Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aleksander Zych

Zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy

Polecane posty

Gość Aleksander Zych

Proszę o pomoc. Miałem wypadek nie ze swojej winy. Samochód dość mocno ucierpiał a był prawie nowy. W czym mam problem? Ano w tym ze sporo czytałem o sztuczkach stosowanych przez ubezpieczycieli i szukam kogoś kto zajmie się moja sprawą solidnie i kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz zlecą się spamerzy i zaczną reklamować kancelarie prawne, choć reklama usług prawniczych jest zakazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerczil
A dostałeś już decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekander Zych
Nie, wypadek miałem wczoraj i zastanawiam się co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerczil
Po co martwić się zawczasu że cie oszukają. Zgłos im sprawę, wyślij dokumenty, czekaj na kosztorys. Albo wybierz rozliczenie między TU a warsztatem. Z ASO będziesz miał pewną sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwerek
Dobrze robisz. Nie ma co czekać na ich decyzję która raczej na pewno będzie niekorzystna. W końcu zgodnie z tym co podają odszkodowania są zaniżane w jakichś 90% przypadków. Mało tego jakieś 3,4 razy. Liczyć chyba każdy sam umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander Zych
Dokładnie. Tylko co w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon Marzec
Ja zgłosiłem się od razu do prawników z Salvum. Mój brat kiedyś miał wypadek i sprzedał im zaniżone odszkodowanie. A że zrobili na nim dobre wrażenie to i ja postanowiłem się zgłosić. Są naprawdę profesjonalni. Nie tylko się sprawa zajęli ale od razu załatwili mi samochód zastępczy. Bezgotówkowo. Pod dom podstawili, choć po drodze nie mają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander Zych
A co po twojej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Panie Aleksandrze, Chętnie pomogę. Pracuje dla największej tego typu firmy w Polsce. Pozdrawiam serdecznie i czekam na kontakt. Łukasz 536411777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon Marzec
Praktycznie nic. Tylko dokumentacje musisz im dostarczyć. Oni zajmują się całą resztą: załatwieniem Ci wozu, rozliczeniem z TU. Nawet do wypożyczalni jechać nie musisz, nie mówiąc już o papierkowych tematach i konieczności wyłożenia kasy zanim TU Ci ją łaskawie zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Panie Aleksandrze, Chętnie pomogę. Pracuje dla największej tego typu firmy w Polsce - DRB Centrum Odszkodowań. Pozdrawiam serdecznie i czekam na kontakt. Łukasz 536411777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia90i
Hej, z autopsji polecam Ci korzystanie z serwisu http://radcaprawa.pl/odszkodowanie - dwa razy korzystałam, nie zostałam zawiedziona ani razu. Zostało wywalczone dla mnie odszkodowanie, nie są to małe pieniądze, więc wychodzę z założenia, że trzeba walczyć o swoje! Powodzenia! Polecam Ci poprosić aby Twoją sprawę poprowadził mec. Jacek. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frank881
Zawsze możesz skorzystać z pomocy radcy prawnego lub innej osoby specjalizującej się w tego typu sprawach. Ja zawsze we wszelkiego rodzaju sprawach, w których potrzebuję obsługi prawnej korzystam z pomocy Pani Rity Milling, o której więcej poczytać sobie możesz tu: http://adwokat-miling.pl/ . Uważam, że jeżeli coś się nam należy zawsze jest warto walczyć o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander Zych
A jak z resztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukaszdrb
Poproszę o kontakt 536411777. Chętnie podpowiem w sprawie. Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon Marzec
Do wyboru masz kilka opcji, w tym rzecz jasna odkup i drogę sądową. Napisz do nich. Podpowiedza Ci co w Twoim przypadku będzie najlepsze. Po co pytać na forum ludzi którzy nie mają o tym pojęcia? Albo udają że mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander Zych
ok. Dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiroSław
Są takie instytucje jak solvia odszkodowania, jeśli uważasz że masz zaniżone odszkodowanie to zgłoś się do nich. Zbadają twoją sprawe powiedzą co i jak i jeśli będziesz chciał to ruszy postępowanie. O żadne opłaty się nie martwisz bo oni kase biorą dopiero jak sprawe załatwią, a wszystko jest wcześniej ustalone co i jak. polecam solvia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Aleksandro, warto zajrzeć na stronę http://szkodyrzeczowe.pl/szkoda-calkowita-z-oc-sprawcy/czym-jest-szkoda-calkowita/ Są tu informacje dla osób, które znalazły się w takiej sytuacji jak Pani. Jeśli stwierdzona została szkoda całkowita z OC sprawcy, to należy się odszkodowanie. Jeśli kwota została zaniżona, to można się odwołać albo powalczyć w sądzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze też boję się tych czarów-marów. A jeśli chodzi o takie sytuacje, zawsze chcę znać procedury krok po kroku. To prawdziwy test cierpliwości dla tych, z którymi mam do czynienia :) Dlatego mogę polecić bardzo ludzkich pracowników DRB, którzy tłumaczą krok po kroku wszelkie działania i koniec końców są skuteczni. A ja mam spokojną głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz oszczędzić czas i nerwy polecam Kancelarie Prawna Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań. Odzyskują pieniądze do 3 lat wstecz. Wykonują darmową analizę sprawy i wszystkie koszty są po ich stronie. Pieniądze wypłacają w 24 godziny od podpisania umowy. tel.: +48 535 394 394 doplata@pcwo.pl www.pcwo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bokardo
Sami nic nie zrobicie. Też próbowaliśmy. Sprawę załatwialiśmy przez Unique Service Partner, tzn. w kolejnym etapie. Dla nas odpowiedzi odmowne. Dla nich? Dostaliśmy o ponad 60 proc. większe odszkodowanie niż za pierwszym razem. Szok, a nasze wnioski były olewane. Jednak ogromne znaczenie ma to, kto wysyła to pytanie, bo pewnie i tak 90 proc. próbujących prywatnie, nic dalej z tym nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do EuCO na infolinię najlepiej zadzwonić i zobaczyć co powiedzą. Oni zajmują się dopłatami i zadośćuczynieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w Concordii OC a tam nie miałam problemu z wypłatą odszkodowania, nigdy nie było zaniżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester Kaźmierski
Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego, NNW, UNWW itp. Tel. 732 445 393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hukos
Niestety, w Polsce to norma. Jeśli się nie upomnisz, to nie dostaniesz właściwej kwoty. A trzeba jeszcze wiedzieć jak rozmawiać. U mnie pieniądze odzyskali dopiero ludzie z Unique Service Partner, którzy moderowali całe postępowanie. Na nasze wnioski ubezpieczyciel przekazywał nam jakieś szablonowe pisemka, ale nie kasę. Ostatecznie dostaliśmy 2 razy więcej - co ciekawe, z Unique Service Partner nie było specjalnej dyskusji, żadnego sądu. Jak dla mnie po prostu ubezpieczyciel zaczyna te pisma brać na poważnie dopiero wtedy, kiedy ktoś poważny za nimi stoi. Pisma indywidualne olewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×