Odpowiedz na ten temat

Skup złomu w Białymstoku

 • Irena z kraśnika 2017.10.12 [08:26]
  Witam, niedługo się przeprowadzam do nowego lokalu po rozstaniu z byłym i mam do wywiezienia parę gratów typu akumulatory, złom stalowy i żeliwny trochę puszek aluminiowych i miedzi. Co mam z tym zrobić ? Ktoś by mi to wywiózł może ? Zastanawiam się nad sprzedażą tego do złomu przy ul. Popiełuszki 113 w Białymstoku firmiewww.uniwerstal.pl ? Ostatnio sprzedałam tam samochód dewoo matiz i zapłacili najwięcej za złom
 • Tomek ziemian 2017.10.12 [15:56]
  Szanowna Pani Ireno, w nawiązaniu do Pani wiadomości jak najbardziej polecam złomowisko w Białymstoku przy ul. Popiełuszki 113, gdyż sam tam sprzedaje puszki wraz z moją narzeczoną. Ostatnio rozpoczełem produkcje lamp aluminiowych i lampy które nie przejdą testów jakości oddaje firmie uniwerstal. Bardzo polecam te przedsiębiorstwo gdyż nie oszukują tam jak na innych skupach, czekam tylko na przetłumaczenie stronywww.uniwerstal.pl na język angielski, gdyż niedawno wróciłem z Anglii a moje prawdziwe nazwisko z Polski to Dziemianowski.
 • Tadeusz Pergol 2017.10.12 [17:12]
  Witam Państwa, ostatnio zmieniłem branże na obróbkę metali i usługi ślusarskie, porzuciłem kompletnie temat złomu ale polecam wszystkim Złom na Popiełuszki ! Niegdyś prowadziłem jeszcze restauracje w centrum Białegostoku to zawsze puszki aluminiowe sprzedawałem firmie UNIWERSTAL.
 • Maryśka żona 2017.10.14 [18:48]
  Skup akumulatorów białystok ? Tylko UNIWERSTAL nie ma co ! Wybrałam tą firmę bo zapłacili mi tyle, że nie muszę już pracować usmiech.gif Pozdrawiam serdecznie
 • Kqrgul 2017.11.03 [07:49]
  Mają państwo rację jak złom Białystok to tylkowww.uniwerstal.pl
 • Bogusława Terasewicz 2017.11.15 [21:02]
  Skup złomu uniwerstal to miejsce gdzie chętnie spędzam czas z moim zieńciem. Polecam tam w szczególności skup puszek, a wiem co mówię bo na puszkach zjadłam zęby, dzięki czemu mam teraz protezę, a raczej miałam dopóki jej nie rozebrałam na metale kolorowe i sprzedałam na złomowiskuwww.uniwerstal.pl Magnez nie brał więc zapłacili jak za kwasówkę !
 • Wiaczesław B 2017.11.16 [14:26]
  Szleję za Panią Pani Tereso !
 • Karol Markow 2017.11.23 [19:54]
  Odnośnie SKUP ZŁOMU BIAŁYSTOK znalazłem coś takiego:
  Skup złomu: 85 663 52 46, 798 940 015
  Części samochodowe: 695 186 998
  Stacja Demontażu Pojazdów: 85 663 52 66
  e-mail: biuro@uniwerstal.pl , WEB:www.uniwerstal.pl , FB:www.facebook.pl/uniwerstal
  UNIWERSTAL – Kompleksowa firma działająca w branży surowców wtórnych. Zajmujemy się przerobem, odzyskiem i recyklingiem złomu stalowego, żeliwnego i metali kolorowych. Posiadamy nowoczesną Stację Demontażu Pojazdów, gdzie dziennie demontujemy do kilkudziesięciu aut.
  Usługi jakie świadczymy to między innymi:
  SKUP ZŁOMU STALOWEGO i ŻELIWA HURT/DETAL - dużym klientom podstawiamy bezpłatnie kontenery i odbieramy własnym transportem bez dodatkowych kosztów ! skupujemy odpady poprodukcyjne z przedsiębiorstw, najwyższe ceny, zaplecze ponad 200 kontenerów, bezpośredni odbiorca.
  SKUP ZŁOMU METALI KOLOROWYCH - Aluminium - puszki, profile, odlewy itp., miedź, mosiądz, ołów, cynk, znal, stal kwasoodporną, tytan itp.
  SKUP AKUMULATORÓW, WIĄZKI SAMOCHODOWEJ, KATALIZATORÓW, KABLI W OPRAWACH
  SPRZEDAŻ ZŁOMU UŻYTKOWEGO - kątowniki, ceowniki, profile, rury, pręty zbrojeniowe i wiele innych….
  SPRZEDAŻ UŻYWANYCH CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH - najniższe ceny w regionie (elementy karoserii, zawieszenia i silnika, felgi aluminiowe i stalowe, opony używane, sprawne akumulatory)
  TANIE AUTA BIAŁYSTOK SKUP/SPRZEDAŻ - Dobre, tanie i niezawodne auta
  ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - AUTOSZROT - Płacimy najwięcej (wystawiamy zaświadczenia do wyrejestrowania ) Kupujemy auta całe i powypadkowe oraz nienadające się do dalszej jazdy.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...