Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Glębokie Gardło_22

co mówi On podczas pieszczot oralnych?

Polecane posty

Gość Glębokie Gardło_22

Czyli jednym słowem Panie co mówią Wam faceci, gdy robicie im loda, Panowie w jaki sposób (jeśli w ogóle) wyrażacie zadowolenie/instrukcje, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrusekkk
ohh..tak..kochnaie cudownie...albo np moj o tka rob mi tka jeszcze..wielokrotnie "kieruje" mna. Mówi gdy jest mu dobrze, wówczas wiem co sprawi amu rpzyjemnośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj nic nie mowi
;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrusekkk
heheeh każdy mezczyzna podchodzi do teog indywidualnie..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głębokie Gardło_22
i co podnieciłeś się podszywaczu? Małysz kiepsko skacze, to wyładowujemy frustracje lol ale spoko pozdro 4 u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrusekkk
mój gdy juz dojdzie.. przytula mnie i mówi "no kochani espisałaś sie " juz danow nie miałem takiego "megawytrysku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrusekkk
jeśłi ktoś lubi skoki narciarskie i małysza ;d. Ja nie chciałąbym podczas stosunku śłuchac o małyszach i skoczniach...mało podneicajace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrusekkk
mój facet zpaomniałby wtedy o lodziku..na dłuuugi czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no żryj a nie sie gapisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrusekkk
;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chap małpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głębokie Gardło_22
a co myslicie o tym żeby po seksie analnym odrazu rozpocząć oralny? tzn bez mycia się - bo szkoda czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrusekkk
oral... odrazu po analu..jesli ktos jest osoba silna psychicznie czemu nie. Acz kolwiek ja sadze ze nie byłoby to dl am nie mile doswiadczenie. Uwazma z emam czerpac z teog przyjemnosc, a nie zmuszac sie do czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokre od łez
gdy nikt nie patrzy zakradam się nocą do zamkniętej biedronki i zamykam się w koszu z ziemniakami, by w godzinach szczytu, gdy biedronka jest pełna ludzi wyskoczyć i z założoną wcześniej maską z filmu krzyk wyrecytować moje ulubione cytaty z książek Markiza de Sade, po czym cichaczem, niczym wiewiórka australijska opuszczam mój ulubiony dyskont unikając podstarzałych ochroniarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostań
"jak nie zadźgam to przynajmniej utopię" ludzie to maja jednak fantazje:d podziwiam:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiórka australijska no logo
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plytka_krtan123
cytuje: 'yyyyyyyyy...hhhhyhyhyhuuuuu!!!! Aaaaaa....... Hyyyy! Hyyyyyyyy! Hyyyyy!!! OOOOoooooooooOOOOOOOaaaaaaaAAAAAAAAAAAuuuuuuuuaaaaaaaaaaaa!!! Huuuuuu...................... Ha!'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vmnktykmtykty
chapaj dzidę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zwykle mamrocze coś w stylu ooo...ooooo...ohhhhh...koooochanie...o takkk...oooo...ooo...oohhh czyli bliżej nie do zacytowania westchnięcia :) no czasem bardziej się rozgada, wtedy to brzmi mniej-więcej tak: kochaaanie, kochaaanie, o kochanie!!!, kochaaanie moooje, kochanie!kochanie!kochanie! ... o kochaaaaaaaaaaanie!!!!!! ;) czasem zamiast \"kochanie\" jest moje imię - uwielbiam to!!!! jego wstchnienia niesamowicie mnie podniecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie sweet i nie pink
Hmm... Raczej nic... Rozumiemy sie bez słów :D Starczy jeden skurcz, ruch nogą, napięcie mięśni, a wiem co i jak... Ale uwielbiam jak delikatnie łapie mnie za kark i naprowadza... Czasem mówi mocniej albo glębiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nigdy nie wiem co mówi do mnie moja dziewczyna jak ma mojego penisa głęboko w gardle,a ja dociskam jej usta do moich jaj.Wiem tylko że to musi być coś naprawdę przejmującego bo oczy wychodzą jej z orbit,jest cała czerwona,z ust toczy slinę i się szamocze...co ona może do mnie wtedy ,mówić...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svxc
moj nic nie mowi tylko sie tak dziwnie usmiecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svxc
podszywcom dziekujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuniaaaasas
mój mówi jak przyjemnie albo jestes cudowna, było wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuniaaaasas
i kieruje mnie jak chce cos zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mówi
niami niami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem że mój
w sumie nic nie mówi, czasem powie ach ten wzrok, rozbraja go moje spojrzenie i uśmiech, hehe i jak się spoglądam na niego kiedy to robię to się śmieje delikatnie i mówi tak podoba mi się, hehe lubię sprawiać mu przyjemność, choć nie pozwolił mi jak na razie doprowadzić sprawy do końca, choć mógł i to bardzo szybko, hehe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×