Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NEFE

zgrywanie przez kabel usb.

Polecane posty

potrzebuje pomocy w kwstii zgrywania do telefonu dzwonkow, tapet czy tez zdjec z telefonu do kompa. mam kabel usb. jest juz zaunstalowany, ale problem polega na tym, ze nigdzie na komputerze nie moge znalezc mojego telefonu, zeby moc cos zgrac do niego. nie wiem juz sama co robie zle. prosze o pomoc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz wgrany
odpowiedni program do obsługi telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujujujujuju
musisz miec kabel do telefonu albo irde - podczerwien wlaczac podczerwien do kabla usb wlaczasz w teleofnie podczerwien (irde) laczy sie i wysakkuje okienko na kompie co chcesz wyslac na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kabel usb. zainstalowalam oprogramowanie dolaczone do kabla. pokazuje mi ze kabel jest zainstalowany poprawnie. podlaczam telefon i nic sie nie dzieje, tzn. nie ma go nigdie na kompie. nic nie wskazuje na to ze kopm go znalazl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiek
zalezy od modelu telefonu.ale przeważnie trzeba jeszcze mieć jakiś programik do zarządzania telefonem przez pc. wpisz nazwe i model koma na wyszukiwarce dodając słowo typu "program do zarządzania telefonem..." lub cos w tym stylu. ja akurat mam nokie i polecam programik nokia pc suite(mozna sciagnac za free ze strony nokii) ewentualnie oxygen phone manager II tylko wersją free(trial) nie można wgrywać dzwonków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaraz oszaleje. nadal mecze sie z tym usb. mam juz program do samsunga. wszystko ok. ale komp nadal go nie wykrywa. co jeszcze jest potrzebne?? jesli jakies sterowniki to prosze kogos o pomoc bo juz nie mam isl do tego zlomu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz znaleźć sterownik w necie, powiedź jaką masz kome to mogę zobaczyć czy jest i dać Ci linka.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuula__
POMOCYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!! :( mam X660 mam plytke ze sterownikami do niego.. po zainstalowaniu nic nowego sie nie pokazuje:| prawdopodobnie potrzebuje tych samych styerownikow ale poc windowsa XP... gdzie moge takie dostac?? pomozecie???:(( podpowiedzi rzucajcie na poj e'mail pola_17@op.pl dzieki z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowicz34567
Jeszcze powiedz, że kupiłaś na allegro od użytkownika Multi_kom i wszystko będzie jasne:) Pozwalam sobie na małą antyreklamę kolesia, może się przydać. A co do kabla, to nie masz odpowiedniego sterownika albo kabel jest uszkodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuula__
tak kupilam go na allegro.. ale nie od tego sprzedawcy:| kurcze wlasnie szuklam tych sterownikow.. ale za bardzo zlalezc ich nie moge:( wiesz moze skad je sciagnac?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philose
ja kupilem od multikom i to samo sie dzieje. jak ktos zdziala cokolwiek, lub bedzie mial dzialajace drivery i softa to prosze o info na mejla. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philose
ja kupilem od multikom i to samo sie dzieje. jak ktos zdziala cokolwiek, lub bedzie mial dzialajace drivery i softa to prosze o info na mejla. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kablami USB, nieznanych firm, w dodatku z Allegro, tak niestety bywa. Dużo większa szansa że nastąpi połączenie jest kabel RS232 (COM) Komputer łącząc się z telefonem musi symulować port COM. Łączy się zazwyczaj na COM3 lub COM4. To są porty wirtualne. Czy nie łatwiej jest połączyć się za pomocą kabla COM ? Odpada kwestia symulacji portu, w 95% zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philose
gorzej jaki sie nie ma COMa w kompie:> to zostaje usb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMSUNG X660
Mam samsunga x660 ale nie mam do niego sterowników do irdy prosze dajcie link ze sterownikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
Wszsytkie potrzebne programy do zgrywania plikow sa dostepne na stronie SAMSUNGA (jest wersja po polsku), znajdziecie tam rowniez sterowniki USB. Podpowiem ze potrzebny jest program SAMSUNG PC STUDIO II 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
Co do kabelkow z Allegro. nie chce robic nokomu reklamy, ale z tego co wiem jest tylko 1 dzialajacy kabelek do X660. Sprzedaje go Pan z Wroclawia. Jesli kupiliscie kabelek, ktory obsluguje tez inne modele telefonow, np. X200 to na 100% nie bedzie on dzialal. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micmac
Aleście mnie pocieszyli, ja też kupiłem na allegro od multicoma i komp nie wykazuje żadnej reakcji na telefon, na kabelku pisze For SAM X450 a zamawiałem do X660, czyli muszę szukać nowego kabelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
Micmac, na to wyglada. Moze napisz do goscia, od ktorego kupiles kabelek, czy nie moze ci go wymienic na taki jaki zamowiles. Jak nie to wystaw odpowiedni komentarz ;) i szukaj kabelka do ktorego sa dolaczone screeny ze rzeczywiscie dziala. Jesli chcesz to ci podam linke do sklepu ( z allegro) w ktorym ja kupilem. kosztowal mnie 25zl + przesykla (32zl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluuu
chciałabym zgrac zdjecia z telefonu Nokia 7370 przez kabel USB na komputer lub inne sposoby dostepu. Prosze o pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bar0
dajcie link do allegro do dzialajacych kabli od x660 dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
bar0 napisz na maila , albo podaj adres to ci przesle linke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goffer
ja tez kupilem kabel od Multikoma do Samsunga X200 i .. wszystko ladnie smiega z programem Samsung Pc Studio i sterownikami od sprzedawcy. Nie wiem tylko jak przeslac sobie gre na mojego koma? Bo progarmy ze stronki Samsunga nie pokazuja mi ze moge cos zapisac w grahch, tylko a obrazach i dzwiekach, moj mail- bt86@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deg
Bo operatorzy w swoich firwearach blokuja jave, zeby sciagac aplikacje przez gprs. W X660 tez jest to zablokowane. Nigdzie nie ma nawet wzmianki jak to obejsc, Znalzlem tylko kilka myków do D500 / D600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihow_17
u mnie jest podobnie jak u innych osób. Mam samsunga d600. kupiłem na Allegro kabelek i zainstalowałem do niego sterowniki, program Easy Studio V2 też mam a komputer jeden i drugi ( bo próbowałem na 2) nie reaguje kompletnie na komórke. Słychać tylko piknięcie z telefonie i wyświetlacz się na chwilę włącza. to wszystko. Co robic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciastek
jaki programik jest potrzebny dla telefonu sgh-x200 zeby zgrywac przez kabelek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×