Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniulcia

Co u Was ?

Polecane posty

Gość gramatik
A u nas trochę gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wszystko ok to bardzo cieszę się... Małolatami nie przejmujcie. Nie każdy musi byc orłem ortografii.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koch-anka ja piję 2 piwo. Załapałam smaka.Jak narazie nic mi nie dolega. Jutro będą skutki picia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżesus lusi jak duża była ta chałwa :P jak bylem dzieciakiem to były po kilogramie :D a tak pozatym to 🖐️ wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic nowego. Kartofle mi wyschły. Trowa wygniła. Śwynia sie ześwyniła. Burek zrwoł zez łańcucha. Po starymu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bujda --------kartofle jak kartofle, sama ich nie jadam, ale mój mężuś. :) Głodny chyba będzie chodził.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bujda wszystko z umiarem. Napisz co u Ciebie? Jak tam sprawy romansowe? Rozwijają się czy wymarły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że ktoś wkurwił musztardę. Boże forum schodzi na psy! Czemu niektórzy są tacy złośliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boroo to nie gówniarzeria tylko złośliwośc. Dorośli ludzie czasem są niemyślący i nietolerancyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorośli ludzie biora odpowiedzialnosc za swoje czyny przynajmniej tak mnie uczono jesli nie to znaczy że jest się gównożerią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik pod jakim damskim nickiem się ukrywasz? Nie wierzę, że jesteś facetem. Boroo mnie też wielu rzeczy uczono, ale nie wszystkie mogę zastosowacv w życiu. Ba, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, iż z naukami rodziców to daleko nie zajadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa ..gdybym wiedzial ,ze tesknisz odezwalbym sie wczesniej..:D;) az spojrzalem w lustro czy to ja..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaskakujesz mnie moje postępowanie to już nie nauka rodziców to moje credo ja muszę nauczyc moje potomstwo jak ma żyć co zresztą nie jest łatwe. inaczej zajebiście trudno jak mówił poeta życie to nie bajka ino wielka bitwa i weź ich tego naucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×