Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I love SUN

Czy 3minuty pchnięć i już... to przedwczesny wytrysk ??

Polecane posty

Gość I love SUN

cholera kiedys serial przeleciał a łóżko trzeszczało az miło a teraz 3 minuty i po .... a on zadowolony całuje mnie i mysli że jest ok?????? !!!!!!! NIE JEST jak może być ???? to nie jest sex- nawet nie chce mi sie zaczynac czegos co sie konczy zanim o tym pomysle jestem bezsilna - rozmowa skonczyła sie na tym - Skarbie bo ta praca niezbyt czesto sie kochamy i taki rezultat .... a co ja mam za nas uprawiac sex jak on ŚPi jak koń zaraz po przyjściu z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprobujcie sie pokochac kilka razy pod rzad - powinno byc lepiej. A jak nie to slyszalam o takiej metodzie - zaczynacie sie kochac i jak on czuje ze juz nie moze wychodzi z Ciebie i lezac obok mysli o czyms zupelnie niepodniecajacym. Potem zaczynacie na nowo i tak kilka razy. nie probowalam ale podobno dziala bo to metoda polecana przez seksuologow. Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak facet zwala na pracę ż zmenczony..że tam to...sram to..a będzie właził i złaził;) mogę tylko jedno dodac nie tylko tak ty masz kochana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love SUN
a najgorsze że ja czuje bezsens - bo ile można się starać ?zabiegać?próbowac ?? ja tez pracuje ale pozatym mam jakieś potrzeby w sferze cielesnej, niedługo będe musiała sama przeprowadzac porządna "gre wstepną" z wibratorem a dopiero PO kłaść się na te pare pchnięć .... najgorsze jest to że ja teraz trace pomału ochote - nie chodzi mi tylko o orgazm - ale jak można odnosić się do tego że ledwo coś się zacznie a tu już papapa FINISH ...zniechęcenie mnie ogarnia mimo woli zaczynam o nim mysleć że jest do niczego fajtłapapa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety..nie wiem na co to zwalić latka leca czy co...dobrze ,że można faceta jeszcze nowinkami zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie chlopu spokoj
zmeczony, dobrze, ze mu sie w ogole chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy jestescie puste
czemu wiekszosc kobiet to jebane egoistki? gosc tyra,ty pewnie siedzisz i sie opierdalasz i jeszcze masz pretensje.zostaw chlopa,nie marnuj mu zycia ty pustaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thad
U mnie jest odwrotnie ja mógłbym to robić dłużej a ona po dziesięciu minutach prosi, kończ kochanie.I gdzie tu sprawiedliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka87
przez 3minuty tez mozna poszalec:classic_cool: nie wiem w czym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszakamato
to na poczatek pozwol mu spuscic z krzyza,najlepeij zabaw go oralnie,daj mu 15-20minut i dosiadz!wiecej finezji kobieto a mniej biadolenia!gosciu przychodzi z roboty zmeczony,ty caly dzien seriale w domu ogladasz myslac o niebieskich migdalach!to nie przedwczesny wytrysk tylko malo myslaca kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przykład
albo ściśnij mu jądra tuż przed tym jak ma dojść...to go troche ochłodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszakamato
poczuj jak pekaja ci w garsci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×