Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Willa Bursztynowa Rewa OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Znacie? Polecacie? Czy ta willa nad morzem jest godna uwagi? A może chcecie polecić mi coś innego? Ale uwaga.. zwracam uwagę na warunki w willi i cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dramat. Właśnie ktoś zaspamował forum reklamami tego miejsca. Ktoś odgrzebuje stare topiki i zachwala to miejsce jako rzekoma klientka. Właścicielowi chyba interes nie idzie, skoro posuwa się do takich działań. Ciekawe czy klientów oszukuje tak samo jak forumowiczów. Będę się trzymała z daleka od tego miejsca na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chętnie bym się dowiedziała, ;) Już powoli zastanawiamy się nad miejscami nad morzem i zastanawiam się pomiędzy miejscowością Rewa, a Łazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Rewa w sumie też mało znana. W Łazach byłam, było super. Ogólnie plaża ładna, miasto małe, więc też fajnie, ale ogólnie w Rewie też nie miałam na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ;) Właśnie od nich wróciłam, co prawda to nie to samo co w wakacje, ale samo miejsce noclegowe naprawdę na poziomie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejscowość też jest piękna.. Rewa taka kameralna, można tutaj odpocząć. Co prawda w tej willi nie nocowaliśmy rok temu, ale widzę, że dużo osób się tym obiektem interesuje, więc może i my w przyszłe wakacje tutaj przyjedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ceny ktoś zna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My płaciliśmy za pokój dwuosobowy 80 zł za dobę, czyli innym słowy 40 zł za osobę, więc uważam,że jest to super stawka w ramach tak wysokiego standardu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjemne miejsce nocleg godny polecenia ze względu na warunki lokalowe i cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam, ze ktoś coś napisał tu o cenach za ten nocleg, ale widzę, że nie , więc gdyby ktoś z was był tak miły.. to proszę powiedzieć jakie są tutaj ceny ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my za pokój dwuosobowy płacliśmy 140 zł i mieliśmy wszystko dostępne i aneks kuchenny i wifi i tv i inne d**erele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nocleg na wysokim poziomie! nocowaliśmy tutaj w zeszły weekend i powiem tak : było warto!!!! za taką cenę takie luksusy? super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, a czy w ramach noclegu jest np. śniadanie, czy obiadokolacja .??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest śniadanie w ramach noclegu:) zresztą bardzo pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealna willa dla rodzin z dziećmi, wiem to z własnego doświadczenia nocowało się wygodnie, komfortowo, przyjemnie cena za nocleg bardzo niska, skoro sama willa oferuje takie luksusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta willa to numer jeden nad morzem bałtyckim :) zdecydowaliśmy się na wakacje w tym miejscu i uważam, że to był strzał w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo cieszę się, że tak niewielkie stawki można liczyć też na pyszne śniadanie w ramach noclegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
willa prowadzona przez miłe,gościnne osoby dlatego naprawde można tu wypocząć i zrelaksować się dużym atutem są ceny i odległość od morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mi się bardzo podobało, że każdy pokój jest zupełnie, my wybraliśmy sobie z pięknym widokiem, do tego dzieciaki mogły się bawić na terenie obiektu, ponieważ ten był ogrodzony przemili własciciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje taki pokoj z widokiem? powiedzcie mi czy plac zabaw dla dzieci jest? wifi jest? jakieś dodatkowe atrakcje? jaka amosfera? jacy własciciele? wiem, że czasami mozna trafić na totalnie różnych ludz, dlatego pytam, bo będziemy z rodzicami i nie chce żadnych akcji.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko masz napisane na ich stronie internetowej ;) wifi jak najbardziej jest moim zdaniem miejsce jest bardzo luksusowe jak za taką cenę warto tu przyjechać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka jest ich strona internetowa? bo jakoś nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to miejsce nie jest chyba czynne poza sezonem prawda? czy jest? chętnie wybrałabym się w tym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta willa otwarta jest przez cały rok ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, patrze właśnie na zdjęcia na ich stronie i faktycznie wygląd przekonuje.. i ta cena? no w porównaniu do innych nadmorskich miejscowości, to zupełnie inne stawki chyba się wybierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka w pelni udana :) urlop wakacyjny na pewno spędzimy tutaj termin zaklepany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my na pewno przyjedziemy tu również na kolejne wakacj***ardzo nam się podobało pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola88

polecam!!!

bardzo fajne miejsce na wakacje, szczególnie, że cena nie jest wygórowana

mieliśmy pokoj z balkonem

pokój dobrze wyposażony

czysto, komfortowo, bardzo wygodne łóżka i sympatyczni właściciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola978

Przepiękne, eleganckie miejsce w moim guście.Dlatego od razu mi się tu spodobało.Widać, że dbają o każdy szczegół.

Ceny nie są wygórowane i naprawdę nie wiem od czego to zależy.

Moim zdaniem miejce jest przepiękne i jeśli ktoś ma duże wymagania, to Willa Bursztynowa je całkowicie spełni.

Pozdrawiam!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×