Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ahinoki

Wakacje na Mazurach, gdzie?

Polecane posty

Gość ahinoki

Chcemy jechać ze znajomymi na kilka dni na Mazury. Szukamy czegoś do wynajęcia, najlepiej domku nad jeziorem. Cichego miejsca gdzie można grillować i odpoczać. Może ktoś może coś polecić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kretowiny nad jez. Narje sa ładne, niestety byłam dość dawno więc nie mam juz żadnych kontaktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spychowicz111
Ja polecam zdecydowanie warmię okoliceń Łańska. Pięknie, cicho - wspaniałe miejsce by odpocząć i naładować akumaltory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahinoki
Przeglądam teraz mapę i widzę że niedaleko Olsztyna jest takie miasteczko Stawiguda. Czy ktoś się orientuje co tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@brytek@@
Nie będę oryginalny jak powiem, że mazury to tylko Mikołajki, ale być może są jeszcze inne ciekawe miejsca. W końcu warmia i mazury do bardzo duże województwo i wszędzie można znalźc jakieś urokliwe miejsce na spędznie urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotowo koło Olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahinoki
Nie chcę jechać do Mikołajek bo tam jest zawsze mnóstwo ludzi. A my chcemy po prostu wynająć domek, posiedzieć nad jeziorem, zrobić ognisko czy grila i mieć święty spokój. Dorotowo pewnie jest spokojniejszym miejscem, a słyszał ktoś może o Pluskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonoKrytka
Z tego co się oreintuje, to na przełomie czerwca i lipca to wszytskie najciekawsze miejsca są już obłożone i raczej cieżko będzie cokolwiek znaleźć w najbardziej dogodnym miejscu. Ja jak w tamtym roku jechałam na mazury to już zaklepałam sobie miejsce w marcu i ledwo się wyrobiłam. Polecam Mazruzek piękne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahinoki
no właśnie też się boję, że już nigdzie nie będzie miejsc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponowy:D
Nie wiem w czym problem? wchodzi na google wpisujesz wakacje na mazurach i koniec. Wyskakuje Ci mnóstwo ofert. I nie zgodzę się z przedmówczynią, że nie ma już terminów. Zawsze coś znajdziesz jadąc nawet w ciemno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o jakiś domek, kurort w którym można się zatrzymać to możesz sobie zerknąć na stronkę nocuj.com.pl maja bazę hoteli, domków itd z całej Polski. Na stronie jest też wyszukiwarka więc możesz wpisać sobie dokładnie miejsce które cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedźcie ze znajomymi lepiej na pojezierze brodnickie. Tam jest Świetny Hotel Głęboczek Vine resort & SPA. Piękna okolica, w której można mega odpocząć, a przy okazji możecie skorzystać z zabiegów spa. I mają tam swoją winiarnię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toczka74
Ja polecam wszystkim Augustów. Latem naprawdę jest co tu robić. Konkretnie mogę polecić Kompleks Hotelowy LOGOS - http://www.augustow-hotel.pl/ Jest to były Dom Nauczyciela. Mieści się przy samym porcie żeglugi. Jest stąd wszędzie blisko. Około 1km jest plaża miejska z wyciągiem nart wodnych i miejsce gdzie odbywają się koncerty. Najważniejsze że hotel jest bardzo czysty i niedrogi. Przy hotelu jest też restauracja z daniami regionalnymi i litewskimi oraz biuro turystyczne. Jakby ktoś chciał wybrać się z dzieciakami to około 50 m od hotelu jest Kaktusik - taka knajpka (ogródek) na świeżym powietrzu. Teren jest pełen zieleni, ogrodzony i bezpieczny. Jest tam mnóstwo atrakcji dla dzieci - plac zabaw, mostki, strumyki, konik - kucyk. Także rodzice mogą sobie popijać kawkę lub piwko a dzieci bawią się i się nie nudzą ;-) Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem z Mazur :) Jest dużo ciekawych miejsc i wcale nie tylko Mikołajki, ale i okolice i inne miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Volcan
Polecam Kretowiny i do tego... Prosze nie mylić Mazur z Warmią :) zapraszam na WARMIŃSKIE JEZIORA :) i ośrodki wypoczynkowe, które są dużo lepsze od Mazurskich ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matricsPL
Tam gdzie działają zniżki matricsPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karel6
Polecam taką małą miejscowość Bogacko niedaleko Giżycja ( jakieś 10km ). Mają tam fantastyczne domki drewniane. Ceny również przyzwoite mają. Wkoło cisza i spokój nikt nam nie przeszkadza. Wystrój domku naprawdę fantastyczny, do tego można spędzić czas w domku drewnianym na drzewie :) http://www.mazurus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od siebie mogę polecić bardzo fajne Letnisko "Zalesie" w miejscowości Rentyny nad jeziorem Giłwa. http://rentyny.net/ Bardzo ładna okolica, cisza, spokój, domki nad samym jeziorem, dobrze wyposażone, plac zabaw dla dzieci, piękne szlaki piesze i rowerowe, łowiska, wiele możliwości aktywnego spędzania czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaa34
Mazuru sa głośne i przeludnione. Polecam o wiele mocniej wakacje na Kaszubach: www.e-kaszuby.pl - noclegi tańsze, jest też więcej atrakcji turystycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witkacy1981
Dla nie lubiących tłumów mogę polecić Pojezierze Brodnickie (brama mazur) i Ośrodek Wypoczynkowy Na Wzgórzu (www.na-wzgorzu.pl), piękne miejsce z klimatem, ośrodek wybudowany niedawno, nieduży, położony w parku krajobrazowym nad jeziorem. Naprawdę świetne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_8586
Często wyjeżdżam, ale raczej na krótkie, weekendowe wypady - a to nie ma czasu na dłużej, a to znajomym nie pasuje, a tak na spontanie wypozyczamy auto z Panka i jedziemy, na Mazury też nam się zdarza, ale NIGDY nie planujemy gdzie się zatrzymamy. Jak już jest auto to namiot do bagażnika i zawsze gdzieś się przenocuje:) jeśli nie to jak się ktos uprze znajdzie nocleg bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka_9878
Hmmm piękne miejsca napewno warte odwiedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaszka
Jak wypad na Mazury to tylko Mazurskie Chaty w Starych Jabłonkach! (przy hotelu Anders). Rewelacyjny klimat, jezioro, plaża, las. Cisza, spokój, piękny widok, jak budzisz się rano, kiedy wszyscy jeszcze śpią to jest po prostu bajecznie! Chaty 4-osobowe. Dwie osobne sypialnie. Byliśmy ze znajomymi i było bardzo pozytywnie. Domki zadbane, czyste. Wyżywienie mieliśmy w hotelowej restauracji. Dużo fajnych atrakcji w obiekcie, z których można bez problemu korzystać: kręgle wieczorem, wycieczki rowerowe, nordic walking, grill itp. Domki dają dużo prywatności. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olecko, Giżycko, Ełk, Augustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×