Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqqqqqqqqqqqqqqqq

Boli mnie gdy facet we mnie wchodzi

Polecane posty

Gość qqqqqqqqqqqqqqqqq

tzn. boli na samym poczatku, nauczyłam sie układac tak by był to ,,tylko,, większy dyskomfort...ale jednak problem istnieje poza tym mam sucha pochwe stosujemy żel ky lekarz ginekolog powiedział mi ze jestem dosyć wąska....czy coś da sie zmienić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia21
ja tez jestem waska i tez mi to lekarz powiedzial, i rowniez stosuje zel ky. i swietnie mi z nim, naprawde nigdy wczesniej sie tak fajnie nie kochalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqq
ja bez tego żelu to bym chyba umarła:-( ale mimo niego to nie czuje sie komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie zależy
tylko od Ciebie.Widocznie facet nie potrafi Cie zaspokoić właściwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiksa
Mnie też boli, ale chwila bólu i pół godziny przyjemności, to zapominam o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norka ze dworka
a duzy ten facet ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co moge powiedziec, to to ze na poczatku tez czulam bol, ale tylko przy tzw pierwszym pchnieciu pytalam sie lekarza dlaczego i powiedzial, ze miesien sie musi naciagnac i po jakims czasie nie czulam juz tego bolu to nwet nie bol, tylko taki opor przy tym pierwszym ruchu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaaaa
A może facet ma niesamowicie wielkie przyrodzenie, że każdą by bolało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqq
nie wiem ile facet ma w centymetrach bo nie mierzyłam ale to mój pierwszy facet i nie umiem ocenic czy to za duzy no cóz jak mnie lize to jestem wilgotna, ale szybko potem pochwa jest sucha, moze nie kazda kobieta musi byc taka ,,standardowa,, no ale ten ból, ja wiem tylko ze jestem wąska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaszko
moja też to miała :( Ale to przyną były rzadkie stosunki + nadwarażliwość na dotyk. Za cholerę rozpieeścić jej się nie da. Wije się śmieje ucieka tyłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaszko
zmieniłem kobietę i jest wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, skoro pytasz o zmiany, najczęściej pomaga zmiana mężczyzny :) Znaczy że chłopak już może się czymś pochwalić. Ale zanim zrobisz drastyczny krok i zmienisz mężczyznę na innego, spróbuj zmienić swojego własnego na kochanka czułego i delikatnego. Jak znam życie zapewne nie powiedziałaś mu o tym, a on nie mając o tym zielonego pojęcia uważa że twoje reakcje są wynikiem przyjemności i nie tonuje się w ogóle. Jeśli mu ufasz - powiedz mu że potrzebujesz więcej delikatności. On też będzie szczęśliwszy wiedząc co sprawia Ci przyjemność, a co jej na pewno nie sprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd,mn dasm
Luna_s20 raczej zmiana kobiety skoro ona nie ma nawet "nawilżania" naturalnego i jest sucha jak stara kość to bym ją rzucił nie spotkałem jeszcze suchej kobiety w cipce jak się kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd,mn dasm
luna pewnie też jest sucha jak stara kość ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Sranie
luna bo luna to kupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sd,mn dasm
adaszko i git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam straszny problem ! :/ Mam partnera troche od siebie starszego i współżyjemy raz na miesiac ( niewazne z jakich przyczyn) czsami sie zdarza ze 2 lub 3 razy w miesiącu.Po przed ostatnim razie to było jakos przed sylwestrem uprawialiśmy seks po par dniach strasznie mnie zaczeły piec miejsca intymne....ii do tej pory piecze tylko ze raz na 3 dni np.:) ii jeszcze mam jedno pytaniee...chce sie kochac z chłopakiem ale jak on juz wejdzie to po 2 min następuje wytrysk a gdy wchodzi mnie to strasznie boli, czy moze być cos nie tak ze mną ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarazil Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym mnie zaraził ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza u cię nie wylecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wybieram sie.Ale najpierw napisałam tu bo chciałam sie dowiedziec dlaczego tak jest...jakie mogą byc przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×