Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1969Katarzyna

Zaniżone odszkodowanie

Polecane posty

Gość 1969Katarzyna

Witam, ostatnio byłam poszkodowaną osobą w wypadku i mam podejrzenia co do zaniżenia odszkodowania przez ubezpieczyciela. Znacie sposoby w jaki mogę to sprawdzić i ewentualnie otrzymać należną dopłatę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możzesz sama postudiowa,ć internet i znaleźć rozwiązanie albo zlecić to wyspecjalizowanej kancelarii która zajmuje się takimi sprawwami oni znają takie kruczki i haczyki że na pewno wywalczą ci podwyżkę odszkodowania, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenna21
Jeżeli natomiast wolisz się odciążyć od tych wszystkich spraw i chcesz mieć pewność co do odpowiednio prowadzonych działań to sprawdź firmę odszkodowawczą Auxilia.pl To jedna z firm o bardzo dużym doświadczeniu oraz wielu wygranych sprawach co możesz sprawdzić na ich stronie internetowej. Ja ich działania po moim wypadku samochodowym oceniam wysoko. Kwota jaką uzyskaliśmy pokryła w pełni leczenie i jeszcze trochę zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji zgłosić się do EuCO . Oni mają sztab fachowców od odszkodowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Polisa Plus
Dzień dobry, w ramach programu Polisa Plus pomagamy osobom, które otrzymały zaniżone odszkodowanie (lub jego odmowę) zarówno z polisy OC jak i AC. Roszczenia względem ubezpieczyciela można składać nawet do 3 lat od zderzenia. Po podpisaniu umowy dopłatę do odszkodowania wysyłamy w ciągu 7 dni, a cały ciężar i ryzyko dochodzenia roszczeń od ubezpieczyciela pozostaje po naszej stronie. Zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl W razie pytań, jestem do dyspozycji. Z poważaniem, Online Ekspert Polisa Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×