Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wersa11123

Warszawa Dezynfekcja

Polecane posty

Gość wersa11123

Znacie jakaś dobra firmę, która zajmuje się dezynfekcją w okoliach wawy lub z warszawy? Mam straszny problem z pleśnią na ścianach magazynu i chciałabym sie tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersa11123
A coś więcej na jego temat?? Robił coś u ciebie? Skutecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska45
U mnie zajmowali sie owadami i poszło im to szybko,widać ze sie znają na fachu. No i na szczescie pozbyłam sie tych szkodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek54
Pewnie ze skutecznie, oni tak maja wszystko opanowane ze nie mozna niczego się uczepić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waleria x
To jest najlepsza firma jaką znam bo ta cała reszta nic nie dała skutecznego a oni jak przjechali to wzięli sie porzadnie do roboty i wszystko teraz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekPL
A jak sprawa ze zwalczaniem tych myszy, szczurów i czego tam jeszcze? Słyszałem pochlebne opinie od znajomego na ich temat, ale chciałbym wiedzieć czy faktycznie są skuteczni? Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewew1111
Są i to bardzo :) Ja jeszcze tak zadowolona nie bylam jak z nich ;) Zawowałam ich i juz po problemie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albercik32423
POLECAM PRUSATORA www.prusator.pl Ich numer : 733-78-82-82 KONKRETNIE RZETELNIE I Z JAJEM ZROBILI CO TRZEBA I 2 LATA SPOKOJU . wiem co czujecie bo jak zobaczylem jak karaluch biega mi po kanapce to nie wytrzymalem....ale na szczescie pomogli mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka345
Mi tez pomogl PRUSATOR 733 788 282 ja mam taki numer :) Sa na fejsie latwo ich znalezc , jestem ich fanka . Wczesniej ciagle krzyczalam wieczorem badz rano jak widzialam te ohydne prusaki i kraluchy....wtedy ich bylo najwiecej a lokatrzy byli wukrzeni na mnie za pobudki hehe :) ale juz jest ponad rok spokoju :) polecam ich :) ladnie tlumacza i mowia jak sie zabezpieczyc bo przechodza od sasiadow :D ich strona www.prusator.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna56
Mi prusator pomogl , powinni byc w tym spisie Ich numer : 733-78-82-82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek2435
Dobrze, że tutaj zajrzałem, faktycznie mi tez pomogl prusator. Zwalczyli mi te wstrętne prusaki i karaluchy, wreszcie moge spac spokojnie :) Polecam http://prusator.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzol435
Ja polecam www.prusator.pl ich numer 733 78 82 82 . Zaplacilem 130 zl za metode zelowa przeciw prusakom i karaluchom ale sie oplacalo , raz a konkretnie , a kiedys tyle wydawalem na te pulapki do ktorych sie tylko przyklejaly a nadal byly...teraz wiem ze szkoda kasy tylko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dezynsekcja
Dezynfekcja tylko do nich 733 788 282 mam zapisane ich prusator i pewnie tak sie nazywaja. Z czystym sumieniem polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli jest ktoś z dolnośląskiego,to w tym regionie profesjonalne usługi oczyszczające świadczy firma http://e-leader.pl/ korzystaliśmy z ich pomocy przy renowacji starego pomieszczenia i świetnie wywiązali się ze swoich zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezynsekcja
Dezynsekcja czyli zwalczanie owadów, korzystałam z tej usługi w zakladzie specjalistycznym Prusator. Pojawiły mi się mole spożywcze w domu no i musze wystawic super opinie bo mily pan od razu przyszedl spryskal, wyszlam na 1 godzine z domu i wrocilam. Nie bylo zaciekow ani nie smierdzialo, musialam sprzatac tylko zabite mole. Juz nic nie lata mi w domu , dzieki wielkie. Adres http://www.prusator.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakis czas temu mialam mega problem w domu, wiec zadzwonilam po firme www.nowista.pl z bielska bialej i oni mi pomogli, takze jezeli ktoras z was bedzie potrzebowala kontaktu to walcie śmialo do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezynsekcja warszawa
polecam www.dddrobak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina82
Skorzystałam z metody żelowej, nie pamiet:-) am nazwy firmy, ale coś z prusakiem. Nie ważne , u mnie to pomoglo i jak ręką odjął :) Szukajcie w wyszukiwarce firmy która robi dezynsekcje metodą żelową w mieszkaniach. Najlepiej z 6 miesięczną gwarancją. Ja jakoś tak szukałam: metoda żelowa prusaki i nazwa miasta. Jeśli komuś pomogę to bardzo się ciesze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof dr hab Ignatowicz
