Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Warsztat Samochodowy U Jacka Opony Złomowanie Aleksandrów Kujawski

Polecane posty

Gość gość

witam, jakie macie doświadczenia z tym miejscem? korzystaliście z usług serwisu? czy oni mają używane opony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystałem niejednokrotnie czy to serwis , czy to złomowanie pojazdu jestem zadowolony, bo oni po prostu znają sie na samochodach i wychodzą naprzeciw potrzebom klienta cieszę sie, że to u nich zdecydowałem sie swój samochód do recyklingu dostałem dobre pieniążki a samochód który teraz mam regularnie tu serwisuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem szczerze, że skup samochodów odbywa się w bardzo profesjonalny i bezpieczny sposób, a gotówka od ręki może klienta nieźle zaskoczyć tak przynajmniej było w moim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jeśli nie mam możliwości dostarczenia samochodu do nich, to czy odbiorą go ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej ;) jest taka możliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o super, to na pewno skorzystam, bo moim "gratem" nie da się już jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario88ck
Pracownicy warsztatu to jakieś nieporozumienie. Przyjechałem z problemem ze światłami. Mechanik podjął się pracy a po wszystkim okazało się ze nie jest elektrykiem. Samochód przetrzymany tydzien, części mechanik wziął z sąsiedniego szrotu po zawyżonych cenach. Wymontowanych elementów nie potrafi nazwać ani powiedzieć do czego służą. Na koniec wycenił pracę na 620zl po długich negocjacjach 500zl gdzie robocizna wyniosła 400zł za kilka godzin pracy (co chwilę podjeżdżał inny klient więc praca była przerywana). W ciągu tygodnia miał się odzywać z informacją co jest zepsute i jakie będą koszta- telefonu nie było, po moich telefonach dowiedziałem się tylko że nie miał czasu jeszcze do niego zajrzeć ostatniego dnia nagle przedstawił w/w cenę. Brak jakiejkolwiek faktury za wykonaną usługę. Nie polecam. To poprostu złodziejstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam żadnych problemów serwis działa jak trzeba i traktują klienta poważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, a w Aleksandrowie mimo, że jest dużo tych wszystkich serwisów motoryzacyjnych, to naprawdę ze świeczką szukać drugiego tak rzetelnego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opinie są pozytywne na temat tego warsztatu ja jeszcze nie byłem, ale niedługo planuję mam nadzieję, że sie nie zawiodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z nimi bardzo dobre doświadczenia jak coś robią to profesjonalnie i z troską o klienta ze świeczką szukać drugiego tak soldnego warsztatu samochodowego i skupu aut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie dokładnie znajduje się ten warsztat samochodowy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
al. Danilewicz Zielińskiej 6A pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od lat korzystam z warsztatu przy ASO Honda Matraszek, https://www.hondamatraszek.pl i mimo że mam tam kawałek, to zawsze tam wracam, bo wiem, że dostanę najlepszą usługę. Zmieniam auta często i z każdym wracam do Marek, bo nie tylko hondy tam serwisują - także inne marki aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowani polecam warsztat u Jacka jeżdże do nich od lat i nigdy nie miałem z nimi problemów uczciwi i robią na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto im zaufać siedzą w branży już ładne parę lat i mnie osobiście nigdy nie oszukali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia888

Oby tak dalej!
Fantastyczna obsługa od A do Z.
Kompleksowo , w dobrej cenie, w super amtosferze.
Cieszę się, że wybrałem właśnie ten warsztat samochodowy.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego serwisu autokarowego to ja mogę polecić firmę Bus - Service z Olsztyna.  W serwisie możemy  liczyć na kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie napraw i diagnostyki autobusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurek

Ja polecam firmę Em-Ka Auto z Łodzi, która oferuję regenerację i naprawę aut francuskich typu  Renault, Peugeot, Citroen.  Firma zajmuję się głównie  regeneracje i naprawę  tylnich belek i belek skrętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jak ktoś z was szuka dobrej firmy, która oferuję sprzedaż oświetlenie samochodowego to polecam skontaktować się z firmą www.house-cars.pl. W tej firmie znajdziemy ciekawą ofertę i bardzo dogodne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian

Dobry warsztat samochodowy musi być dobrze wyposażony.  ja polecam skorzystać z oferty firmy MotoHurtownia (  (Dobrodzień, Kłobuck, Kluczbork) gdzie możemy zakupić takie urządzenia jak wyważarki, montażownice, podnośniki, urządzenia do geometrii, obsługi klimatyzacji, testery diagnostyczne  - wszystko w dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Ja wiele razy korzystałem z usług zakładu, który znajduję się w Gdyni na Morskiej 139 i jest to warsztat  Tand .  Warsztat Tand prowadzi serwis samochodowy oraz sklep motoryzacyjny  pojazdów, w szczególności marek francuskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×