Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to z tym jest

Co prawo mówi nt.seksu z osobami niepełnosprawnymi umysłowo?

Polecane posty

Gość jak to z tym jest

Chodzi mi to takie coś, że jeżeli dziewczyna nie jest w stanie wyrazić zgody lub sprzeciwu ale jest na 100% pewne, że pieszczoty np.łechtaczki sprawiają jej przyjemność to mimo tej przyjemności można to podciągnąć pod gwałt albo molestowanie. Pytam dlatego, że chyba niepotrzebnie się przyznałem przed jedną idiotką do rzeczy które robię podczas wakacyjnych wyjazdów do rodziny na wieś. U rodziny jest niepełnosprawna córka którą czasem zabieram na spacery i pcham jej wózek a gdy nikt nie widzi to wkładam jej rękę między nogi. Widzę po jej reakcjach i zmienionym oddechu, że ona też to lubi. Na pewno się nie opiera ani nic takiego. W chwili słabości opowiedziałem o tym koleżance a ta najpierw naskoczyła na mnie że to gwałty a potem dorzuciła pedofilie i kazirodztwo chociaż ta dziewczyna nie jest moją rodzoną siostrą. Jeszcze idiotka grozi, że to się kwalifikuje na policję. Jestem trochę w szoku z powodu jej wybuchu. Chciałbym zapytać jak to naprawdę jest z tymi sprawami. Czy coś mi grozi w razie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z tym jest
A jak sąd udowodni, że dziewczyna tego nie chciała? A może właśnie chciała? Dla mnie to takie odgórne zakładanie co ktoś myśli nawet jeżeli nie można zweryfikować czyjegoś zdania. A najśmieszniejsze, że takie przepisy dyskryminują osoby niepełnosprawne bo w zasadzie całkowicie uniemożliwiają im czerpanie przyjemności seksualnych. Skoro prawo z góry przewiduje ściganie każdej osoby która zrobiła coś seksualnego osobie niepełnosprawnej to znaczy, że nikt nie może uprawiać seksu z niepełnosprawnymi. Dla mnie to głupie. Zaznaczam, że ja nie uprawiam z nią pełnego seksu bo nibhy jak? Jesteśmy na spacerze. Wszystko odbywa się ręką którą w każdej chwili mogę zabrać gdyby ktokolwiek pojawił się na horyzoncie. Jeszcze jedno. Pogrzebałem trochę sam w przepisach i na pewno nie jestem pedofilem. Dziewczyna ma już 15 lat więc może. Tzn.mogłby gdyby była zdrowa ale jak widać osobie chorej prawo odmawia przejemności nawet jeśli ta przejemność jest prawdziwa. Co za durne urzędnicze przepisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes obrzydliwym zboczencem!! Az sie na wymioty zbiera powinienes za to pojsc siedziec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłosiłam gnoja
Już cię zgłosiłam na policję zboku p********y nie będę czekać aż tamta to zrobi możesz się jeszcze dziś spodziewać niebiezkich panów pozdrawiam i nie dziękuj 🖐️ Zgłosiłam go poważnie piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z tym jest
Następna pojepana idiotka. I co zgłosiłaś idiotko? Skąd w ogóle wiesz czy ta historia jest prawdziwa? W może wszystko zmyśliłem? Ja nie rozumiem. Gdybym zrobił palcówę normalnej dziewczynie to wszyscy by pochwalili za peting. Jak dziewczyna jest niepełnosprawna to nagle jestem zboczeńcem. Możesz mi idiotko jedna z drugą wyjaśnić niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwozdka mala
napisales ze nikt ci nie udowodni ze ona tego nie chce a tym sam potrafisz jakos udowodnic ze ona tego chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zbokiem i tyle. Koleżanka ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego zboczony debilu, że jest niepełnosprawna, nie wyraziła zgody, jest twoją rodziną i robisz to w ukryciu. Ona jest niepełnoletnia i bezbronna. Niezły gnom musi z ciebie być skoro molestujesz niepełnosprawną krewną do tego stopnia, że nie potrafi mówić, ani uciekać. Gratuluję. Dobrze wiesz że to chore,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z tym jest
Tak, jestem w stanie udowodnich, że ona tego chce chociaż mówić nie umie w sensie normalnych słów. Pisałem już wyżej o jej reakcjach, o tym jak zaczyna inaczej oddychać, jak kiwa się w wózku, itd. Za pierwszy razem kiedy wsunąłem jej tam rękę to wiadomo, że nie nie kumała o co chodzi. Wsunąłem palce normalnie pod majtki i ona długi czas nic. A teraz to wystarczy, że tylko się schylę nad wózkiem a ona zaczyna swój "taniec". Druga sprawa to orgazm. Raz robiłem jej to tak długo aż doszła. I to jeszcze taz zwarła uda podczas szczytowania, że myślałem, że mi dłoń zmiażdzy. Czy tak silne reakcje można uznać za obojętne? Albo że tego nie lubi? Kuźwa jasne że lubi! Gdyby nie ja to nigdy by nie poznała tej strony przyjemności. A to przecież małe piwo. Cały czas chodzi mi po głowie normalny stosunek. Rozumiecie, taki