Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lodzwobc

Wirtualne biuro w centrum Łodzi

Polecane posty

Cześć :) Na forum widziałam, że dużym zainteresowaniem cieszył się temat tzw.wirtualnych biur. Istniejące od kilku lat na warszawskim rynku biuro otworzyło swój oddział w Łodzi. Na ulicy Piotrkowskiej można zarejestrować swoją firmę, wynająć przestrzeń co-workingow'ą oraz salę konferencyjną. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie www http://wobc.pl/Lodz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Korzystam od dwóch miesięcy z usług wirtualnego biura we Wrocławiu - http://ideaplace.pl/pl/oferta/twoja_firma/ i gorąco polecam takie rozwiązanie wszystkim zakładającym swój biznes. Obsługa biura bardzo pomagała mi przy samym zakładaniu firmy i jej rejestracji. Teraz mam prestiżowy adres firmy i świetną lokalizację biura. Obsługę na najwyższym poziomie w tym odbiór korespondencji. To bardzo duża oszczędność. Warto korzystać z usług takich firm. Ja szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do skorzystania z oferty wirtualnego Biura w Ebiurowlodzi.pl W podstawowym pakiecie mają Państwo: - rejestrację pod prestiżowym adresem Piotrkowska 270, XIV p. lok.1402 Łódź -adres do korespondencji - odbiór i przekazywanie informacji o nadchodzącej korespondencji droga email poprzez skanowanie kopert i telefoniczną -2 razy w miesiącu wysyłkę pod wskazany w umowie adres. Posiadamy także pakiety rozszerzone. ->więcej informacji na stronie Ebiurwolodzi.pl Dysponujemy także profesjonalną, nowoczesną salą konferencyjno- szkoleniową do 12 osób na spotkania biznesowe, szkolenia,rozmowy kwalifikacyjne , inne. Zapraszam do kontaktu: Ebiurowlodzi.pl 668-585-850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu korzystałem z takiej oferty ale z biura wirtualnego z adresem w Piasecznie z www.pbekodom.pl. Wirtualne biuro to super rozwiązanie dla osób zakładających swoją działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie , Jeśli poszukują Państwo adresu do rejestracji swojej działalności czy może prestiżowej Sali Konferencyjnej, szkoleniowej? To wszystko i więcej znajdą Państwo w centrum biznesowym – Ebiurowlodzi.pl. Biuro znajduje się w doskonałej lokalizacji w centrum miasta Łodzi, stwarzając tym samym możliwość poszerzenia działań biznesowych oraz podniesienia prestiżu firmy. Z naszej strony gwarantujemy miejsce do codziennej pracy, spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, zapewniając przy tym nowoczesne pomoce biurowe. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz m. in: • możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem • profesjonalną obsługę sekretariatu • nadzorowanie przepływu korespondencji (skan, wysyłka pod wybrany adres, informowanie o każdej przychodzącej korespondencji) • dostęp do nowoczesnej Sali Konferencyjnej na 10 osób oraz dostęp do wszelkich niezbędnych urządzeń biurowych • 2 stanowiska pracy • dedykowany specjalnie dla Ciebie numer telefonu Usługi dodatkowe: • usługi concierge • możliwość stworzenia profesjonalnej strony www. Twojej Firmy • prowadzenie kalendarza • aktywne poszukiwanie klientów • doradztwo w zakresie pozyskiwania środków z UE Więcej informacji mogą Państwo uzyskać kontaktując się bezpośrednio z nami poprzez podany numer telefonu lub adres e-mail. kontakt@ebiurowlodzi.pl lub 668-585-850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokalizacja Wirtualnego biura nie ma tak dużego znaczenie pod względem miasta ale wszystko wiąże się z urżedem podatkowym jakiemu podlega. Zerknijcie na stronę http://www.clockwork-poznan.pl/ Tutaj są dostępne wirtualne biura zarówno w Poznaniu jak i Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×