Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darek86

Co sądzisz o trójkątach i innych wielokątach?

Polecane posty

Tak jak w temacie: co sądzicie o relacjach łóżkowych z większą ilością partnerów niż jeden - w tym samym momencie? Macie jakieś doświadczenia w trójkątach i innych wielokątach? I ostatnie pytanie: czy próbowałeś/próbowałaś kiedyś namówić partnera na dodatkowe osoby w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje marzenie. Ale mąż nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gorzów
Ja o tym myśle , moja partnerka o tym wie że chciałbym aby była brana na dwa baty , ale narazie nic się nie rusza w tym temacie ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym ale nie mam żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz przyjaciół do wspólnej masturbacji ? Masz dość marszczenia drągala ? Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jest gotowa i szukamy konkretnego i odważnego faceta między 25 a 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę przypadkiem u nas wyszła zabawa z drugą parą, ale było super. Plaża zakątek, na początek kilkanaście kroków od siebie i zdjęłyśmy biustonosze. Zaraz potem przemodelowałyśmy majtki na stringi. Ale szkoda było psuć równą opaleniznę i po cichutku myk majteczki do opalania. Oczywiście zaraz pierwsze podglądniecia nawzajem. W końcu zareklamowałam męża że cudownie masuje przy oliwkowaniu pleców, tamten się zgodził. Bez stroju miękko i naturalnie i naturalnie ręce sięgnęły pupy. Ja asystowałam i ośmielałam i jego i ją pełnego masażu. W końcu zdradziłam, że u nas pełny masaż jest również od wewnątrz, nie tylko palcami ale w trakcie masażu wkłada mi głęboko penisa. Nie ma intensywnej jazdy tylko powolne dopchnięcia i rozkoszne prężenie wewnątrz. Tamta schowała twarz w dłoniach a ja swojemu pomogłam żeby nie przerywał masażu i wszedł w nią głęboko. Jak już byli gotowi to zajęłam się biednym samotnikiem i przyjęłam go do siebie. Powtarzaliśmy potem, przynajmniej raz dziennie, ale tylko na plaży i bez wytrysku - takie wygłupy koleżeńskie, ze śmiechem, żartami i na maksa świńtuszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Moje marzenie. Jestem facetem. @ gosc12313@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna sprawa takie różne uklady często mam więcej niż jednego partnera w tym samym czasie lubię w obie dziurki na raz czasami też mój facet man inną panią jak spotykamy się z parą naprawdę fajna zabawa w wiekszym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chcial z dwoma ładnymi lesbijkami jak każdy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.30 nic dziwnego gdyż takie masaże często robi ginekolog przy zabiegu czy badaniu gdy jesteś sama bo wstydzisz się partnera ze swego zacofania i ograniczenia umysłowego. ....." Co za bydlak! Zamiast pomagać pacjentkom, ginekolog Piotr P. usypiał je i gwałcił. Tak było w przypadku 24-letniej Joanny*. Kiedy podczas zabiegu wybudziła się z narkozy, z przerażeniem stwierdziła, że lekarz... penetruje ją swoim penisem!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam doświadczenie tym bardziej z doświadczenia powiem, że wolę z jedną porządnie niż z kilkoma jednocześnie byle jak. Zazwyczaj i tak jak zapraszasz np. trzy dziewczyny i jednocześnie uprawiasz z nimi seks to jedna, najbardziej odważna gra partię "pierwszych skrzypiec" i to z nią jest główny seks a pozostałe dwie grają akompaniament. No ale tamte też w jakiś sposób trzeba zaspokoić - chyba, że (co się też zdarza) jedna z nich przyszła aby sobie tylko popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex15x9
Siemka mam na imie Alex mozemy sie spotkac na trójkącie o to GG 65456695 woj.Mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić seks w plenerze. Daje dużo więcej przyjemnosci i miłych doznań niż seks w pomieszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy faceta do trójkąta lub pary do wymiany partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest dla ludzi. Jeśli w związku dwie osoby tego pragną to czemu nie. Jednak to nie jest dla wszystkich. Może być w sferze pragnień a jeśli dojdzie do realizacji może się okazać, że to jednak nie dla nas. My mamy doświadczenia w seksie równoległym, mimo, że para kochająca się obok nas stanowi niezłą podnietę to jednak nie w pełni potrafimy się otworzyć na doznania seksualne w ich obecności tak jak to robimy tylko we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantazje to