Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KatarinaJF

Wakacje 2018

Polecane posty

Gość KatarinaJF

Planujecie wakacje czy jeździcie spontanicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zawsze planujemy z wyprzedzeniem, na http://wakacjenasardynii.pl/ znaleźliśmy fajne noclegi na sardynii a teraz chcemy już sobie jakieś atrakcje powybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejb70
To zależy, jak gdzieś w Polsce to raczej spontan, a jak za granicę to jednak planuję albo jadę z biurem podróży. Ogólnie jak jadę do jakiegoś kraju pierwszy raz to jadę z biurem, jak wybieram się drugi raz, to już jadę na własną rękę, bo wiem mniej więcej jak to wygląda itd. ;) teraz jadę do Lwowa pierwszy raz więc ogarnąłem biuro Lwów Nocą, bo to bardziej imprezowy wyjazd (w sumie kawalerski), i oni wszystko załatwiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje starsze chce jechać na obóz wakeboardowy. Się zastanawiam trochę czy puścić. Chyba najpierw muszę wybrać się gdzieś i sprawdzić jak to wygląda. Udało mi się znaleźć na https://www.wheretowake.com/pl/ taki wakepark w Czarnej więc przynajmniej nie trzeba będzie daleko szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w tym roku wakacje są zaplanowane co do dnia, bo mamy z mężem krótki urlop. Zabieramy dzieci za granicę, na kilka dni. Wypożyczymy na pewno bagażnik dachowy z wypożyczalni boxów, żeby wygodnie nam się jechało autem. No i w drogę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia8922
My zawsze spontanicznie. Urlopy w pracy mamy załatwiano, ale czasem do ostatniego dnia nie wiemy, dokąd pojedziemy. Lubimy takie spontaniczne decyzje, bo one bardzo do nas pasują. Jedna rzecz jest w tym roku pewna - decydujemy się na biuro podrozeirejsy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spontaniczne wakacje są najlepsze. Ja zdecydowałam się w czwartek na wakacje a w niedzielę rano enterem już do Grecji leciałam. Tak jest najepiej. Szybkie pakowanie i wyjazd, a tak to się człowiek zastanawia jechać czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.04.23 Wypożyczalnia boxów? Na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypożyczasz sobie bagażnik, na przykład dachowy, dowożą ci to, montują i możesz sobie jechać. mi wypożyczalnia boxów uratowała już parę wyjazdów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wygodniej pojechać na gotową wycieczkę z biurem www.kostravel.pl z którego korzystaliśmy z dziećmi w zeszłym roku i hotel w Costa del Sol był w naprawdę wysokim standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biura są drogie i zabierają dużo czasu, a lepiej spędzić czas w naszym pięknym kraju. :) Zerknijcie do oferty www.marinalester.pl jeśli szukacie czegoś, co sprawi, ze poczujecie się jakbyście byli na jakiś mega ekskluzywnych wakacjach! My już byliśmy w ubiegłym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zaplanowałam wakacje! W tym roku nie jak zwykle w góry tylko nad morze (drugi raz w życiu) więc się trochę obawiałam, ale udało mi się znaleźć świetne miejsce noclegowe w Gdyni. Nazywa się Willa Redłowski Klif i jest świeżo otwarte. Rozmawiałam z właścicielami są spoko ludźmi, a i zdjęcia pokazują, że jest tam wysoki standard! Znalazłam to u nich: http://tgdproperty.pl/apartamenty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie jechać do Białki Tatrzańskiej to polecam serdecznie http://www.hotelgorskibialka.pl/. Byliśmy tam zeszłego roku i naparwde bardzo nam się podobało. Super miejsce na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze zwyczaje wakacyjne zmieniły się odkąd 2 lata temu kupiliśmy bagażnik rowerowy do naszego samochodu. Po prostu bierzemy nasze 4 rowery na hak i ruszamy w Polskę. Zwiedziliśmy już w ten sposób z dzieciakami Bory Tucholskie i Mazury, a w tym roku planujemy wyjechać na Pomorze Zachodnie. Jest to świetny sposób na aktywne spędzanie czasu. Gdyby ktoś szukał sprawdzonego bagażnika rowerowego montowanego na hak, to nasz pochodzi ze sklepu https://smartmoto.pl/pol_m_Bagazniki-277.html Mają tam też szeroki wybór bagażników na nietypowy rodzaj samochodów. Znajdziesz tam bagażniki na każdy rodzaj nadwozia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Agusia
Ja od kilku lat na wakacje wyjeżdżam tylko za granicę. Uważam że jest taniej atrakcyjniej i pogoda pewna. Zazwyczaj latamy z Okęcia. W tym roku w lipcu Turcja. Z praktycznych wskazówek mogę polecić parking bo sama długo kiedyś szukałam dobrego miejsca do pozostawienia samochodu http://www.parking-lotnisko.pl/dla-klientow.html to dobre miejsce tanie i bezpieczne. Mimo że ciut dalej to żaden problem obsługa dowozi busami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka128
