają mnóstwo). W sprawie radia albo gps popytaj obsługę - są bardzo pomocni i z pewnością wybiorą coś ciekawego dla Twego lubego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może kup mu jakąś grę komputerową? Albo pendrive'a? Słuchawki, czy podkładka pod myszkę, to też mogą być dobre pomysły. Pytanie tylko jaką kasę chcesz na to przeznaczyć. A wszelkie gadżety z elektroniką i komputerami związane znajdziesz na 3kropki.pl, rozejrzyj się, może coś Ci przypadnie do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harrierek
zacznijmy od tego pytania podstawowego ile masz kasy? bo mozemy zaczac od myszki, po glosniki, przez nowego notebooka :) gdzie? najlepiej sprawdzony i zaufany sklep, gdzie obslugant zalogant podpowiedzialby slowko co nadaje sie dla faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomla
@emilkas: Dzięki za propozycje stron, na vobisie jest masa komputerowych drobiazgów. @erynia: Samochodu własnego jeszcze nie ma, więc nie będę mu kupowała takich bajerów :). Gra komputerowa to jak książka, ciężko trafić w gust :). Chcę kupić cały prezent w granicy 150-200zł, może słuchawki HP Digital Premium Stereo Headset (z mikrofonem, będą do skype, słuchania muzyki i gier) i do tego mu coś dokupię, drobiazg, albo małą wodę toaletową? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna087
Ja na Twoim miejscu zafundowałabym mu coś hmm... zabawnego, niespodziewanego i emocjonującego. zaskocz go, niech się zdziwi i zapamięta to co mu dasz na dłużej. Pomyśl, co mogłoby go bardzo zaskoczyć i dać przyjemność. A jeśli ni nie możesz wymyślić to tu masz kilkadziesiąt propozycji niekonwencjonalnych prezentów: http://podarkinakartki.pl/c4_dla_niego.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomla
Może i dobrze mówisz, ale nie każdy facet będzie zadowolony z prezentu mało praktycznego :). Już to zauważyłam, że on woli przydatny gadżet niż coś kolekcjonerskiego, albo ozdobnego...widać nie każdy docenia takie rzeczy. Podana strona jest ciekawa, ale zbyt ekstremalna ;). Mój mówił o słuchawkach już od dawna, że przydałyby się z mikrofonem, tylko sama nie wiem jakie wziąć. Jeszcze trafiłam na takie: http://www.vobis.pl/oferta/multimedia/sluchawki/844411_logitech_premium_stereo_headse.aspx Myślicie, że będą lepsze od tamtych hp? A jak jest z promocjami na perfumy w superpharm? Mają coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradzior
http://www.vobis.pl/oferta/multimedia/sluchawki/891730_sluchawki_razer_piranha.aspx jesli chodzi o sluchawki, to ja bylbym zadowolony z takich, albo jest jeszcze jakis model razera stowke drozszy, ale nie wiem czy taka cena cie nie przeraza. razer produkuje swietny sprzet komputerowy, a takie sluchawy beda ok jesli twoj facet lubi czasem w cos pograc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo zależy od tego ile możesz wydać kasy na prezent. Gdybym ja miała coś kupić facetowi kupiłabym mu ekspres Boscha barino- na torres.pl znajdziesz taki w bardzo atrakcyjnej cenie:) Jeśli mieszkasz ze swoim lubym to ten prezent będzie służył wam obojgu- dla mnie ekstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Ja swojemu kupuję fajne drewniane (heban) słuchawki Kruger&Matz świetnie wyglądają, bardzo mi się spodobały, a że mój R. uwielbia muzykę i gadżety, a do tego lubi dobrze wyglądać idealne będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze kalendarz? dlugopis albo koszulka? ta firma to ogarnia www.maroka.pl takze mozesz smialo sie zglosic do nich, na pewno cos ci podpowiedza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaa
W tym roku kupię swojemu te słuchawki Kruger&Matz - świetnie się prezentują, a taki gadżet to praktyczna i potrzebna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tirkulkka
Może Key Smart - http://getkeysmart.net/ ? Każdy facet chciałby mieć taki organizer na klucze. Tam zmieści się wszystko - klucze, otwieracz, pendrive i inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki! Jak się domyślacie także szukam prezentu dla faceta, za kilka tygodni jego urodziny, więc mam jeszcze trochę czasu do namysłu...Macie jakieś pomysły? Może jakieś nowinki ze świata gadżetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nathaliam
okulary vr, pad do gier moze? mój luby kupił takiego pada w teletorium i jest z niego meeega zadowolony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaolaa
Skoro lubi komputery, to myślę, że możesz mu kupić fajny program antywirusowy. Wiem, że sprawdzonym antywirusem jest na przykład G data i można go kupić w sklepie klucz-system. Taki antywirus dla komputerowca na pewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingxa
może zestaw bluetooth do samochodu? :) ja swojemu kupiłam całkiem fajny w teletorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może uchwyt do samochodu na telefon czy jakiś porządny powerbank? zobacz sobie w Iscratch, świetne zaopatrzony sklep z akcesoriami do telefonów i tabletów właśnie https://iscratch.pl/produkty-baseus.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×