Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarcinNowakowskii

Sprzedaż samochodu na skup

Polecane posty

Gość MarcinNowakowskii

Czy może ktoś z Was oddał samochód do skupu aut w Radomiu, a konkretnie www.skup-aut-radom.pl ? Chcę jak najszybciej pozbyć się swojego "lubka" , ale jednak chciałbym otrzymać za niego uczciwą cenę. Z tego co przeczytałem na ich stronie, szybko przyjeżdżają do klienta i wyceniają pojazd. Może ktoś miał jakieś doświadczenia w związku ze sprzedawaniem tam auta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz zapytać w kilku miejscach i sprzedać tam gdzie dadzą najwięcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak oni wszystko załatwiają za ciebie to muszą na tym zarobić. Nie ma innego wyjścia. Jeśli masz auto w dobrym stanie wystaw jest na autogiełdzie niekrecone. Oni tam stawiają na auta w dobrym stanie. Jak zależy ci na szybkiej sprzedaży to wypromuje za dwie dychy i w parę dni pozbędziesz się auta. Do tego warto wystawić w lokalnej prasie. Może macie w Radomiu jakąś regionalną giełdę z samochodami używanymi. Warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu ten portal przecież nikt go nie zna - szkoda nawet czasu na dodawnie oglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz możliwości sprzedaży znacząco się powiekszyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilStarewski
Myślę, że powinieneś rownież skorzystac z anycars - skupują samochody uzywane po najlepszych cenach w stolicy, z tego co mi wiadomo i też ułatwiaja wsyztskie formalności. A jezeli oferta CI nie będzie odpowiadała to dalej możesz prowadzić działania na własną ręke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×