Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inert

Prezent dla narzeczonego

Polecane posty

Gość inert

Cześć, pewnie temat już był poruszany nie raz, ale chciałabym się od was dowiedzieć drogie panie o jakiś oryginalny prezent, który na długie lata zapadnie w pamięci. Mam kilka pomysłów np.grawerowana zawieszka w kształcie serca(mój narzeczony bardzo lubi nosić różne rzeczy na ręce) myślałam również o zegarku, oprócz tego dochodzą rzeczy, które bardzo lubi (wielki fan star warsów, jego ulubiony wykonawca to MM). Bardzo was proszę dziewczyny, podzielcie się doświadczeniem w tej kwestii! P.S planuję również przyjęcie niespodziankę, chętnie posłucham też waszych opinii dot. przyjęcia, jakieś ciekawe przepisy na tort? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inert
myślałam jeszcze o jakiejś ciekawej grze na playstation, już sama nie wiem co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inert
głównie RPG, trochę się na tym znam, już nawet dyskretnie podpytałam co by chciał także tutaj będzie najłatwiej, co do męskiej biżuterii - musze odwiedzić apart!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inert
tak tak ps3 albo xbox :D tego właśnie nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Likier Kawowy
Jeśli lubi majsterkować: - poziomica laserowa - lutownica - komplet kluczy do samochodu - wiertarka udarowa (zalezy od sumy jaką chcesz wydać oczywiście):) Dla imprezowicza - warto zajrzec na stronę Toys4Boys Możesz kupić kostki miłości lub jakiś erotyczny gadzecik Jesli to zapalony turysta: kubek termiczny z grawerunkiem kuchenka turystyczna kompas wypasiony Te jakies serduszka zawieszane na reke to jakiś szajs :/ Faceci lubią PRAKTYCZNE [rezenty, a nie jakiś emocjonalne buble - [amietajcie o tym dziewczyny!! Pozdrawiam i życze trafionego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×