Dzień dobry Państwu , Na rynku pojawia się coraz to więcej firm świadczące usługi ddd tym samym pojawia się przesadna konkurencji przez co niestety ceny spadają minimalnie , do tego stopnia, że "walka na ceny " kończy się szukaniem oszczędności w firmie, tym samym usługodawcy korzystają z gorszej jakości środków , które zazwyczaj są mało efektywne i bardziej niebezpieczne. Ze względu na duży wybór firm wiele osób ma problem jaką firmę wybrać, ale to powinno Państwu pomóc: Realne ceny za mieszkanie jednopokojowe, dwupokojowe : -Zwalczanie prusaków i karaluchów - od 100 zł do 160 zł -Zwalczanie pluskwy domowej - suma 2-3 zabiegów od 360 zł do 460 zł -Zwalczanie mrówek, rybików - od 120 zł do 150 zł Jeśli znajdą Państwo firmę, która proponuje niższe ceny od podanych tutaj odradzam korzystanie z usług tej firmy. Szkoda pieniędzy, czasu i nerwów . Moja poprzedniczka pani katarina82 pisała o metodzie żelowej. Pani katarina ma rację faktycznie w blokach w dużych aglomeracjach miejskich najlepiej sprawdza się ta metoda. Jest kompleksowa i długotrwała nawet do roku czasu, działa na prusaki , karaluchy i mrówki. Również proponuje wyszukiwać firmy wyłączanie z metodą żelową jeśli mamy taki problem w bloku bądź restauracji, przychodni, w branży spożywczej itp. Jeśli chodzi o pluskwy proponuje firmy, które stosują metodę IPM na pluskwy, a także metodę opryskową że środkami zakłócającymi metabolizm energetyczny pluskiew domowych tzw. środki 3 generacji gdzie cena zaczyna się zazwyczaj od 220 zl bądź niszczące pokrycie ochronne pluskwy poprzez związki krzemowe, tutaj już będzie drożej. Przeglądając ogłoszenia zauważyłem, że niektóre firmy "walcząc agresywnie o klienta" oczerniają się wzajemnie negatywnymi opiniami "pseudo" klientów. Jeśli zauważą Państwo negatywne opinie na forach proponowałbym je filtrować i ignorować bo można przegapić profesjonalną firmę, która świadczy usługi na wysokim poziomie w przystępnych cenach. Najbardziej rzetelnymi opiniami są opinie na portlach społecznościowych gdzie ludzie podpisują się swoimi twarzami, profilami tym samym opinie są godne zaufania. Poza tym można napisać do tych osób i się upewnić . I na zakończenie jeszcze jedna ważna kwestia. Jeśli specjaliści zwalczająca szkodniki zajmują się rownież świadczeniem innych usług takich jak: pranie dywanów, sprzątanie, prace remontowo-budowlane, wywóz śmieci, elektryką , wyprowadzanie psów, naprawą komputerów czy telefonów itp proszę odpowiedzieć sobie na pytania tj.: Czy chce korzystać z usług takiej firmy ? Czy faktycznie są specjalistami skoro znają się na wszystkim? Czy zrobią to dobrze ? Jak szybko wykonają zlecenie? Mnie zawsze uczono, aby być dobrym trzeba skupić się na jednej rzeczy bo tak stajemy się "lekarzem pierwszego kontaktu " który zna się na wszystkim i automatycznie na niczym, następnie wypisuje skierowanie... Prof. dr. hab. S. Ignatowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ekipę www.dddrobak.pl szybko i skutecznie pomogli w walce z insektami, ja wybrałem metodę oprysku. Minęło już sporo czasu i widać ze to profesjonaliści bo nie trzeba po nich poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze mieszkanie dezynfekowali fachowcy z firmy http://e-leader.pl/ wszystko odbyło się bezpiecznie i higienicznie. Mają naprawdę skuteczne środki chemiczne. Po tej interwencji mieszka nam się całkiem komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie to ja mógłbym polecić najchętniej tę firme http://bugstop.pl/ miałem największy problem z karaluchami w piwnicy (przechodziły od sąsiada) i myslałem, że szlag mnie trafi. Mają jakieś dobre specyfiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do 3 razy sztuka
Najlepszy jest ERPOL działają 24 h kolo feminy maja sklep. Firma Bugstop i ddd robak - brak słów , korzystałam równiez z tych firm na owady i nie udało się , do 3 razy sztuka dopiero erpol pomogl. A ddd robak nawet nie dał mi rachunku - cwaniaki i krętacze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam dddrobak.pl wszystko ok bez najmniejszych problemów. Szybko i skutecznie . A co do rachunku no cóż to tak jak z paragonem nie chcesz to nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam robaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zastanawialiście się kiedyś ile miesięcznie wydajecie na internet? A gdyby tak zupełnie nic nie płacić? Świetna opcja co? Oferta limitowana więc spieszcie się ludziska!! ZAMÓW : http://news-pl.ml/WAvd4 Korzystam już kilka dni i spisuję się świetnie! Internet dostępny dla sieci: Plus, T-Mobile, Orange oraz Play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwygość
Nie które konkurencyjne firmy widać, że znalazły temat do przekrzykiwania się nawzajem i dowalaniu sobie . Żałosne walki kogucików pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia812
Kiedyś też miałam ten problem, pleśń była w całej łazience... Ale poradziły sobie z tym preparaty dezynfekujące od firmy Medisept i od dawna mam spokojną głowę i problem za sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×