Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cie kawaaa

Z jakim biurem na wycieczkę?

Polecane posty

Gość cie kawaaa

Z jakim biurem warto pojechać na objazdową wycieczkę? Marzą mi się Włochy, byliście może na takim wyjeździe i możecie napisać czy biuro, zakwaterowanie i wszystko inne było na poziomie? Czy macie jakieś zastrzeżenia? Kogoś polecacie/odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oi87yhn
moze ITAKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarka1224
A może LOT? Można się śmiać, ale nasz największy przewoźnik uruchomił z hotelami Sorea coś co się nazywa "Bratysława bliżej", czyli przedłużone weekendy w stolicy Słowacji. Stamtąd jest właściwie wszędzie blisko - Wiedeń, Węgry i sam Słowacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11211
do włoch to się najlepiej wybrać własnym autem. dojazd nie jest drogi za to jedziesz autostradami. wycieczki objazdowe zakładają, że jednego dnia wyruszasz z polski, kolejnego zaś zaczynasz zwiedzać (bez wizyty w hotelu w celu odświeżenia się, wypoczęcia po podróży - dla mnie nie do przyjęcia). tanie nocowanie jest na kampingach, polecam strone vacansoleil lub eurocamp. dodatkowo jak jedziesz sama to zwiedzasz co chcesz i nie musisz znosić marudnych współtowarzyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejdi
Laleczka z porcelany- dobra odpowiedź:] Tak na serio, to po cholerę chcesz jechać z biurem podróży? Do Włoch? Jeszcze na objazdówkę? Bierz samochód, towarzystwo i w drogę:) Nie ogranicza Cię żaden plan podróży, jak Ci się gdzieś spodoba zostajesz dłużej, jak jest słabo, jedziesz dalej. To jest mój ulubiony sposób spędzania wakacji. Już tak byłem w Toskanii, Czarnogórze, Chorwacji, Rumunii. Polecam:) Ostatnio nawet zaryzykowałem, bo moja ekipa się wykruszyła w te wakacje i pojechałem na taką wycieczkę z ludźmi poznanymi przez internet:) Zjechaliśmy całą Ukrainę, na szczęście wszystko wyszło fajnie. Całe szczęście dopasowaliśmy się jakoś pod względem charakterów, bo tego się obawiałem, jadąc z ludźmi, których nie znałem. Swoją drogą takie portale typu twoja-podroz.pl, na której znalazłem ekipę, to niezła opcja dla singli. Nigdy nie miałem problemów z zebraniem ludzi na wyjazd, ale teraz jest coraz ciężej, dlatego zainteresowałem się tym tematem:) Jechaliście kiedyś z ludźmi, któych nie znaliście?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka Tarwińska
Wycieczki objazdowe chwali sobie duża ilość turystów, pewnie z uwagi na to, że jest szansa znacznie więcej zobaczyć i zwiedzić. Co do konkretnych objazdówek do Włoch mogę polecić na przykład program klasycznych Włoch lub bella Italia, o których więcej dowiesz się ze strony itaki. Powodzenia w zwiedzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11211
"znacznie więcej zobaczyć, znacznie więcej zwiedzić" - chyba sobie żartujesz! najwięcej zwiedzisz jadąc samodzielnie, z dobrym przewodnikiem. takie wyjazdu zorganizowane to straszna masówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne biuro podróży z jakim miałam do czynienia to ok-tours. Trafiłam do nich z polecenia kilka lat temu i jestem zadowolona z usług :)niestety nie jestem na bieżąco z ich ofertą, także proponuję rozejrzeć się po ich stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22justyna
Duży wybór wycieczek last minute ma Itaka. Można z nimi jechać między innymi do Kenii, Indii, Włoch, Tunezji czy Egiptu. Ceny nie są takie wysokie, a za to programy objazdówek wydają się być interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2234
Itaka - polecam. Sama byłam na paru wycieczkach objazdowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxfbhbg
y ub!! warto na pewno lepszy niż Itaka tyle ze ma oferty tylko all incl. i wybrane lepsze hotele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Itakę, bardzo fajne i rzetelne biuro, czekam na letnie katalogi i myślę, że coś z nich wybiorę na najbliższy termin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba mieć katalogów aby znaleźć dobre oferty :D Na stronie itaki cały czas pojawiają się hity tygodnia i aktualne last minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale na papierze się tak fajnie ogląda, na kanapie to juz prawie jak pod parasolem na plaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjazdy wlasnym autem sa ok, ale kierowca jest wtedy troche poszkodowany, bo sie umeczy. Ja bylam na objazdowce we Wloszech z Funclubem. Maja naprawde fajna i atrakcyjna oferte, a organizacyjnie bez zastrzezen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się ma dziecko to objazdówka nie wchodzi raczej w grę. Jednak to wakacje bardziej męczące. Ja teraz jak szukam ofert to z promocjami dla rodzin z dziećmi. a jest takich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marble_cake
Ja również chciałabym pojechać na wycieczkę objazdową, w najważniejsze i najciekawsze miejsca :-) rok temu byłam z funclubem w Grecji, zachwyciły mnie greckie klimaty :D mogę ich polecić, bo to jak na razie jedyne biuro z jakim byłam. Widziałam na stronie, że też organizują objazdówki. Nie wiem jak inne biura, ale na pewno korzystniej jest wykupić wycieczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
jestem zwolenniczką podróży na własną ręke. ale jeśli ktoś woli z biurem podróży to niech najpierw sprawdzi to biuro żeby miał jak wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marble_cake
Vitalianka --> a miałaś jakiś problem z biurem jeśli chodzi o powrót z wyjazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope393
polecam OK Services ,byłam i OK zaznaczam że nie dla wymagających !!! ceny super ,chcesz zwiedzić tanio i przyjemnie ale bez luksusów to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo moich znajomych poleca biuro OK- Tours. Sama jeszcze z nimi nigdzie nie byłam, ale zamierzam w tym roku upolować jakąś ciekawą okazję z ich oferty i zaszaleć. Mam nadzieję że to będą niezapomniane wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle do wakacji.........
moze wybierz takie biuro, ktore specjalizuje sie wylacznie/prawie na wloszech, ja tak zrobilam z grecja jak jechalismy z rodzinka i wzielam grecosa - bardzo udany urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Itakę, szukałam ostatnio dla znajomych wycieczki do Francji i z tych kilku biur, które sprawdziłam, mieli najtaniej, moi rodzice byli kilka lat temu na wycieczce z nimi i wrócili bardzo zadowoleni, myślę, że od tamtego czasu niewiele się zmieniło, wiec wycieczki są warte polecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gasionka
rainbow tours !! chyba jedno z najstarszych bior podrozy w Polsce . Korzystalam z ich uslug wiele razy i polecam ! Dbaja o swoich klientow ! Wyslali mnie na wakacje do Egiptu i do Hiszpanii , bylo super ! a do dzis przysylaja mi kartki swiateczne z zyczeniami do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rainbow tours ewentualnie itaka. Nie polecam Neckermanna bo mają zawyżone ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×