Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo podniecają mnie kobietyXXXL

Polecane posty

Gość gość

Od zawsze podniecają mnie kobiety z nadwagą,z dużą nadwagą.Inne tak na mnie nie działają,nawet takie typu modelki choć mi się podobają to jednak odczuwam duże podniecenie tylko na widok tych puszystych.Obecna moda na obcisłe tzw.Leginsy sprzyja podziwianiu tych pysznych kształtów.Właśnie taki widok nadmiernej wydatności powoduje  moje podniecenie i podziw.Mam apel do takich kobiet,aby nie krępowały się i pokazywały swoje walory bo One też się podobają i wzbudzają pożądanie. Jesteście też piękne i pożądane,też ktoś Was podziwia! Czy są też tacy jak ja? Skorpio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem XXXXXL to ci sie już nie spodobam :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko ale tu na forum są raczej sami faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz raj, coraz wiecej XXXL. Jeszcze pietnascie lat temu byly rzadkoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam żonę taką pulchniutką,mięciutką z dużymi biodrami i nie ma zahamowań w ukazywanie swoich cudownych kształtów właśnie nosi bardzo ciasne leginsy przez które wyraźnie widać wypukłość wydajnej ć**ki.Jest dla mnie najseksowniejszą na Świecie,nie gustuje w innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dajesz radę obrobić Jej ogródek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa faceci ktorych podnieca brzydkie cialo, duzo celulitu, tluszcz itd. I normalna, a nawet CURVY WOMEN go nie pociagaja, tylko grube BBW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet mówi, że to zboczenie ;) On rzyga jak widzi otyłe balerony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No macie rację,pewnie że piękne są żylasta umięśnione twarde i kanciaste.Z taką jak się przytulisz odcisków dostaniesz a jak dotkniesz to szkielet tylko w łapie a już kiedy poszukasz w kroczu to między nogami tylko marerac złapiesz.Kiedy zechcesz się pokochać to uważaj na twarde i kanciaste krawędzie gdzie odcisków dostaniesz,następne dni rekowalescencja i gojenie siniaków.Gdzie tu przyjemność i ciepło miękkiego ciała? Lubicie szkieletory ,takie żylaste suche potwory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxxl
9.19 gratuluję faceta z wysublimowanym słownictwem. A nawiązując do tematu: jestem duża i czuję się lepiej niż wtedy gdy byłam filifranowa. Moje ciało zmieniło się bardzo, ale jeszcze bardziej moja głowa. Rozumiem, że każdy ma inny gust i preferencje dlatego w pełni to szanuję. Jedno co mnie wkurza to hipokryzja wśród części miłośników BBW - taka to tylko do łóżka, a u boku na życie szczupła, bo przecież co kumple powiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja stara jest xxxl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze moj maz mi dokucza- utylam. Panowie, a powiedzcie czy jak wasze zony były jeszcze większe w ciazy to podobały sie wam? Mnie moj bardzo dokuczał... Chciałabym wiedziec ze sa gdzieś faceci którym duze ciało sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się podobają , chciałbym taką właśnie. nigdy nie byłem z chudą i nie chcę być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.48poza Martą, którą uwielbiałeś i jej wysportowane, seksowne ciało, jak sam mówiłęś, jesteś nienormalny, niestabilny emocjonalnie i głupi, i nie znasz siebie, nie rozpoznajesz swoich uczuć a raczej uciekasz od nich, i jesteś zboczonym seksoholikiem, dla którego potwór nie potwór osobowościowy, byle wielką waginę miała i dobrze dogadzała. biednyś ty i dobrze o tym wiesz i wiesz też że nie umiesz soie z tym poradzić uzależnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry 22.07 do 22.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxxl
22.07 to na pewno do mnie? Bo jestem od urodzenia płci żeńskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxxl
Aaaaaaa ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię takie kobiety ale najbardziej ich cipki. Nie wiem w czym rzecz bo te szczupłe też mają fajne ale jak dla mnie te xxxl cipki sa bardziej apetyczne . Lubię te faldy na podbrzuszu kochanego ciała nigdy nie zawiele. A te xxxl mają cieplejsze usposobienie i sa bardziej otwarte na ludzi. Wiem bo mam jedna taka fajną Panią. Ja 37lat 180cm 70kg ona 42lata 168cm 110kg . Ma piękną cipke cycki i duża d**e która lize bez końca. Każdy mówi mi że stać mnie na ładniejsza i lepszą ale nikt jej nie zna. Nie oceniacie po wyglądzie i w ubraniu. Ok może dla większości gdyby zobaczyli moja Panią nago to by im nawet nie stanął . Ale nam jest dobrze w łóżku. Kocham te faldki te duże cyce w które laduje mojego malego a ona jak sciska to jakbym w cipce miał . Jej uda gdy ma okres to jak złączy nogi to jest jak w cipce. A jak się wypnie i lize jej druga dziurkę musi się porządnie wypiac . Kocham moja kruszynke jej ciałko i codziennie lize jej cipke . Śpimy nago razem i jak się w nocy obudzę z głową w jej piersiach to je pocaluje popieszcze. Jak mi stanie to zawsze mam jej dziurkę na wierzchu. Nie chce żadnej innej z super ciałem moja kruszyna jest idealna . Już jej coś zrobię wylize jej cipke i stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki e najlwpsze mam taka 27 lat robi co tylko zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZCIEZ One maja duze c**y jak u krowy to Was podnieca? moze zoofile jestescie? Oprocz chudych szkap sa tez NORMALNE Kobiety(normalnie zbudowaane w sam raz), i sa takze kobiety typu CURVY, wiec jak moze kogos podniecac takie tluste z mega celulitem, bez kobiecego wciecia w tali, z nogami jak kolki, z brzydkim cialem... Pedofilia, jak i podniecanie sie brzydkim tlustym chorym cialem, powinno byc leczone Sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIPPPYY JAK U KROWY go pdniecaja, duuupa jak u slonie... ZOFFILIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem kiedyś taką chudą i żylastą miotłę co skrzypiała podczas sto..ku i kośćmi swego kanciastego ciała robiła mi śliniaki i to takie wielobarwne.Nabrałem takiej awersji do płaskich i żylastych bab ze nie mogę nań patrzeć,fe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale oprocz chudych ktore tak jedziesz sa tez normalnie zdrowo zbudowane, albo curvy a Ty chcesz babe z chorym cialem. Wiesz pedofil tez mysli ze jest normalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz doświadczenie to wiesz najlepiej o pedofilii..Twoja mama,ciotka,babcia czy sąsiadka są szczupłe czy pulchne?Te tzw. dziewczęce to tylko małolaty bo pøźniej są już tylko X,Xx,XXXL to są zwierzęta chore? To Ty smarku jesteś niedouk lub debl.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skad to sie bierze ze facet ma takie upodobania, co musialo sie w zyciu, w dziecinstwie zdarzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0:34 < tak, zg****ila cię kobieta o męskim kanciastym suchym skrzypiącym ciałem,fuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham tylko takie słodkie miłe z dużą nadwagą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze,ciepłe,pulchne,mięciutkie i cudowne w dotyku,kocham tylko takie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co,brak prawdziwych facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×