Odpowiedz na ten temat

pytanie do tych co palą papierosy z przemytu? jaki marki ma wasz diler?

 • gość 2014.06.13 [12:21]
  z jednej strony mam dosyć akcyzy i płacenia po 14zł za papierosy, z drugiej papierosy z przemytu to jest wybór tylko między golden gate, jin ling, lifa, fest, najlepsze są viceroye. najlepiej, żeby miał ruskie l&m, marlboro, parliamenty czy inne lepsze. one tam kosztują po 5zł góra, więc nawet jakby sprzedawał po 9-10zł to by było ok. a tak albo płać za sklepowe krocie, albo kupuj sieczkę z przemytu, nic pomiędzy. a u was można kupić coś poza tymi tanimi ruskimi markami, bo nie wiem czy jest sens pytać dilera, skoro tak jest wszędzie.
 • gość 2014.06.14 [00:37]
  trzeba będzie poszukać dojścia do marlboro, cameli i innych dobrych marek z Rosji, bo tych co teraz przywożą nie da się palić.
 • gość 2014.06.16 [00:17]
  chodzi o to że nawet w takiej Rosji za dobre papierosy trzeba zapłacić. Wszyscy przywożą byle co bo jest tanie
 • gość 2014.06.16 [00:21]
  smiech.gif
  dobre und motzne
  maszynka do skretow kosztuje dyche
 • gość 2014.06.16 [09:26]
  nej strony mam dosyć akcyzy i płacenia po 14zł za papierosy, z drugiej papierosy z przemytu to jest wybór tylko między golden gate, jin ling, lifa, fest, najlepsze są viceroye. najlepiej, żeby miał ruskie l&m, marlboro, parliamenty czy inne lepsze. one tam kosztują po 5zł góra, więc nawet http://www.merseyforest.org.uk/init.html jakby sprzedawał po 9-10zł to by było ok. a tak albo płać za sklepowe krocie, albo kupuj sieczkę z przemytu, nic pomiędzy. a u was można kupić coś poza tymi tanimi ruskimi markami, bo nie wiem czy jest sens pytać dilera, skoro tak jest wszędzie.
 • gość 2014.06.16 [09:49]
  marlboro w rosji kosztują 60 rubli czyli mniej niż 2 dolary paczka, jest robione przez tą samą firmę co w innych krajach i smakuje tak samo na całym świecie. Ale takich nie przywożą tylko jakieś wynalazki generyczne, typu jin ling ( marka przeznaczona wyłącznie do przemytu) albo jakieś no name'y jeszcze bez akcyzy, czyli robione w piwnicy pewnie, gdzieś na stole warsztatu. Płacić 2 dolary za paczkę i mieć super smak fajki to jest to. życie jak w moskwie, a nie życie jak w madrycie powinno się mówić. Ale my żyjemy w "nowoczesnym kraju" i będzie za 10$ zaraz plus: zakaz mentoli, zakaz importu nawet 20 sztuk fajek oraz obrazki z chorymi na całą paczkę jak w australii i kanadzie.
 • gość 2014.06.19 [23:25]
  ale pall mall z cyrlicą, ile kosztują na bazarze? właśnie z jednego sklepu internetowego mi dali odpowiedź, że oni wysyłają nawet po 20 kartonów, tylko na deklaracji celnej piszą, że to prezent od rodziny, znajomych i przepuszczają, więc jak tak to żadnych bazarowych fajek z przemytu już nie potrzebuję, bo kupię sobię online z tańszych krajów.
 • gość 2014.07.04 [09:26]
  Many online shopping sites are offering the replica hermes replicas to our fashion crazy young females.These sites have a immense variety in their stores you will receive a replicated product for any http://wtes.co.uk brand that you can think of. So,take your time,think about brand that you would like to pick,and click to book your product.You can also call or e-mail on positive sites for details clarifications.The is well-known net site in to this business.Their product range starts from an affordable cost slab.Many companies also offer lovely Gucci replica hermes replicas,besides other brands. All these sites are not only offering with heavy discounts up to on the replica designer hermes replicas,they also make positive that the shipping is free. So wherever you might be in the world,your selected chanel replica is positive to reach you in no time! click on your selected product,http://qualitybb.co.uk/gucci and record the consignment number that is prompted after that.wait for your product to reach you,or enquire through emails in case of a delay,chances for which are bleak.So,increase your hermes replica collection soon be proud to own a immense range of hermes replicas to own that resembles everything that you wear!
 • CharmLenka 2014.12.28 [14:05]
  Ja nie palę takie świństwa wolę zdecydowanie e papierosa. Kupuję przez internet http://www.wapershop.pl/pl/c/Liquidy/8# .VJ__uV4AEE i w sumie nie kosztuje mnie to tak dużo jak kosztowało przy tych tradycyjnych.
 • gośćwkość 2015.09.19 [13:50]
  Lepiej inne zioła palić niż tytoń usmiech.gif
  Walenie konia oczyszcza krew. Po tym czujesz się jak lew!
 • gość 2016.02.13 [13:41]
  ale jesteście głupi... zróbcie sobie wizę do Rosji i sami się przekonacie jak to wszystko wygląda.
  Fajki bez akcyzy podrabiane? a slyszeliscie kiedys o czyms takim jak bezcłowy?
  Pozdrawiam
 • Szunaj 2017.12.13 [03:34]
  Nie palić i nie ma problemu to oczywiste nie kupujesz papierosów nie płacisz żadnej akcyzy i podatku VAT a płuca robią się coraz ciaśniejsze i nie ma czym oddychać pozdrawiam palaczy i wdychajcych ten śmierdzący dym(dla nie których zapach życia) masakra.!!!!
 • Gość322 2018.02.04 [07:06]
  Papierosy są fajne i jest trochę ludzi którzy palą czasami a nie cały czas smiech.gif Może niektórzy co palą nie powiedzą że to lubią i że to "fajne",Ale prawda jest taka że dużo osób właśnie uważa że to fajne i lubią zapalić papieroska ale tego nie powiedzą,I nie chodzi mi o grupę młodych ludzi 18-29 lat tylko o tych starszych,niektórzy lubią palić,np.ja mam 32 lata i pale bardzo rzadko i jest dobrze
 • Olimolioli10 2018.02.28 [15:38]
  Nie róbcie tak Nie palcie papierosów

Odpowiedz na ten temat


Trwa ładowanie...