Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co robic.///

PROBLEM W PRACY- WYKORZYSTWANIE SEKS-CZY GDZIES TO ZGLOSIC????

Polecane posty

Gość nie wiem co robic.///

Pracuje jako kelnerka, to stalo sie okolo 3 razy 3 miesiace temu... wiem , jakis czas temu, ale caly czas wraca do mnie. on jest teraz zlosliwy do mnie... co sie stalo? a mianowicie- wtedy jak mialam przerwe to przychodzil, rozbieral sie tzn spodnie i slipy i wyciagal... zawsze sie spuszczal i kazal m i sie patrzec na niego..zawsze po tym wymiotywalam.... to mialo miejsce okolo 3 razy ( na pewno 2 razy). nie powiedzialan nikomu, bo sie balam a druga sprawa- mysalam ,ze zapmnie, ale nie zapomnialam... czy jest jakis sens zglaszac to komus? to jest coraz bardziej w mojej glowie, nie moge z nim pracowac, jest to obrzydliwe jak sobie o tym pomysle... co robnic>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic.///
ON jest kucharzem, pracuje juz tam 10 lat, ja od niedawna, okolo 9 miesiecy. Kiedys wyzwal mnie przy klientach ze jestem ku...bo sie usmiecham do klientow!!!! potem przepraszal i mowil ze to zart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robic.///
chcialam dodac, ze on juz tego nie robi... pracuje za granica, nie jestem w polsce, ale w irlandii a on jest z pakistanu.... kiedys mu odmowilam randki i od tego czasu zaczal byc zlosliwy dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×