Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yurkowski

Urządzenia do wykrywania sygnałów

Polecane posty

Gość yurkowski

Czy znajdę tu kogoś znającego się na urządzeniach - wykrywaczach podsłuchów i takich podobnych urządzeń na przykład do śledzenia gpsu? Bo mam problem, mianowicie gdy jedno z takich urządzeń pracowało na jednej częstotliwości nie wykryło czegoś co było na innej. Nie jest to dziwne ale niesamowicie uciążliwe, czy da się jakoś to pogodzić żeby praca szła sprawniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulugulec342t
Da się, sprawniej przerzucaj się między częstotliwościami haha albo kup sobie lepszy sprzęt, są przecież takie które łapią jakiś zakres, nie tylko konkretne częstotliwości w danym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTeodor
Ty nie myśl o tym jak coś godzić czy omijać tylko zainwestuj w lepszy sprzęt. Latem na wyjeździe miałem okazję testować taki: https://www.spyshop.pl/raksa-120-wykrywacz-kamer-podsluchow-gsm-lokalizatorow-gps-204.html w parametrach masz podany termin Tryb Przemiatania, to właśnie to czego szukasz. Sprawdzał się w profesjonalnych warunkach, więc na pewno i Tobie podpasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbiochna
mężowi kupowałam w tym sklepie alkomat, bardzo fajna obsługa nawet przez neta bo masz czat z konsultantem i wszystko tłumaczą o co tylko zapytasz. jak nie jesteś zdecydowany to i doradzą coś na pewno. z tego co wiem, mają sklepy stacjonarnie też to jak masz w swoim mieście to możesz podskoczyć i z obsługą pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo
Moim zdaniem jak już kupować tego rodzaju sprzęt to tylko i wyłącznie w takim miejscu, żeby mieć gwarancję w razie jakichś usterek, bo naprawa to już mega specjalistyczna sprawa. A sklepy takie jak spy shop ściągają wysoko jakościowe produkty, więc nie muszą się gwarancji obawiać. Sam mam sprzęt ale z nieco odwrotnej strony - mianowicie ukrytą kamerę - i działa absolutnie bez zarzutu od 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×