Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość semidolce.

STRASZNY SEN O SZATANIE!! 3 RAZ W MOIM ZYCIU HELPPP!

Polecane posty

Gość semidolce.

Kolejny raz zbudzilam sie mokra i przerazona.wiem ,wiem, ze niby to jest sen i takie tam,ze to tylko koszmar, ale ja wiem ,ze TO COS ZLEGO walczy o moja dusze. mialam sen ostatniej nocy,ze szatan wszedl w moje cialo, mialam zmieniony glos, bylam oslabiona, bo odbieral mi moja sile. zaczelam sie modlic, ale to nie dawalo rezultatu. widzialam w tym snie ludzi modlacych sie za mnie i pozniej zobaczylam pomnik Maryi,zaczelam aie modlic i to cos mnie opuscilo... zbudzilam sie cala mokra i przerazona... to bylo jak na jawie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaysminder
pewnie ogladalas wczesniej jakies filmy z egzorcyzmow poki to we snie to nie masz sie, mysle, czego obawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za dużo horrorów oglądasz... Mi się kiedyś śniło coś na kształt laleczki Chuchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semidolce.
nie ogladam horrorow, nie mam telewizora,ani nawet komputera. teraz pisze na pozyczonym laptopie. nawet horrorowv nie czytam. czasami mam tak ,ze o czyms pomysle i juz to sie dzieje,cos jakby intuicja. NP pomysle o siostrze, kgtora jest za granica, rzaddddko sie odzywa ,a za minute ona dzwoni do mnie. albo obudzilam sie po tym snie, pomyslalam o siostrze zakonnej, patrze przez okno a tam idzie siostra zakonna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaysminder
jeśli się boisz to idź o tym pogadaj z zaufanym księdzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semidolce.
musze powiedziec ,ze sie zaniedbalam z kosciolem, spowiedzia. mieszkam takze za granica w stolicy, w kazdy piatek impreza itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spróbuj pomyśleć o wygranej w lotto może...? Sory za złośliwośc, ale po prostu nie wierzę w tego typu rzeczy. Może mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaysminder
no nic, jakbym ja miał takie problemy i rzeczywiście by mnie to męczyło, to właśnie u księży szukałbym pomocy i wyjaśnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaysminder
dla Zarobek'a najważniejsze jest, by klikać na link, w którym on jest polecającym stąd tak spamuje każdy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balus
Ja takze mialem dzis dziwny sen a raczej nawet nie wiem ja to opisac pierwszy raz czulem sie tak dziwnie gdy sie zbudzilem.Po prostu niby sen a jednak daje do myslenia po prostu sen o czyms zlym kims nie wiem...wiem tylko ze chcialo mnie przeciagnac na ta strone zla czulem jak chce wejsc we mnie przeszyc mnie a ja bylem jak sparalizowany i tylko podswiadomie zaczalem zmawiac Ojcze Nasz wiem to dziwne ale jak zbudzilem sie bylem caly zdretwialy...Az teraz mi sie gesia skorka robi.Wiem i jestem tego swiadom ze to jest nawolanie do tego zebym mocniej wierzyl.Wczesniej bedac w Polsce bylem blebokiej wiary jednak bedac za granica steasznie oslabla moja wiara wiem ze to znak i jeszcze tak jak dzis sie nie czulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian11
Najlepsze sa te sny o lataniu :) No i z laskami w bikini w roli glownej... Najgorszy koszmar - matura z polaka, do tej pory sie budze zlany potem :P ---------------- Wygraj weekend z Toyotą Yaris! Konkurs na Fanklub Toyota. http://www.fanklubtoyota.pl/konkurs-yaris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×