Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mathiassa

Tv satelitarna- którą wybrać?

Polecane posty

Gość mathiassa

Wiem, że jest spory wybór różnych firm, które pferuja tv sat. Do tej pory miałam podstawowe 7 programów, ale i chciałabym jezyk podszkolić i jakieś lepsze filmy pooglądać jesienią.Powiedzcie, które firmy są w porządku i mają dobry zasięg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli o sam osprzęt chodzi, to słyszałam pozytywne opinie o sklepie http://sklep.delta.poznan.pl/ , myślę, że oni mogliby Ci fachowo doradzić w tej kwestii, bo tutaj porady raczej nie otrzymasz.. :) w dziale kontakt są wszelkie numery telefonów i maile. możesz się później pochwalić co wybrałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satelitarną czy kablówkę? Bo jeżeli mieszkasz w bliku to nie wiem czy jest sens brać satelitarną szczególnie, jeżeli na przykład nie masz ściśle wybranej grupy kanałów. Kablówka jest tańsza i ma podobne wartości dla przeciętnego zjadacza chleba jak satelita.Wg. mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byskoportel
może zastanów się nad nową ofertą TP - chyba jakoś nie dawno wprowadzili telewizję satelitarną razem z wideo na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toko
Nie koniecznie musisz mieć tv sat, żeby mieć dostęp do zagranicznych kanałów czy też do programów językowych. Możesz je równie dobrze znaleźć w ofercie kablowej i cyfrowej. Musisz tylko zorientować się jakie programy Cię interesują i sprawdzić oferty danych providerów/operatorów. Ogólnie to tych jest masa, a co jeden to stara się mieć bogatsza programowo ofertę. W ogóle to skąd jesteś? Pytam, bo rożni operatorzy działają w różnych rejonach polski (bo zakładam, że z polski...hehe :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z wawy i mam w UPC neta wraz z kablówką, której nie oglądam prawie w ogóle i zastanawiam się nad przejściem na sam net. Z cennika na stronie Vectry wygląda całkiem obiecująco sam net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka_2
Ja kiedyś miałam telewizję satelitarną i w ogóle nie byłam z niej zadowolona, ciągle coś się działo z talerzem, który w bloku miałam na dachu, bo nie dało się inaczej podłączyć. Panowie serwisanci średnio raz w miesiącu musieli włazić na dach i coś poprawiać. Nie mówiąc już o tym, że jak padało lub wiało to miałam kaszę na ekranie albo w ogóle czarny ekran :/ Tak naprawdę i tak nie oglądałam połowy programów, które miałam. Teraz mam telewizję kablową, mam dużo zagranicznych programów i zero problemów z odbiorem, a po satelicie został tylko kabel, który mi dynda za oknem... Game 10, mógłbyś napisać, jak oferta tej vectry przedstawia się na tle upc i aster? Bo ostatnio zastanawiałam się, czy przypadkiem za te pieniądze, które płacę teraz nie mogłabym mieć jeszcze więcej kanałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohikano
no ta to już jest z satelitą wiecznie jakieś problemy, a to pada, a to j ą kradną bo wystaje :) jeżeli ktoś ma możliwość podłączenie kablówki niech z niej skorzysta, to lepsze rozwiązanie nie mordęga z satelitą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mathiassa
No powiem szczerze, że nie wiem sama czy kablówka, czy satelita..ale z tego co piszecie to raczej tv kablowa.. Na pewno chcę od razu mieć na jednym rachunku z głowy i tel i internet i tv. No i żeby mi to założono szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyżulec
Ja mam bardzo komfortową sytuację jeśli chodzi o internet, bo nie dość, że w Warszawie mieszkam, to jeszcze w samym centrum praktycznie. Pisaliście o Vectrze, byli u mnie już z ofertą, bo w centrum już działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mater9655
Moim zdaniem kablowka lepsza jak narazie u nas w Polsce, jest teraz naprawde mnogosc ofert i sa bardzo dobre w wiekszych miastach np w wawie jest teraz 3 operatorow aster, upc, vectra (wg jakosci swiadczenia uslug od najgorszej do naj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokko
Osobiście też uważam, że kabel jest lepszym rozwiązaniem. Poza tym jak masz kabel to zawsze możesz później od danego operatora i net wziąć, a takie podłączenie netu to kwestii maks 20 min, więc się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka_2
Satelita to jest rozwiązanie na wieś, gdzie nie ma dostępu do kablówki i tyle. Teraz bym tylko chciała wiedzieć jak to jest z tymi operatorami... Widzę że część z forumowiczów jest ze stolicy, więc moje pytanie kieruję/powtarzam właśnie do Warszawiaków: Która z tych 3 firm (upc, aster, vectra) jest najlepsza? Pod przymiotnikiem 'najlepsza' rozumiem zestawienie ceny/jakości/dostępności usług. Zaczęłam się zastanawiać czy 70zł, które płacę miesięcznie za 50 kanałów to przypadkiem nie jest jakoś dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiao
A masz wybór wszystkich 3 kablówek u siebie? Trzeba porównać cenowo jakieś konkretne rzeczy, więc tak ciężko powiedzieć, która lepsza a która gorsza. U siebie mam tylko upc i aster. Co to jest ta vectra? Pierwsze słyszę, żeby coś takiego było w wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smolike
Vectra to drugi pod względem wielkości operator w Polsce, teraz wszędzie trąbią, że weszli do warszawy. Czytałam art o tym i mają mieć szybkie łącza, a żeby zgarnąć ludzi to musi być taniej. Jak im to wyjdzie to sami ocenimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka_2
