Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajlo

Ubezpieczenie na wyjazd zimowy

Polecane posty

Ubezpieczacie się wyjeżdżając na zimowy wypoczynek? Warto się ubezpieczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze warto czy to wyjazd w góry czy za granicę, a ubezpieczenie takie drogie nie jest, np compensa ma fajną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kajlo, warto ubezpieczyć się na wyjazd zimowy, ponieważ w razie wypadku np. na nartach nie będziesz ponosił kosztów leczenia, czy transportu do domu. Zakres ubezpieczenia dobierzesz sam wybierając m. in. z nieszczęśliwych wypadków, organizacji i opłaty wizyty u lekarza, odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia na wypadek kradzieży bagażu. Zapraszam Cię na stronę PZU gdzie znajdziesz szczegółowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek277
Kajlo zdecydowanie! Zwłaszcza jak chcesz jeździć na nartach. Chociaż teraz taka zima, że z nart mogą być nici :P My się zawsze ubezpieczamy dodatkowo bo to tanie ubezpieczenie a jakie ważne. Tylko zwróć uwagę na zakres OWU, bo TU mają różne zakresy i lepiej nieraz dobrać sobie rozszerzenia w zależności od potrzeb. Ja dotychczas korzystałem z usług Generali więc w razie czego mogę na ich temat coś więcej napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamojka
To napisz czy się opłaca, bo my tez wybieramy się z rodzinka na narty i szukamy dobrej polisy, żeby można było i sprzęt ubezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tą porównywarkę. Po wprowadzeniu odpowiednich danych daje całkiem ciekawe i treściwe info dotyczące ubezpieczeń wyjazdowych ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja pod koniec lutego jadę na narty więc na pewno będę potrzebowała ubezpieczenia turystycznego, mam zamiar kupić w generali bo ceny są najbardziej korzytsne jak tak sie rozglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1990
Ja ubezpieczałam się w tym roku poprzez stronę http://www.ideafairplay.pl/ i okazało sie, że mogę część wpłaconej kasy przeznaczyć na wybraną organizację, która potrzebuje kasy na określony cel. Moim zdaniem świetna inicjatywa, zupełnie inna niż u większości ubezpieczycieli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja zdecydowałąm się na ubezpieczenie rodzinne w generali, do standarwowego ubezpieczenia mogłam sobie jeszcze dobrać dodatkowe opcje do ubezpieczenia więc mogłąm indwidualnie dobrać ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarmuszka
Dobry wybór, myśmy w zeszłym roku mieliśmy przygody na nartach i złamaną nogę ale firma wypłaciła całe odszkodowanie bez najmniejszego problemu :) Jeszcze nam pomoc tłumacza zapewnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
no to tym bardziej cieszę się, że zdecydowałam się właśnie na generali, bo teraz mam pewność, ze wybrałam zaufanego ubezpieczyciela, który rzeczywiście jak będzie trzeba to pomoże mi w trudnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że warto. Jeśli jadę gdzieś sama, to zawsze się dodatkowo ubezpieczam, jak jeżdżę z biurem, to mam ubezpieczenie zapewnione przez organizatora (Itaka ma bardzo dobre warunki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeczek89
Anka, super, dzięki za podrzucenie linka http://www.ideafairplay.pl/ . Jak jechałem na ferie, to skorzystałem z wykupienia ubezpieczenia na tej stronce i powiem, ze super uczucie pomagać malutkiemu klubowi sportowemu gdzieś na końcu Polski :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja wykupiłam dodatkowe ubezpieczenie w generali, ubezpieczeniem objęli nawet mój sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed wyjazdem w góry należy upewnić się, czy sport zimowy, który zamierzamy uprawiać, nie jest uznawany przez ubezpieczyciela za wyjątkowo niebezpieczny. Więcej informacji o ubezpieczeniu na wyjazd zimowy można przeczytać w artykule pod tym linkiem http://www.turystyka24h.pl/turystyczne_jak-ubezpieczyc-ryzykowne-sporty-zimowe-6273.htmlzachęcam do przeczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kormniejk
Trzymajcie namiary - http://elvia.pl/ubezpieczenia-podrozne/ To ogólnie podróżne, ale tam macie również normalnie zimowe, na narty. Pewnie, że bez wysokiej sumy gwarancyjnej nie powinno się gdziekolwiek wyjechać, bo mogą wyjść z tego co najwyżej problemy. Wiecie ile kosztuje leczenie za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipton12
Myślę, że to wymóg, jeżeli posiadasz sprzęt, bądź wyjeżdżasz poza granice kraju. Jako osoba lubiąca się w sporcie zimowym polecam firmę liberty, dają ubezpieczenie sprzętu sportowego, bagażu, koszty leczenia i ratownictwo, co właściwie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PabloCookies
Na zimę koniecznie. niebezpieczna pora roku. zawsze się ubezpieczam. najchętniej wybieram Liberty Ubezpieczenia, jakoś jestem przyzwyczajony do tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kwestie ubezpieczenia to nie zdecydowała bym się na jakiegoś nieznanego na rynku ubezpieczyciela. sama kupowałam ubezpieczenie na wyjazd ale w Concordii, więc ubezpieczyciel znany na rynku od dobrej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×