Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wczasowiczka

Wczasy nad morzem

Polecane posty

Gość ciekawostkaa
a patrzylyscie na baze noclegową na portalu blizejslonca.pl , ja szukajac zima noclegu na ferie swiateczne dla rodziny znalazłam własnie tam, przypadkiem chyba nawet, i święta sie pięknie udały, pozdrawiam, matka, żona i ...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej porze roku trochę ciężko jechać nad morze,ale jeśli już mówimy o Bliżej Słońca to fajną ofertę i co najważniejsze tanio udało mi się znaleźć na narty do Włoch właśnie z Bliżej Słońca. A wracając do Polski to ich baza noclegowa w Polsce jest dość obszerna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narciarka
wlasnie maz kilka dni temu szukal dla nas mozliwosci wyjechania gdzies na narty, w koncu to moze jedne z ostatnich takich zim gdzie nie mamy jeszcze malutkiego w wozeczku :) i jak mowilam, on szukal w roznych miejscach ale ciezko bylo, bo przez te pogody w niektorych miejscach nie ma sniegu a inne sa juz przepelnione takze wyjazd na wlasna reke nie ma sensu, wiec dzieki wielkie za info, kaze mu jutro poszukac wlasnie na blizejslonca jakiegos wyjazdy na narty dla nas, interesuja nas wlasnie alpy, dzieki wielkie, buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Piotrkowska
Ja w ubiegłym roku byłam z bliżej słońca *tzn nie jest to biur podróży a pośrednik ds. wycieczek- mają oferty różnych biur podróży po prostu * Wyjazd udał się super, a byłam a Egipcie bowiem oferta last minute zaciekawiła mnie nie tylko ze względu na tanią cenę ale także na to, iż sporo profitów było zawartych w cenie wycieczki chociażby all incl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boróweczka
Tak zachwalacie Bliżej Słońca i aż się skusiłam tam zerknąć i chyba moje plany wezmą w łeb! Podobnie jak narciarka chciałam wyjechać zima na narty ale w ofercie last minute znalazłam kilka ciekawych ofert nad którymi poważnie się zastanawiam i czy nie porzucić wyjazdu na narty na jakiś ciepły kraj.Może nie koniecznie Egipt,ale zawsze marzyłam o Cyprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narciarka
boróweczka przeszukaj jeszcze raz dobrze oferty na blizejslonca.pl moze znajdziesz cos ciekawego taniego np last w ofercie wyjazdu na narty, i wtedy problem sie sam rozwiąze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Mientka
i jak mowilam, on szukal w roznych miejscach ale ciezko bylo, bo przez te pogody w niektorych miejscach nie ma sniegu a inne sa juz przepelnione takze wyjazd na wlasna reke nie ma sensu, ~~ kiedyś korzystałem z tego portalu i każdy klient dostaje zawsze informacje oraz pewne wskazówki np jeśli jedziecie z małym dzieckiem to polecą wam raczej ciche kurorty, jeśli np chcecie, żeby dzieci chciały się rozerwać podczas wakacji przed rokiem szkolnym to polecą wam pewnie plaże gdzie będzie sporo osób, wiele atrakcji właśnie pod cała rodzinę etc. Ogólnie można by pisać wiele trafnych spostrzeżeń o tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Mientka
do boróweczka: ja się już wyleczyłem z nart - następny rok wyjadę zapewne gdzieś w okolice Amer Pd. zwiedzić tamtejsze strony, póki co to czekam na fajne oferty i nie ukrywam, że sprawdzam większość z nich na bliżej słońca z racji tego, że dość szybko uzupełniają nowe informacje, ceny, oferty a także wszelkie uwagi no i zawsze można dodać opinie na temat danego ogłoszenia w formie oferty biura turystycznego, któremu pośredniczy Bliżej Słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boróweczka
Narciarka miałaś racje :/ Nie pomyślałam o ofertach last minute,bo przejrzałam sobie je na bliżej slońca i faktycznie jest kilka ofert,chociaż nie wiem czemu przeważa Egipt.Byla fajna oferta do Wloch w Alpy na 9 dni za niecałe 1300zł z wyżywieniem no ale cóz...przeszlo koło nosa. Dzięki za informacje...no a ze mną...cóż-glupi dwa razy placi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAreksza
Pamietajcie, ze ta firma istnieje juz pare dobrych lata takze wszelkiego rodzaju promocje, wyjazdy, innowacje dotyczace nowych ofert beda zawsze stac na najwyszym poziomie. Dzieje sie tak z racji tego, ze doswiadczenie nabrane przez te lata, egzystencji oraz walki o TOP 10 pozycje na rynku robi swoje. oby kazda firma tak dzialala a nie zamieniala sie w monopoliste to byloby dobrze;) pozdrawiam DArek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisał Darek wieloletnie doświadczenie robi swoje.Taka firma skoro utrzymała się tyle na rynku musi już znać na dobre potrzeby klientów i być \"elastyczna\" by spelnić ich oczekiwania.A z tego co czytałam w 2007 roku była na 1 miejscu wśród najlepszych internetowych biur podróży wg.Wprost i Money.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz malecka tego nie wiedziałam. I znowu człowiek się czegos dowiedział o czym nie mial pojęcia :) A wracają trochę do tematu gdzie najbardziej Wam sie podobało nad polskim morzem albo nie tylko polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makxss
