Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agatagata308

Szkola dla doroslych przygotowujaca do matury

Polecane posty

Witajcie dlugo z tym zwlekalam, ale klamka zapadla i wreszcie podjelam decyzje. Chce po kilku latach wrocic do szkoly i zdac mature. Mam dość tego ze przez brak wyksztalcenia mam kompleksy … chcialabym zdac mature i nie wstydzic się poruszac tematu wyksztalcenia z ludzmi. problemem jest to ze nie moge uczyc się w tygodniu bo od poniedzialku do piatku pracuje w sklepie. Moze ktoras z was miala taka sytuacje i podpowie jak ja rozwiazac?? Macie jakas szkole do polecania w Krakowie której mnie poducza i pomoga mi zdac mature ale tak ze będę mogla nadal pracowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicjaklops
Moja koleżanka ostatnio skończyła liceum dla dorosłych ale nie w Krakowie i zdała maturę. Ale ona jak się uczyła to nie pracowała. Skoro tak zależy ci na edukacji to może też na jakiś czas zrezygnuj z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LODkrakow
Bardzo dobra decyzja! Pozwolę sobie polecić nasze III Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, które mieści się przy ulicy Sławkowskiej 20. Uczęszczając do naszego liceum, zdobędziesz wszechstronne wykształcenie – uzupełnisz wiedzę zarówno z przedmiotów humanistycznych, jak i ścisłych. Nauczyciele pracujący w naszym liceum są jednocześnie egzaminatorami OKE – doskonale znają kryteria oceniania egzaminów i dokładnie wiedzą, jak dobrze przygotować słuchaczy do matury. Zajęcia w naszym liceum odbywają się w trybie zaocznym, w wybrane soboty i niedziele, nie musisz więc obawiać się, że będą one kolidowały z Twoją pracą. Dokładny harmonogram zjazdów ustalany jest na początku semestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatagata308
To by było dobre rozwiazanie bo z pracy na pewno nie chce rezygnowac, ale ale prywatne liceum brzmi dość drogo, nie wiem czy finansowo sobie moge pozwolic na zapisanie się do was. Mozecie napisac czy przedmioty które są u was są takie same jak te w zwyczajnym liceum nie dla doroslych i ile koszuje chodzenie do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LODkrakow
Tak, podstawa programowa w liceum dla dorosłych, jest taka sama jak w liceum dla młodzieży. Jeżeli chodzi o kwestię finansową, czesne w naszej szkole wynosi 100zł miesięcznie. Nie pobieramy wpisowego ani żadnych innych dodatkowych opłat. Dbamy nie tylko o wysoki poziom nauczania, ale również kameralną i przyjazną atmosferę. Każdego z słuchaczy traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej przygotować go do egzaminu dojrzałości. Więcej informacji o naszym liceum znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://www.lod.krakow.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×