Też czytałam artykuł o Vectrze bodajże w ostatniej Nowej Gazecie Praskiej. Widać, że próbują dotrzeć do jak największej liczby Warszawiaków. Myślę, że skoro wydają teksty reklamowej w dzielnicowej gazecie, to chyba są tu dostępni. Jak to można sprawdzić? Aster jest u mnie na pewno dostępny, bo widziałam skrzynki na klatce, nie wiem co z resztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim zobacz jakie masz instalacje w bloku (jakie sa naklejki na skrzynkach) bo rzadko zdarza sie wiecej niz 2. Osobiscie polecam UPC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boruta9867
Na twoim miejscu nawet jakbym miał aster w bloku to bym się nie porywał, bo to drogie i nie jest aż tak dobre, ale zawsze lepsze niż neozdrada, Z dwóch najlepszych w wawie to UPC i Vectra tylko ja bym stawiał na Vectre bo muszą jakoś podbić rynek warszawski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Vectra będzie tak dobra w Warszawie jak w innych miastach to się dopiero okaże. Na razie ładnie walczą z tego co widzę cenami z konkurencja. Poza netem o którym toczyła się dyskusja, zauważyłem abonament za 10 złotych. Ja mam telefon stacjonarny bardziej z przyzwyczajenia i raczej do obierania rozmów niż do dzwonienia. Ale, ze zawsze może się przydać ta usługa jest całkiem sensownie pomyślana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie jak już montujemy kablówkę to wiadomo, że bardziej opłaci się cały pakiet z netem i tv. Co innego jak mamy satelitę, chociaż sama nie wiem, czy tel TPSA nie byłby droższy od takiego z kablówki. Taki abonament jak piszesz za dychę to dobry dla starszych ludzi, którzy nigdzie nie dzwonią, albo dla tych co korzystają głównie z komóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oregonas
Napewno taki telefon będzie tańszy a abonament można dostosować do potrzeb użytkownika, tu masz rozpisane wszystkie ceny http://www.vectra.pl/telefon,3,0,0.html i napewno jest taniej niż w tepsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszaa
Jeśli mieszkasz w bloku, to bierz kablówkę. Przy większym zagęszczeniu ludzi na blokowiskach z reguły operatorzy nie robią problemów. Nie wiem, może ja jestem jakaś uczulona na Tepsę, ale nawet ich telefoniczni konkurenci mają tańsze usługi, a co dopiero jak się weźmie cały zestaw kablówkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boruta9867
Wszedzie jest taniej niz w TPsie, no i nie ma takich problemow jak zanik uslugi, or roznych porach dnia/miesiaca/roku. Przy przenosinach mozna powiedziec tylko jedno, zawsze bedzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokko
Nie wiem jak to jest, ale wszędzie gdzie czytam jakiekolwiek wypowiedzi o TPSA to nie jest one na ogół pozytywne. W sumie sama mam o niej nie zbyt pozytywne zdanie, więc to Ci odradzę. Ogolenie jak masz wybierać to powiem, że lepsi są operatorzy którzy oferują również TV, bo net masz wtedy na kablu, a nie na telefonie, czyli lepsza przepustowość i mniejsza awaryjność. Co do Vectry to ma całkiem ciekawą ofertę, a do tego najszybsza prędkość jaka oferują to aż 24mb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotuss
Co do telefonu to dobre jest to, że w większości przypadków jak się przenosisz to nie musisz już za to płacić tak przynajmniej z tego co się orientowałem jest w ASTER i VECTRZE, pewnie u reszty też tak jest. Co do netu to najlepiej wybrać operatora, który dostarczy Ci net na kablu od kablówki, bezpieczniej i prawie zerowa zawodność. Co do TV ja tam preferuje kabel, cyfra mnie nie przekonuje a na kablu tez sa kanały HD i duży wybór kanałów. Wystarczy przejrzeć sobie ofertę programową, któregokolwiek z wymienianych operatorów: Vectra -full wypas, Aster - tez całkiem nieźle, UPC-no tu już troszkę gorzej no ale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka_2
A tak btw. można zachować numer telefonu jak się przenosi do innej firmy? Bo faktycznie w pakiecie się bardziej opłaca niż osobno z tpsy. Tyle, że nie chcę zmieniać numeru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiczek
Do Limonka_2: Oczywiście w Vectrze że można zachować numer jest to prosta sprawa składasz wniosek a Vectra resztę załatwia za Ciebie, dodatkowo twój obecny operator nie ma prawa odmówić przeniesienia twojego numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akronimowy gosc
jeżeli filmy chcesz oglądać to zainwestuj sobie w telewizję od TP. Masz tam też VoD czyli filmy na życzenie które CI się ściągają i oglądach co chcesz i kiedy chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiczek
W Vectrze również wkrótce będzie można oglądać VOD czyli wideo na żądanie :) wszystkie info są na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boruta9867
jeżeli filmy chcesz oglądać to zainwestuj sobie w telewizję od TP. Masz tam też VoD czyli filmy na życzenie które CI się ściągają i oglądach co chcesz i kiedy chcesz. !!!! W zyciu ludzie nie dajcie sie nabrac, jedyne co warto wzaisc od TP to swoj numer przy przenosinach, co teraz jest darmowe i nie moga ci powiedziec nie, tak jak to bylo kiedys. A tak ogolnie są tu jacys uzytwkonicy multimedii albo vectry warszawskiej?? przydalyby sie jakies opinie uzytkownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×