Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helio12

Wybór samochodu dylemat

Polecane posty

Gość Helio12

Rozglądam się obecnie za samochodem Poczytałem trochę na forach i zauwazylem ze czesto pojawiala sie w rozmowach marka peugeota, co myslicie o tych autach? Potrzebuje jakieś nieduże ale też w miare pojemne , macie może jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile masz kasy na samochód. Lubię Toyotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bardzo lubię francuskie samochody, bo mają one ten szyk i elegancję. Jak chcesz większe auto to może model 308? Nie czekaj tylko dawaj do salonu, bo te promocje u nich wiecznie trwać nie będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podoba honda civic type r, ostatnio oglądałam ten model na żywo w salonie Honda Matraszek http://www.hondamatraszek.pl/, super autko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duraczewski
Mam fajną kilkuletnią hondę z polską instalacją lpg optima, super się jeździ tym samochodem a jeszcze bardziej jest przyjemnie kiedy dzięki tej instalacji jeździsz za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macigość
Kupujesz używane? To koniecznie sprawdź dokładnie wszystko, nie tylko karoserię, ale i podwozie. Żeby rdza nie wlazła to od razu rób zabezpieczenie antykorozyjne. Ja za swoje zapłaciłem 1230zł w serwisie www.sztukawyciszania.pl/antykorozja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rywja
Jakiego samochodu byś nie wzięła - warto zawczasu pomyśleć o odpowiednich zabezpieczeniach antykradzieżowych. Osobiście polecam Monitoring gps pojazdów z Konsalnetu, bo stanowi idealną ochronę na wypadek kradzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik199999999
Dokładnie, to wszystko zależy od tego jakim budżetem dysponujesz. Napisz więcej konkretów, a wtedy będziemy mogli ci coś doradzić. Jedno wiem na pewno, zanim kupisz jakiekolwiek auto, rozeznaj się wcześniej w dostępnych polisach ubezpieczeniowych, aby ten dodatkowy koszt zmieścił się w granicach twojego budżetu. Od siebie mogę polecić ci https://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/assistance/ Kupiłem auto za około 50tys, dlatego postanowiłem w pełni je ubezpieczyć, a przy okazji ochronić siebie i podróżujących ze mną pasażerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×