Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcę trójkąta

Polecane posty

Gość gość

Witam.Ciekawi mi trójkąt typu dwóch facetów i ja ,na dwa baty. Mąż wie,że go zdradzam bo mamy otwarty związek i bardzo sie kochamy.Tylko nie wiem gdzie znaleźć to cudo na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj kontakt do siebie i coś pomyślimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z warszawy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do ciebie 200km, nie tak dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wprost! Jestem wymagająca pod kątem wyglądu kochanka i jego finansów.Mąż nie wtrąca sie do moich układów z kochankami:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za problem,szukaj w najbliższym otoczeniu.Ja próbowałam wiele razy i To nie było To,wreszcie brat męża spełnił moje największe oczekiwania.Mam cudowny układ w którym wszyscy się akceptują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż wie,że go zdradzam bo mamy otwarty związek i bardzo sie kochamy x aha i dlatego się zdradzacie? :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy wiecie o seksie pod kołderķą,przy zgaszonym świetle?Co Wy wiecie kiedy dwa twarde kije jednocześnie wybijają się we mnie i je czuje tak mocno jakby mnie chciały rozerwać.Co Wy wiecie jak mam pierwsze w życiu orgazmy a mym ciałem wstrząsają konwulsje,raz po razie.Co Wy wiecie o seksie pod kołderką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem tego,zawarliśmy układ ze sama znajdzie kochanka a ja na wszystko pozwolę,na wszystko.Tak się stało,pod moją kontrolą spotykali się,byli w hotelu na całą noc.Potem w domu kilka razy to robili aż wreszcie ustawiła moje,,niespodziewane najście" w trakcie którego nawet sobie nie przerywali.Wyciągnęła tylko rękę do mnie i poprosiła bym z nim to robił.Przyrzekłem im ze jeśli będą to robić u nas w domu to zgadzam się na tzw.drugiego,dodatkowego męża.Dla wszystkich,jest on Jej bratem i nikt o nic nie pyta.Często nocuje u nas i wtedy noc jest dla niej,staramy się jej dogodzić.Wcale nie rywalizujemy i nie ma zazdrości,taki młody,,szwagier"w domu! Skorpion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek z Mielca
Komu zasadzić soczyście żylastego Paffendorfa w dupsko?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina z Mielca
Dajesz Grześ! Pogoń tą bandę ch‪uja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk syty i owca jaje*dzona,można?można;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkg
No napiszę wam 5+ myślicie że dalej tak fajnie bd haha musiałaś Kobieto za mlodu uwielbiac zabawy karma wraca szkoda ze z Wawy za daleko mi do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa waszych emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałbym Ci to odczuć w odpowiedni sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chcę. Dla mnie trójkąt to jego sprawna ręką, penis i język :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ktos.ze mna po fantazjuje o zonie i moze nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakieś ciekawe fantazje o trójkącie to piszcie oxy3@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podatek - VAT - Nieruchomości. Trójkąt idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcą a są nieudacznikami! Jeśli bardzo chcesz to przejdź do czynu i to zrób.To wcale nie jest trudne do realizacji.Namów Ją na kochanka,powiedz że chcesz z nim Jej dogodzić.Możesz wskazać potencjalnego który jest blisko waszego towarzystwa.Wypróbuj Ją a zwłaszcza siebie w takiej sytuacji..np.Ona spędzi z nim noc,raz drugi,wtedy oceniasz czy możesz w trójkę.Nie łatwe a jednak wcale nie trudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masturbacja a anonizacja to jest zasadnicza różnica,pomogli ci chyba u psychiatry! Nie wiesz o czym piszesz to nie prowokuj a się doucz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten majątek to chyba zbok,uś.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co w ,,normie" nie jest mi obce. Pozwoliłam mężowi spełnić jego (ukryte też moje)marzenia.Nawet biedak nie wie że wszystko robi tylko dla mnie,jestem bardzo spełniona! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj to co soe wydarzylo przeszlo moje wszelkie oczekiwania zonie kiedys proponowalem trojkat ale noe traktowala tego poważnie i temat sie skonczyl az do wczoraj gdy przyszedl do nas moj kolega bo przyjechal z Niemiec no i wiadomo alkohol a wczesniej mówiłem koledzy o mojej fantazji powiedzial ze cos po kombinujemy w tej sprawie no i nie wiem jak ale wyladowalismy w trójkę w lozku a z w zonie.obidzil sie jakis demon nie.do zajechania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna masz żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×