Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kloda

Brak ochoty na seks

Polecane posty

Gość Kloda

Mój problem jest taki ze nie mam ochoty na seks z partnerem ani z nikim innym. I mój partner tez nie ma ochoty, unika mnie nawet. Zawsze myślałam ze jestem osoba o dużych potrzebach seksualnych, ale chyba tak jednak nie jest. Jestesmy razem od trzech lat i jasne ze na początku przez ok rok było fajnie, ale moze dlatego ze byłam zakochana i zauroczona. Od pół roku nie biorę tabletek antykoncepcyjnych i mam wrażenie ze mam znacznie mniejsze libido, zazwyczaj było tak ze miałamega jazdę w trakcie jajeczkowania, a teraz nie odczuwam nawet wtedy żadnej potrzeby. Poza tym mój partner jest leniwy, tzn nie postara sie żeby mnie zaspokoić w trakcie stosunku, tylko mówi żebym przyspieszyła wibratorem do łechtaczki, serio mi sie odechciewa czegokolwiek. Generalnie troche stałam sie kłoda, mimo tego ze wczesniej byłam aktywna. Nie wiem cY tak jets normalnie w długich związkach, ale jest to mój najdłuższy związek, poprzedni trwał 2 lata, i przez ostatnie pół roku zanim sie rozstaliśmy raczej mnie odrzucało niz ciągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×