Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zustkigość

szablony allegro

Polecane posty

Gość zustkigość

Cześć, to prawda że nadchodzi kres szablonów na allegro? Na czym polegają te zmiany całe co się ostatnio sporo słyszy o tym, hm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda. Nie wiem czym oni się kierują przy tych zmianach bo jak tak dalej pójdzie to może i kupujących sobie zaskarbią więcej ale na pewno będzie mniej sprzedających. Zero konkurencji poza ceną, głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fochmajster
No dobrze ale to właśnie na kupujących moim zdaniem serwis powinien się skupiać. Co z tego, że nie będzie można poznać po szablonie czy coś jest ładne czy nie - przecież do tej pory nawet byle oszust mógł zatrudnić sobie kogoś, odpicowac stronę od A do Z, a później nie wysyłać oryginalnego towaru tylko np podróby. Uczciwego sprzedawcę poznasz po ocenach a nie szablonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strrrach
to wcale nie jest takie proste bo teraz byle kołtun wlizie na allegro, wystawi coś jako sklep nawet nie uwiarygadniając profilu i napisze że po prostu nowa działalność. jako sprzedawca jestem mega zmartwiona konkurencją, na pewno ciężko też się będzie rozstać z szablonem swoim - nie zapłaciłam dużo ale firma porządna i pomagała w dobraniu odpowiedniego kształtu projektu który naprawdę się sprawdzał i przekładał na zarobek. jako kupujący to już nie jestem tylko zmartwiona ale i wkurzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam, porządna firma. ja szablony widzialam i darmowe i były ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto powiedział że w porządnej firmie muszą kosztować miliony? wejdź sobie na www.aleszablony.pl i w cenniku sam zobaczysz, że są za free albo np PREMIUM za 1zł :D a jakość znakomita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paschalska
A to jest od esprzedaży, bardzo popularna firma więc szablony pewnie też tam dobre mają. Nawet nie pamiętałam, że też je robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×