Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szkoła policealna

Polecane posty

Gość gość

Chcesz się jeszcze zapisać do szkoły, ale wszędzie nabory są już zamknięte? W NOVA można jeszcze zapisać się na ten semestr. NIE CZEKAJ, zostały ostanie miejsca w grupach!!! Liceum i wiele kierunków policealnych do wyboru. Każdy znajdzie coś dla sienie. ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne Zapraszamy na nasza stronę internetową nova.edu.pl bądź do bezpośredniego kontaktu z sekretariatem tel. 89 512 20 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwlekaj! Ostatni moment na zapis do szkoły! Uzyskaj status słuchacza i masę korzyści!!! Między innymi ZNIŻKI U PARTNERÓW oraz na PRZEJAZDY PKS, PKP I MPK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Nie masz wykształcenia średniego, nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz ukończyć szkołę PODSTAWOWĄ, GIMNAZJUM lub LICEUM dla dorosłych. CZESNE i WPISWE 0 zł. Przyjmujemy tez na wyższe semestry. Polecamy również kurs eksternistyczny - szkoła średnia w mniej niż 1 rok ! U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice, tel.: 794 400 162 , mail: gliwice@nova.edu.pl lub zarejestruj się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można jeszcze kończyć gimnazjum skoro je już wygaszają??? Ja robiłam mature w cosinusie, bo musiałam zrezygnować z normalnej, dziennej szkole i zaczynałam od trzeciej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowackabydg
Ja mam bardzo dobre wspomnienia z nauki w szkole Nova, zawsze można się z nimi dogadać , dobrze uczą, dużo chętnych, dużo różnych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska0999
W żaku też jest jeszcze nabór. Mimo że semestr się już zaczął to można sie jeszcze zgłosić do końca marca :) Ja już jestem drugi semestr i bardzo polecam, jeśli ktoś szuka fajnej szkoły policealnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eEMIlkAa
Z tego co się orientuje do Cosinusa też jeszcze powinno się dać zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiaaana
Tylko Nova! Byłam w Żaku i było beznadziejnie, przeniosłam się do szkoły Nova i jest SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulamak
A co Ci sie tak nie podobało w Żaku? :) Dlaczego uważasz, że Nova jest lepsza od Żaka? Zaczęłam chodzić tam z kilkoma znajomymi w zeszłym semestrze i wszystkim się bardzo podoba :) Szkoda, że nauka tam tak krótko trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam do NOVA Policealna Szkoła Medyczna w BYDGOSZCZY – Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową ZA DARMO – dwa lata, Asystentka Stomatologiczna z ortodoncją ROK nauki za darmo.. i wiele, wiele innych  ! Zapraszam 790-400-178 lub facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×