Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pesedo kilonji

Chciałabym uprawiac sex...

Polecane posty

Gość pesedo kilonji

Sobota , siedze sama w domu....i tak kazdy weekend jestem sama ...Samotna dziewice w wieku 20 lat! Jest taki jeden ktory ma na mnie chrabke ... czasem sie nad tym zastanawiam , ale wiem ze on ze mna nie bedzie nie kocha mnie , ale chciałby to ze mna zrobic , boje sie ze jesli to zrobie bede cierpiec , zaangazuje sie .... Ale ja go tak pragne , czasem sobie wyobrazam z nim moje przezycia seksualen ....czy ja jestem nie wyzyta ???? W myslach to poprostu poszla bym do niego i zrobila , ale serce mowi inaczej , co ja mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie tammm ........
co to jest chrabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrabka
znaczy ze ktos ma na Ciebie ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabka
naóczcie siem pisać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodzio.
Chrabka to taki pieszczotliwy skrót od Chrabąszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze są...
hrabka - Ty też się naucz... powinno byc: chrapka; mam na ciebie chrapkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrabka
No dobra ....juz nie wazne jak sie pisze nie jestesmy w szkole! Pomozcie dziewczynie , ja nie potrafie jej doradzisc.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milor
umówmy sie tak, jeślki jesteśmy z tego samego miasta to sie spotykamy i sie seksimy oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesedo kilonji
Ale ja nie chce z pierwszym lepszym sie seksic .... Chociaz bardzo juz bym chciala tego sprobowac ... wiedziec co to za uczucie ..... ale napewno nie z facetem z ulicy .... Ale ile mozna czekac na tego wlasciwego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj moje maleństw ten pierwszy raz nie musi być z tym jedynym wybranym. Czy cnota to taka wielka rzecz. No oczywiście chłopak musi być OK nie jakiś zbokol lub ciota czy ćwok musi mieć trochę męstwa plus interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kci
ale mam chrapke na dziewice w wolna sobote i weekend.kci1@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesedo kilonji
No mi sie tez własnie wydaje , ze na pierwszy raz nie musi byc ten jedyny ... Ale tez nie chce aby chlopak to ze mna zrobił i zapomniał o mnie jak by nigdy nic ... JA sie boje ze sie zakocham , zaangazuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajjejejejjjeje
JA tez tak miałam kochalam sie w pewnym gosciu , on mnie nie kochal ale sie spotyklismy , zrobilam to z nim , on przestał sie odzywac , byłam załamana ale moje zalamanie krotko trwało po 2 tygodniach sam przylecial ...powiedzial mi ze mnie kocha i chce ze mna byc :) do dzis jestesmy razem juz za pare dni roczek ajjjj kochanie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesedo kilonji
Tak mnie już dupsko z tęsknoty swędzi, że pożyczyłam grabie od dziadka Staszka i jeżdże nimi po pińdzie w takt ukraińskiego marsza. A potem dziadek pyta, co grabiłam "ze mu tak grabie błyscom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×