Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stanowczenie

ślub cywilny

Polecane posty

Mam kilka pytań do osób które mają tylko ślub cywilny. Otóż, planujemy tylko slub cywilny, z racji tego że żadne z nas nie chodzi do kościoła. Babki i ciotki zapewne będą miały problem z zakceptowaniem, bo one to że jak że nie w kosciele i takie tam, ale zawsze im można wmówić że ślub kościelny w dalszej przyszłości, bo nas np nie stac. Nie chce się nikomu z tego tłumaczyć ale lepiej dla starszych miec jakąś gotową odpowiedź, bo nas psychicznie zamęczą. 1. Ile kosztuje ta całą ceremonia ? Chodzi mi tylko o te koszty w USC. 2. Czy robiliście później jakąś impreze, ile było ludzi, ile Was wyniosła ta cała reszta imprezy i w ogóle. 3. I co z nazwiskiem? Dlatego że wspólnie z partnerem zdecydowaliśmy że on przyjmie moje nazwisko i nie wiem czy nie będa jakies problemy z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie brałam ślubu, przypuszczam, że jeśli kiedykolwiek będę brała to też cywilny ;) Więc nie odpowiem Ci na te pytania, ale chciałam skomentować pierwszą część Twojej wypowiedzi - nie martw się opiniami ciotek, niezadowolonych wujków czy babć. Pamiętaj, że to WASZ ślub, WASZA decyzja i WASZE życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce nikogo straszyć, ale ja wzięłam cywilny i mi się cała rodzina poobrażała.. masakra jakaś.. ale i tak nie żałuje ;) a kosztowało niedużo, dokładnie nie pamiętam, ale nie robiliśmy przyjęcia (z racji tego, że za rok mamy kościelny i wesele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosztów ceremonii nie znam, a co do nakładów finansowych na imprezę - to już zależy od: - restauracji - menu jakie wybierzecie - ilości zaproszonych osób (a co za tym idzie porcji dań, ilości obsługi) - czasu trwania imprezy - miejscowości w której całość organizujecie - ilości i jakości alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×