Razem z chłopakiem już 3 rok z rzędu zaplanowaliśmy wakacje z Itaką. Kiedyś jeździliśmy na własną rękę, jednak sporo było załatwień, komplikacji, według mnie z biurem podróży jest wygodniej i na pewno bezpieczniej. W tym roku na obieramy kierunek Chorwacja, już nie mogę się doczekać tego słońca i przejrzystej wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wraz z przyjaciółmi wybieramy się w podróż samochodową do Czarnogóry. Po drodze chcemy zwiedzić jeszcze Brno i Budapeszt. Zastanawiamy się jedynie nad kwestią ubezpieczenia naszych aut podczas wizyty w kraju spoza Unii Europejskiej. Znajomy polecił mi https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-oc-zielona-karta Jest to pakiet, który zapewnia ochronę w krajach zewnętrznych UE, a w przypadku kiedy mamy spędzić tam ponad tydzień, takie rozwiązanie wydaje się idealne. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzaka
nie mam jeszcze pojęcia gdzie spędzę wakacje, im bliżej lipca tym bardziej się stresuję, nie mam zbyt wilu oszczędności, a dzieciaki chcą jechac gdzieś nad morze, jak o tym myślę to aż mnie zaczyna brzuch boleć ze stresu i zamaist się cieszyć to tylko się martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku wynajełam pokoj za 40 zł to wyliczyłam że 100 na paliwo (bo jade z kolezankami wiec sie dzielimy) ogólnie 30 zł na obiad + śniadanie i kolacje to sie kupi jakis chleb dzem w sklepie i w pokoju sie zle. ew 10 zł extra na jakies wyjscie. tak czy siak piwa i gofrow sobie nie zaluje. i wakacje nad morzem dla 1 osoby cena 600 zł na 9 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamolla
Ja nie wyobrażam sobie wakacji bez wyjazdu nad morze :) W tym roku jedziemy do Chałup i zatrzymamy się w hotelu Meridian, byliście tam ? Na miejscu full wypas - basen, bilard, spa. Jest też wypożyczalnia kijków nordic walking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wybieramy się nad morze ale nie wiem czy polskie, jeśli się trafi atrakcyjne last minute to skorzystamy na pewno, już tym roku byliśmy na króciutkim urlopie na Mazurach, zobaczyliśmy sporo ciekawych miejsc, także Kętrzyn i Gierłoż, siedzibę Hitlera i Mazurolandie http://www.mazurolandia.pl/ to też bardzo fajne miejsce jeśli jedziecie z dziećmi bo jest tam dla nich sporo atrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elsie000
Ja w te wakacje jadę nad polskie morze, zarezerwowałam sobie kwaterę na bookaparcie i już nie mogę się doczekać, potrzebuję trochę odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod koniec czerwca spędzam urlop w górach w Krynicy Zdrój dokładnie. Już tam kilka razy byłam i chętnie wracam. mam tam poleconą miejscówkę w apartamencie Halna Residence. I w Polsce zawsze planuje wycieczki.. A zagranica pewnie we wrześniu będzie jak się skończy wysoki sezon i te upały. To akurat będzie spontan w zalezności jaki last się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto poszukać sobie partnerów na wakacje do wspólnego spędzenia czasu na jakimś portalu randkowym, jak np. ten: http://datezone-pl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie wakacje to chyba najlepiej sobie zorganizować samemu. Można zawczasu zarezerwować sobie nocleg na przykład w agroturystyce. Wychodzi wtedy taniej. Do tego poszukać atrakcji w okolicy. Wakeparki na przykład można znaleźć na stronie WhereToWake.com/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rianka6
Nie mogę się wprost doczekać wakacji! W zeszłym roku nigdzie nie pojechaliśmy, bo teściowa była w złym stanie i chcieliśmy być blisko niej - dłuższy wyjazd odpadał. W tym, roku nadrobimy! Zarezerwowałam wakacje w Hiszpanii na net holiday. Wyjazd w sierpniu - będzie się działo, oj będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze staram się planować wakacje z dużym wyprzedzeniem. W tym roku zrezygnowaliśmy z wyjazdu zagranicznego na rzecz podróżowania po Polsce. Na pewno pojedziemy sobie na cały tydzień do kudowy zdroju, gdzie mamy zamiar spędzić czas w hotelu verde montana. Chcemy si e tam zrelaksowac i odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wakacje planuję zawsze z dużym wyprzedzeniem, żeby mieć pewność, że wszystko wyjdzie tak jak powinno. W tym roku zarezerwowałam z narzeczonym wycieczkę do Sri Lanki. Znaleźliśmy bardzo fajny program, który oferuje Konsorcjum.pl. Najbardziej nie mogę się doczekać zwiedzania jednego z najpiękniejszych antycznych miast Sri Lanki - Anuradhapura. W programie jest też Sirgiriya - miasto, w którym znajduje się "Forteca w niebie" oraz zwiedzanie fabryki herbaty - a ja akurat jestem wielką fanką każdego rodzaju herbaty :D Pozostaje mi tylko odliczać dni i powoli zacząć się pakować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×