druga połowa naszej seksualności. Czasami tak intensywnie fantazjuje, że po latach zaczyna mi się wydawać, że było to na prawdę. W seksie równoległym miałem dwa doświadczenia na prawdę. Raz to było w schronisku gdy byłem z dziewczyną i jej koleżanką - pokój był oczywiście jeden. Koleżanka udawała że śpi z lekko przymkniętymi oczami a jak na drugim tapczaniku migdaliłem się z dziewczyną. Drugi raz też w schronisku - był tylko jeden pokój czteroosobowy gdzie była już jedna para. I były tam dwa szerokie łóżka piętrowe ustawione na dwóch przeciwległych ścianach. Wyszło tak, że tamta para uprawiała seks na dolnym segmencie jednego z łóżek a ja z dziewczyną na górnym segmencie drugiego aby nie podglądali to u góry. My spaliśmy dłużej a tamta para rano zwinęła się i już jej nie spotkaliśmy. Ale obie te sytuacje to raczej była dla nas sytuacja stresująca niż podniecająca - taka sytuacja i takie czasy. Przypiliło nas a warunków do uprawiania seksu bez skrępowania i obecności drugiej pary nie było. Raczej dla nas nie była to wymarzona i pożądana sytuacja. Teraz jak widzę niektórzy robią to wręcz celowo i to ciekawa sprawa. Ale generalnie w górach to obowiązywała zasada uprawiania czasami seksu przy innych ale jednocześnie także była taka nieformalna zasada savoir-vivre , że jak się potem tą parę spotkało to się na te tematy nie rozmawiało i należało się tak zachowywać jakby się nic nie wydarzyło. Oczywiście każdy robił to ze swoją partnerką - wymianek nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak był prawiczkiem gdy mnie rozdziewiczał. Po pół roku znajomości moja najlepsza koleżanka miała chłopaka prawiczka lecz nie chciał jej zabrać cnotkę bo chciał rozdziewiczoną. Wtedy wpadłam na genialny pomysł że będziemy w dwie pary a mój chłopak jemu rodziewiczy dziewczynę. Miał on zacząć dziewczynie robiąc minetkę by ją mocno wyluzować i wtedy mój chłopak miał jej zabrać cnotę. Miała wspaniały orgazm i nie czuła bólu bo mój zrobił to dobrze. Mój był po wtrysku więc chłopak koleżanki współżył ze mną bo jego dziewczyny cipka była lekko zakrwawiona ale była szczęśliwa bo tuliła się do mojego chłopaka. Jej chłopak nie doprowadził mnie do orgazmu i dopiero gdy mojemu chłopakowi stanął robił mi dobrze że nawet głośno jęczałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam takie marzenie zona wie o tym ale narazie jak ja posuwam to ssie mi palca tak jakby obciagala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16 48 mam tak samo tez mi ssie i tylko po imprezie chce trojkata a tak nie no i wkladam jej w pupe palec mówi ze milo a ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam. Z facetami średnio mi się podobało za to z dziewczyną i moim chlopakiem- odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 16:58 ja mam 35 zona 32 a wy? To jak twoja chce po imprezie to czemu tego nie zrobicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 31 a zona 30 wiesz tak odrazu nie znajdziesz kogos nie?bo ona mówi podczas seksu a potem juz cisza ale lubi mieć cos w pupie jak ja bzykam moim marzeniem jest trójkąt 2m 1k albo wymiana partnerów a wy skąd jesteście?wiek pidobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wielkppolski ja tez wlasnie marze trojkacie albo o wymianie a ponczochy rajstopy twoja nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to i to bardziej ponczochy a co?twoja lubi ostro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mam fetysz ponczoch moja nie.nosi niestety a.lubi ostro a jakie ponczochy nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne naprawde ma ich sporo a twoja chetna na wymiane?chcialbys moja bzykać zerwac z niej ponczoszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak bardzo jak zalzozy dla.mnie a opisz.ja troche ? Moja niestety nie.nosi chyba ci to nie bedzie przeszkadzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem takie zabawy są całkiem fajne, jeśli oboje partnerów wyraża na to zgodę i oboje czerpią z tego przyjemność. Mam doświadczenia w czworokącie, jedna kobieta i 3 facetów. Nie była to moja partnerka, a partnerka kolegi. Wszystko oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu, poprzedzone długimi rozmowami, ustaleniem co wolno a czego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.moja 167cm normalnej budowy duze cycki brunetka wlosy do ramion wydepilowana z kolczykiem tam.a twoja jak wyglada?moja lubi ostro klapsy fetysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×