Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Babaji

BŁAGAM O SZCZEROŚĆ czego kobieta naprawdę oczekuje od mężczyzny.

Polecane posty

Gość Babaji

Pytanie głupie czy nie proszę, o szczera odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypchanego portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekiwań zaden nie spełni, ale my lubimy takich chamow co nami pomitają, oczywiescie nie jest tak dosłownie, ale cos w tym chyba jest... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babaji
haaa, czyli te historie o czułości do bzdury? A my się tak nabieramy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłości
szczerości wytrawałości (zwłaszcza w tych kiepskich chwilach) stanowczości oparcia poczucia bycia potrzebną podziwu czułości możliwożci przytulania faceta wszystkiego....:) i niczego.... trudno to wyjaśnić jak się trafia na odpowiednią osobę zaczyna być to bardziej zrozumiałe A kluczem do wszystkiego jest szczerość i chęć bycia z drugim człowiekiem. A resztę da się pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babaji
a wiesz, że ja to sobie nawet zapisze... Tylko, że ta miłość ma tyle definicji co ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłości
i dlatego tak jest ciężko czasami... ale postaw się czasem na miejscu tej drugiej osoby, i pamiętaj, że ją kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babaji
tak sobie myślę... że szczerze trudno jest dać coś takiego. Można zagrać kilka razy. Ale taka pełna szczerość tego wszystkiego, co na liście powyżej jest dla mnie nie do zrealizowania. K... po prostu nie potrafię. Nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłości
jak dla każdego chyba... ale obie strony powinny pamiętać, ze jestesmy tylko ludzmi, i aż ludzmi. Mam za sobą kilka ciężkich chwil w związku, mój mężczyzna ma ich z pewnością więcej. Walczył z moją anoreksją, napadami furii, kompleksami, wszystkim. Dziś mi powiedział, że cały ten czas trzymał się myśli jak bardzo mnie kocha i potrzebuje. Wiemy oboje, że jeszcze długa droga przede mną, ale z Nim dam radę. Nawet jeśli czasami w to wątpię. I Tobie również życzę takiego uczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babaji
No i pewnie jakbym się urodził kobietą, to bym takimi uczuciami bywał obdarzany... Ale facet? Nie ma na co liczyć. Gorsza płeć. To męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłości
temat był o kobietach...więc odpowiedziałam:) hmmmm.... bardzo kocham mojego mężczyznę chetni Go słucham, jestem w stanie porozmawiac nawet na niezbyt bliskie mi tematy :D. staram się dla Niego. i On to czuje - mówi, ze jst szczesliwy. kiedy nie mam napadów jest naprawdę wspaniale. wg niego nie jestem zazdrosna, nie mam problemów jesli idzie gdzies ze znajomymi a beze mnie, i że jestem mało roszczeniowa:P wyjatkeim jest przytulanie - tu jestem bezwstydnie bezczelna:) jesli chcesz jeszcze coś wiedzieć to postaram się jutro tu wskoczyć i cos wstukać. pozdrawiam. p.s. nie ma gorszej ani lepszej płci. uzupełniamy się. czasami to mężczyzna musi byc silniejszy, czasami kobieta. każdy potrzebuje ciepła i zrozumienia. Czy to takie trudne do pojęcia dla współczesnego społeczeństwa? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbutu
A ja mam wrażenie, że one same nie wiedzą czego chcą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby był pewny siebie, wiedział czego chce, umiał podjąć inicjatywę w działaniach codziennych, a nie pytac sie non stop dzewczyny czego ona chce. Żeby umiał kobietę obronić, wstawić się za nią. Zeby miał miły znewalający uśmiech, był pomocny, kulturalny. Namiętny w sexie i lubił lizać cipkę. Żeby miał poczucie humoru,śmiał się głośno i szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa
54 minuty temu, *Lori napisał:

żeby był pewny siebie, wiedział czego chce, umiał podjąć inicjatywę w działaniach codziennych, a nie pytac sie non stop dzewczyny czego ona chce. Żeby umiał kobietę obronić, wstawić się za nią. Zeby miał miły znewalający uśmiech, był pomocny, kulturalny. Namiętny w sexie i lubił lizać cipkę. Żeby miał poczucie humoru,śmiał się głośno i szczerze.

Dokładnie! Zeby byl oparciem.i podpora. Zeby mizna bylo czuc ze zawsze mozna na nim polegac. Zeby dawal poczucie bezpieczeństwa. Ze kiedy myslisz ze wszystko sie wali to wiesz ze jest on! Bo zawsze mozesz na iego liczyć. Żeby byl po prostu facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego chcą ?

ka$y Misiu ka$y chcą !!! 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

to wszystko plus min 18 cm penisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

 Na pewno rozgarnięta chce rozgarniętego, po za tym kasa musi się zgadzać i seks seks i jeszcze raz seks, minimum 16 a najlepiej 18 cm penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa21

Kasy seksu oraz dobrego ,,sprzętu" - tylko to się dla mnie liczy.

Jeśli chodzi o wzrost ja mam 175, a mi pasują faceci powiedzmy od 172 do 190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość olaaa napisał:

Dokładnie! Zeby byl oparciem.i podpora. Zeby mizna bylo czuc ze zawsze mozna na nim polegac. Zeby dawal poczucie bezpieczeństwa. Ze kiedy myslisz ze wszystko sie wali to wiesz ze jest on! Bo zawsze mozesz na iego liczyć. Żeby byl po prostu facetem.

Zgadzam się z tym co piszesz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×