na leżąco i z pieszczotami, z włożeniem członka do pochwy. Tylko nie ma tego jak technicznie przeprowadzić. Nie ma gdzie. Przecież podczas spaceru nie wepcham wózka w krzaki. Jest tam na podwóeku niby stodoła ale kiedyś przyłapała mnie jej siostra. Tzn.nie przyłapała na palcówie ale spytała co robiliśmy w stodole bo widziała ślady wózka tam prowadzące. Byłem w szoku. Tam u nich rzeczywiście jest takie podłoże ni to piach, ni ziemia, takie ch*j wi co, jak to na wiejskich podwórkach. Kura idzie to ślady zostawia a co dopiero wózek z osobą. Kiedyś miałem piękną okazję i nie wykorzystałem. Wszyscy pojechali do miasta a ja z nią zostałem. Tyle że wtedy nawet palcówki jej jeszcze nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jej nie dajesz do buzi itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiwa się i sapie bo chce uciec, a nie może. Do desperacja i bezradność świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z tym jest
Wiesz co, na razie nie ryzykuję z tą buzią. Może to zabrzmi śmiesznie ale zwyczajnie boję się, że ona mogłaby mi odgryźć. Do tej pory miała wkładane do buzi tylko pożywienie. Cholera wie czy jeśli teraz wsadzę między zęby stojącego fiuta to czy nie pomyśli, że to jakieś mięso i nie zechce ugryźć. Czasem odpinam sobie rozporek ale kończy się tylko na polazywaniu. Kiedyś dałem jej do ręki to ścisnęła. Mało przyjemne uczucie. Nie polecam. Próbowałem też ocierać fiutem o policzek ale niewygodnie z tym cholernym wózkiem. Po prostu jedną ręką robię to jej a drugą sobie. Na razie tyle musi wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z tym jest
@ gość dziś Kiwa się i sapie bo chce uciec, a nie może. Do desperacja i bezradność świnio. x A orgazm to też z chęci ucieczki? :D Ale z was idiotki normalnie nie mogę. Same se robicie palcówy ale innej to już zabraniacie mieć namiastę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotą, zbokiem to jesteś ty. Pochwal się rodzinie co stary cap robi z ich 15 letnią córką. Na to co robisz są paragrafy i dobrze o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy zbok, gwałciciel tłumaczy się sam przed sobą dokładnie jak ty tutaj. Wyobraź sobie, że jesteś sparaliżowany i stary obleśny zbok homoseksualista, zaczyna cię gwałcić i molestować na zmianę, tłumacząc się po tym, że przecież mężczyźni uprawiają seks i sami się masturbują, więc nic złego nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez jej daj kawalek czegos miekkiego do buzi i zobacz czy bedzie gryzla jak nie to mozesz dac penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak to z tym jest
Haha przyszło mi to też do głowy ale i tak muszę czekać do następnych wakacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakby zaszła z tobą w ciążę ożenił byś się z nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym stanie człowiek całe życie jest dzieckiem a jeżeli ma 15 lat to tak jakby miała 7 więc to pedofilia w pełnym tego słowa znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prowokacja czy nie to i tak będziesz miał pały na karku jeszcze dziś albo jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prowokacja czy nie to i tak będziesz miał pały na karku jeszcze dziś albo jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowca pedofilów
Jadą goście jadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłosiłam gnoja
Ja już go wcześniej zgłosiłam więc nie uniknie policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wystraszyliscie goscia? Fajnie pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to z tym jest
Nikt mnie nie wystraszył. To prowo. Wymyśliłem wszystko i niech ktoś mi teraz udowodni, że jednak nie wymyśliłem. Dowody poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nic, ale na pewno dozwolone bo wszystkie moje byłe to niedorozwoje umysłowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie miala cycki duze czy male? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwaniak 84 tez pisal prowokacje i jakos mu to nie pomoglo ze twierdzil ze to nieprawda i tak sobie prowokowal bo od stycznia idzie do pudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeżeli to prowo to w żaden sposób nie chroni cię to przed odpowiedzialnością karną i/lub wizytą policji. A dlaczego tak jest to domyśl się sam, chyba potrafisz myśleć logicznie, prawda? Skoro takie coś byłeś w stanie opracować to do logicznego wniosku, czemu policja jednak wjedzie ci na chatę, dojdziesz samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×