Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak zaproponował mi seks w trójkącie z jegto kolegą

Polecane posty

Gość gość

nie wiem co mam o tym myśleć. Z jednej strony mnie to odrzuca a z drugiej lekko podnieca myśl o seksie z dwoma facetami. Ma ktoś doświadczenia i może opowiedzieć jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez chlopak zaproponowal trojkat z jego kolega to po tej propozycji rozstalam sie z nim na zawsze. A ze dwuch mnie posuwalo i to pare razy to inna sprawa ale oni byli nieznajomi i nikogo z mojego otoczenia nie znali,a poza tym to trojkat to super przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz troche więcej napisać- jak to wszustko wyglądało, bo nie wiem jak miałabym sie do tego zabrać w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dziurki Ci zerzna na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy to jest przyjemne? jak to wygląda. Jeden patrzy a drugi w tym czasie mnie obsługuje? Czy oni robią to na raz? Bedą chcieli mi wsadzić dwóch na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystaj bo może nie być więcej okazji. W tym wszystkim musisz znać dobrze chłopaka by nie tylko się podniecał jak kolega cię rżnie ale później jest dalsze życie. Nasz związek nie ucierpiał na seksach grupowych bardziej się zespolił. A ważna jest bliskość cielesna chłopaka gdy jesteś używana przez innego. Dobrze gdy ma możliwość pieszczenia i przytulania do ciebie. Wiem to z autopsji. Pierwszy grupowy był z jednym kolegą bym się rozgrzała. Następny był z trójką kolegów i chłopakiem. Było świetnie lecz zrozumiałam gdy skończyli że przegięłam podczas tej orgi gdzie każdy z nich zemą wspołzył dwa razy a nie którzy trzy razy. Chłopak dalej mnie mocno kocha i ma większą ilość spermy i dłużej się ze mną kocha nim ma wtrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki podaj meila to ci odpowiem na wszelkie pytania mam doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc12313@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jestes kobieta i wybieliles sobie anusa!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Witam wszystkich ! U mnie było troszeczkę inaczej. Razem ze moim partnerem mieliśmy taką fantazję lecz i on i ja baliśmy sobie o tym powiedzieć. A pierwszy raz zdarzył się po skończonej u nas imprezie. Został u nas jego znajomy. Ja poszłam z moim facetem do sypialni a ten drugi nocował w pokoju gościnnym. Po jakimś kwadransie fajnego posuwania mój facet zadał mi pytanie co bym zrobiła gdyby pojawił się w sypialni teraz jego znajomy. A ponieważ alkohol zwykle rozwiązuje języki to odpowiedziałam, że pewnie gdyby mnie nagą zobaczył to dostałby erekcji. Skończyło się tak, że po chwili obydwoje już byli ze mną w łóżku. I nie ukrywam, że było to cudowne przeżycie. No i nasz związek też od tego nie ucierpiał. A nawet zdecydowaliśmy się na częstsze z nim powtórki :) Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo często do naszego układu seksualnego z moją partnerką dobieramy drugą dziewczynę ale moja partnerka jest (wiem to od samego początku i akceptuję) biseksualnia i czasami ma także ochotę na seks z kobietą. Umówiliśmy się, ze nie będzie mnie zdradzać ale jeśli będzie miała ochotę na seks z kobietą będzie to robić w mojej obecności a jeśli tamta dziewczyna się zgodzi mogę być nie tylko biernym widzem ale też dołączyć się do seksu z dwoma dziewczynami - moją partnerką i jej kochanką. Wszystko jest do zaakceptowania ale wymaga to odpowiedniego dobrania, charakteru, zrozumienia i motywacji. Jeśli wiem, że moja partnerka jest biseksualna i kocha mnie ale w jakimś sensie chce się też realizować i zaspokajać w związku z kobietą to wyraziłem zgodę na taki układ i nawet czasami mnie to kręci bo zysk mój jest taki, że czasami mogę także służyć jako "żywe dildo" drugiej kobiecie - ostatnio jest to jedna , stała partnerka mojej żony - nota bene jej daleka kuzynka. Zastanów się więc czego ty chcesz i co jesteś w stanie zaakceptować i jakie mogą być z tego konsekwencje dla ciebie a nie to czego żąda od ciebie chłopak. W moim przypadku akurat jestem jedynym mężczyzną mojej dziewczyny ale oprócz tego jest jeszcze czasami kobieta. U ciebie miałoby być inaczej. Miałabyś uprawiać seks z drugim mężczyzną więc to ty zdecyduj czy chcesz i ewentualnie wybierz partnera a nie pozwól aby wybór był zrobiony za ciebie przez chłopaka. I najpierw się zastanów czy tego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zaproponowałem swojej zabawę w 2k + m powiedziała że może kiedyś, bp na razie z zazdrości mogłaby coś niedobrego zrobić tej drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystaj ze świata póki służą lata. Ja zaproponowałam chłopakowi lecz wymianę petentów by nie był pokrzywdzony. To było to i w tym wspaniale się dobrze realizujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie trzeba korzystac jak jest okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrowekM
Generalnie zdarzyło mi się bawić tak parę razy, tyle że moje związki nie należą do normalnych, tak do końca, ale były różne konfiguracje, 2m+1k, 2+2, czy też 2k+1m, w każdej jest fajnie, szczególnie jeżeli traktujesz to jako zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie zabezpieczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka ma.doświadczenie w tych sprawach? Chetnie po pisze o ty zainteresowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też męczył mój chłopak i dojrzałam do tego a właściwie z ciekawości zgodziłam się. W rzeczywistości było tak. Próba double penetration mimo nawilżenia ból. Więc zrezygnowaliśmy z anala i double i było jeden w pipę drugi w usta. Ponieważ kolega miał mniejszego to jego wytypowałam do orala i mu połknęłam, ze co czepiał się potem mój chłopak (że bez gumy z połykiem). Chłopak w cipkę ale był tak spięty, że nic dobrego z tego nie wyszło. Po prostu miał kłopot aby się spuścił i tamten dawno już zrobił swoje i "nudził" się a mój mnie posuwał. Jak tylko się to dokonała to na drugi dzień zerwałam z moim chłopakiem a tamtemu też powiedziałam żeby się odpieprzył mimo, ze próbował pisać ogniste i namiętne sms-y. Ponieważ miał małego to zagroziłam mu, że jak się nie odczepi to rozgłoszę to publicznie i zamilkł. Potem po dwóch tygodniach sama spróbowałam już z dwoma kolesiami poznanymi na imprezie i tym razem było fajnie, byli delikatnie, dało się zrobić double i miałam orgazm ale to było pierwszy udany i ostatni raz. Jednak seks bez miłości i zaangażowania to nie to. Mam w miarę stałego partnera i jestem z nim a czasami, bardzo rzadko wybieram się na masaż do fajnego masażysty i oprócz masowania kręgosłupa wystawiam mu się do masowania pipki i jest to fajne. Osobiście trójkątów jednak nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w paru postach da się wyczuć naczelnego waligruchę od ginekologów i wymiany partnerów, stylistyka i proste błędy w pisowni go zdradzają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×