Obecnie gdzie nie zajrzy się to wypowiedzi na temat --bliżej słońca--, wycieczek, pośrednictwa- wg mnie (a nie korzystałem z ich portalu nigdy ) to spostrzeżenia te prowadza mnie do oceny ich działań na rynku przez te pare lat i oczywiście jakbym miał lecieć to raczej nie zastanawiałbym sie nad tym czy wybrać ich czy innego pośrednika- jasne, ze w/w portal bo maja wieloletnie doświadczenie i wiedza co dokładnie " w trawie piszczy" pozdrawiam Makx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzebia gora - na swieta
ja moge smialo polecic hotl astor, bylam tam na swieta z rodzina, na kilka dni, zamiast gotowac kilka dni:) bylo ok, fajny hotel, wygrzalam sie w saunie, dzieci sie wykapaly w basenie, dobra cena, a pisze o tym, bo oferte tego hotelu znalazlam na srewisie blizejslonca.pl w bazach noclegowych w polsce, i musze powiedziec ze akurat ten hotel mial jedna z nielicznych ofert aktulana w intrernecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolAa8
Makxx dokładnie, podobne odczucia są z mojej strony wszak dobra baza noclegowa, sprawdzone opinie oraz informacje solidne a nie wyssane z palca, które się np nie sprawdzają po przyjeździe na miejsce to podstawa- w bliżej słońca jak widać zawsze jest wszystko sprawdzone co cieszy bo nie nabijają w butelkę klienta. pzdr Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolAa8
jest kilka ofert,chociaż nie wiem czemu przeważa Egipt. Boróweczka- chociażby Hurghada;) Bardzo popularna miejscowość, na każdej ze stron biur podróży czy też for internetowych będą Ci ją polecać . W bliżej słońca widzę podobnie jest- ale wcale mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniewska
egipt przewaza obecnie, to fakt, stalo sie tak za sprawa jego wielkiej historii kultury i czary, ale to bylo juz od dawno, nastomiast wielkie boom ma miejsce obecnie odkad ruszyly tanie linie lotnicze, egipt jest w miare blisko, dlatego tych polaczen jest duzo i nie sa drogie, tak samo jak tunezja, a skoro za wakacje tam mam zaplacic moze z 1/3 wiecej niz nad baltykiem to jest to sprawa bezdyskusyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja Karpiń.
a skoro za wakacje tam mam zaplacic moze z 1/3 wiecej niz nad baltykiem to jest to sprawa bezdyskusyjna Dokładnie te same odczucia;))) Jakiś czas temu pamiętam ze sporo zapłaciłam za wakacje w miejscowości nad Bałtykiem- głównie jedzenie nadwyręża tak portfel etc. Teraz zdecydowałabym się od razu na coś z puli wycieczek jakie oferują b. podróży bo faktycznie ciut drożej a lepiej, wygodniej, ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja Karpiń.
boróweczka- przeważa Egipt , Hurghada bowiem jest tam ponad 200 hoteli, wspaniałe życie nocne, przepiękne rafy koralwe etc. Do tego dodaj, że życie turystyczne tam kwitnie 1/8 mieszkańców jak czytałam to turyści przyjezdni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariacja
no to które morze w tym roku wybieramy drogie Panie ? :) chorwacja, grecja, egipt czy moze sycylia? bo przeciez nie baltyk O! propozycje, upodobania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta J.
Rzecz jasna , że.......CHORWACJA, bo tani przelot, kwaterunek itp;) Wspaniałe plaże, woda, i wyspa: rybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta J.
http://www.blizejslonca.pl/wyjazdy-wakacje-last-minute.html?hotel=&kraj=CHORWACJA®ion=&gwiazdki=0&wyzywienie=0&transport=0&lotnisko=0&cena=0&okres=0&miesiac=2&dni=20&miesiac2=0&dni2=0 zresztą powyżej link- ceny w ojro, ale trzeba przeszukać porządnie i zawsze znajdzie się coś w miarę taniego, o czym pisałam powyżej w poście. Cieszy właśnie mnie takie coś, że nie muszę po różnych forach internetowych czy też ofertach "skakać", ażeby znaleźć dobrą cenowo wycieczkę z extra warunkami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himalaya
do tych co byli w chorwacji juz: waszym zdaniem przy ofercie biura lepiej brac bez wyzywienia i jesc na miescie czy brac przynajmniej dwa posilki w ofercie, jak to tam jest? tanio jest wyzywic sie na miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×